Jump to content

Recommended Posts

cześć, wiem, że to indywidualna każdego sprawa ale moze chociaż jakies widelki

nie wiem na ile wycenic usluge pozycjonowania dla dentysty z Warszawy, frazy to dentysta tarchomin, stomatalog tachomin itp czyli lokalnie dzielnica

oplata miesieczna w tym optymalizacja serwisu i pozniejsze pompowanie wynikow

Hanna Grudowska - sesje coachingowe online zapraszam serdecznie. | Co to jest opłata mocowa?

Pytanie absolutnie bez sensu. Przykład pierwszy można mieć swoje mocne zaplecze i wstawić linki - cena 1. Można dłubać lanki samemu -cena 2. Można kupować artykuły z linkami pozycjonującymi -  cena 3. Można podłączyć stronę pod SWL - cena 4. Można kierować ruch z sociali /adwordsy i olać naturalne cena 5. Można podpisać umowę na 2 lata i nic nie robić tylko modlić się od cud - cena 6.

• Like 1

re287am9.jpg

4 godziny temu, frikifrik napisał:

nie wiem na ile wycenic

Koszty własne + marża.

e: @Mion nikt mu tego z adresu w Gmail nie wyceni. Musiałby mieć dostęp do adresu w domenie klienta.

No dobra, powiedz ile Ty bierzesz 😁

Edited by Nikonem
Ortografia :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Godzinę temu, frikifrik napisał:

nie wiem na ile wycenic usluge pozycjonowania

Wyślij zapytanie ofertowa dla firm oferujących pozycjonowanie i Będziesz miał rozeznanie.

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

Godzinę temu, Nikonem napisał:

e: @Mion nikt mu tego z adresu w Gmail nie wyceni.

Bez przesady z Gmaila możne być jako "syn" właściciela na zasadzie zrób to sam .
IMHO dentyści Raczej nie są pisarzami e-maili...

Ja już nie biorę ;)

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL

Ehhh to ja spróbuje:

- podstawa 1200-1500 netto - linki plus 1-2 wpisy blogowe, plus optymalizacja

Z racji konkurencyjnej branży trzeba to doliczyć 50-100% i można szaleć :)

No krócej nie mogłem :P

• Thanks 1

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na Zgred.pl ; test linka ze stopki o audytach seo stron www - zobaczymy co wyjdzie.

19 minut temu, zgred napisał:

- podstawa 1200-1500 netto - linki plus 1-2 wpisy blogowe, plus optymalizacja

dopiero po powyższym spojrzałem o jaką branżę/frazy autorowi chodzi. To ja nawet się nie przyznaję za ile mam tam "przykiszonego" od wielu lat klienta :D [kwota "przedpotopowa" ;) , ale..."się trzyma" ]

• Haha 2
3 godziny temu, qazy napisał:

dopiero po powyższym spojrzałem o jaką branżę/frazy autorowi chodzi. To ja nawet się nie przyznaję za ile mam tam "przykiszonego" od wielu lat klienta :D [kwota "przedpotopowa" ;) , ale..."się trzyma" ]

I pewnie rozliczasz go za efekt ;) #respect ;)

• Like 1

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na Zgred.pl ; test linka ze stopki o audytach seo stron www - zobaczymy co wyjdzie.

Godzinę temu, zgred napisał:

I pewnie rozliczasz go za efekt

Może w plombach 😁

12 godzin temu, frikifrik napisał:

nie wiem na ile wycenic usluge pozycjonowania dla dentysty z Warszawy, frazy to dentysta tarchomin, stomatalog tachomin itp czyli lokalnie dzielnica

oplata miesieczna w tym optymalizacja serwisu i pozniejsze pompowanie wynikow

Frazy sa bardzo proste poza tym mała ilość wyszukiwań.

Tu nie trzeba jakiś specjalnych strategii budować wystarczy dobra optymalizacja strony i parę linków.

Kilkadziesiąt zł za frazę + optymalizacja z gwarancją wyników w pierwszej piątce  :) 

25 minut temu, mario1973 napisał:

Ty to masz cennik :)

Przy kilkunastu, kilkudziesięciu frazach na jednego klienta plus odpowiednia ilość klientów i robią się poważniejsze kwoty 😉

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.