Jump to content

frikifrik

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

45 profile views
 1. Mion szukałem ale pewnie źle zadaje pytanie, złych fraz szukam. podpowiesz czy to overflow-x: hidden; dobry kierunek?
 2. dodalem menu do sprobuj ale nie dziala div https://www.w3schools.com/code/tryit.asp?filename=GJXNSBEEYVRR jak klikniemy w hamburgera to wyswietla sie div z zielonym tłem i chodzi o to zeby zablokowac mozliwosc przewijania strony kiedy ten div z zielonym tlem jest widoczny?
 3. Hej, chodzi o widok w mobile. po klinieciu w menu zmieniam w JS z display none na display block diva ktory ma absolute oraz 100% wysokosc i szerokosc i wszystko fajnie dziala ale jak przesune palcem po tym divie to przesuwa mi sie strona pod tym divem. przesuwa w osi Y. jak zamkne menu to np mam strone w polowie albo w innym miejscu. czy da sie to jakos zablokowac?
 4. czesc, umieszczam na stronie mp4: <video> <source> </source> </video> czy jest jakiś sposób żeby zacząć wyświetlać wideo2.mp4 po tym jak skonczy wyswietlac się wideo1.mp4 bez udziału JS? po wideo2.mp4 wyswietlic wideo3.mp4 az skoncza sie pliki ?
 5. mam galerie zdjęć gdzie wstawiam <div class="galeria"> <div></div> <div></div> <div></div> <div></div> <div></div> </div> oraz kod JS który modyfikuję diva z klasą galeria ale przez chwilę wszystkie zdjęcia są w kolumnie a powinny być display: flex; zobaczę z tym page preloader. dzieki
 6. cześć, nie wiem jak to opisać ale spróbuję. obecnie po wejściu na stronę po kolei wczytuje mi pliki js, css i dalej htmla przez co przez pierwsze 0,5 sekundy widać jak strona się rozjeżdża. pod jakimi frazami szukać skryptu w JS który wstrzyma wyświetlanie strony do momentu załadowania się całej strony? dzięki
 7. szukalem ale nie znalazlem. w jaki sposob wybrac i ustawic zdjecie z boku przy wpisie w wyszukiwarce google na telefonach?
 8. czesc, na dniach będe przenosił strone (hosting i domenę) w inne miejsce. Musze ustawic kanoniczny w.pl a na domenie .eu ustawic 301 - tyle dowiedzialem sie w internecie. Powiedzcie prosze czy o czyms jeszcze powinienem pamietac?
 9. czesc wszystkim mam nadzieje, ze sporo od was sie bede mogl nauczyc
 10. tego chyba szukasz? https://chrome.google.com/webstore/detail/google-serp-counter/bfiijneafemhklkccnjijmcniffmiode
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy