Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz Gugała, to nie polecam kupować XR :D bo cierpliwości widzę nie masz a tam sprawy błyskawicznie się nie załatwiają.

[...]

W sporcie SB pracują żywe ludzi tak jak wszędzie, wyrozumiałości kolego odrobinę nie zaszkodzi jak przez tyle lat nie miałeś Scrapeboxa to 1 dzień nic nie załatwi.

To niech te żywe ludziki napiszą o procesie aktywacji "few days" zamiast 12 hours na stronie pobierania, a będzie lepiej.

Dziwił mnie po prostu fakt, że co niektórzy (ba, większość) mają aktywację po paru godzinach max. Pozostałe Twoje porady są co najmniej niepotrzebne.

dodam jeszcze swoje 3 grosze do tematu aktywacji - mam wrazenie, ze im wiecej im sie wysle maili do supportu tym pozniej dostajecie aktywacje :D komu sie nie spieszy ten otrzymuje ja baardzo szybko = a jak kogos nosi to potem sobie czeka :D

[...]

Chyba nie ;-) Otóż moje rozmowy z biurem obsługi dały skutek - błąd okazał się powalający - w momencie kupna na stronie pojawiła się nowa wersja i rzeczywiście, jak czytam to update był, a ja miałem wersję już ściągniętą z godzinę wcześniej.. i serwer nie przyjmował z mojej starej wersji rejestracji. Już wszystko załatwione.. w 20 minut :)

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam problem i nie wiem z czego on wynika.

Co jakieś 30-40 minut postowania połączenie z internetem jakby bardzo się ogranicza. Nie mogę otwierać stron, logować się do skypa czy gg ale mogę odbierać pocztę przez outlooka. Zauważyłem, że SB wtedy - mimo, że połączenie jest aktywne zaczyna przeskakiwać po kilkadziesiąt adresów bez dodawania... Czy ktoś tak miał może? Może słaby router mam?

Łącze 2Mb od i 256 Kb do.

I druga sprawa: czy ma ktoś może jakiś opis jak harvestować dobre blogi? Gdzie taką informację można znaleźć?

Opanowałem już +/- postowanie ale jeszcze harvestowania nie.

A propos pełnej aktywacji to nie wiem czy trwało to wszystko z 5 minut...

Edytowane przez Leszczu

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam problem i nie wiem z czego on wynika.

Co jakieś 30-40 minut postowania połączenie z internetem jakby bardzo się ogranicza. Nie mogę otwierać stron, logować się do skypa czy gg ale mogę odbierać pocztę przez outlooka. Zauważyłem, że SB wtedy - mimo, że połączenie jest aktywne zaczyna przeskakiwać po kilkadziesiąt adresów bez dodawania... Czy ktoś tak miał może? Może słaby router mam?

Łącze 2Mb od i 256 Kb do.

I druga sprawa: czy ma ktoś może jakiś opis jak harvestować dobre blogi? Gdzie taką informację można znaleźć?

Opanowałem już +/- postowanie ale jeszcze harvestowania nie.

A propos pełnej aktywacji to nie wiem czy trwało to wszystko z 5 minut...

1.Zmniejsz Adjust maximum connections w opcjach i ustaw fast poster na 30-50 i zobacz czy nie zamula łącza.

2 dobre blogi? dzis wszystko jest zaspamowane co ma włączone komentowanie ;d, zaznacz powered by blogengine, zarzuć z 10k keywordsów + pobierz nowe proxy i jedziesz.

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rademedes - z tymi 30-50 wątkami na łączu 2mbits/256kbits to żartujesz, prawda?

@Leszczu - może po prostu padają Ci DNSy

No może odrobinę za dużo ;d 10-15 powinno stykać.

Właśnie testuję 30 Fast poster i generuje ruch średnio 1.9/ 2.8 mb

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz słabe łącze. Ja na 6mb ustawiam 55 wątków jeżeli chce dokładnie postować na stacjonarce. Ja mam podobny problem do Twojego tylko, że przy masowym testowaniu adresów proxy, działa tylko gg ale to chyba dlatego, że porty zapycha i router się dławi.

ff11.jpg

Linki PageRank 1-7 | Bazy linków SEO - więcej asortymentu w naszym sklepie SEO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakieś 30-40 minut postowania połączenie z internetem jakby bardzo się ogranicza.

Też miałem taki wałek :/ na win 7.

Tak jak panowie piszą zmniejsz liczbę wątków + ewentualnie kilka instancji odpal jeśli komp / łącze pociągnie.

Przy 1x sb x500 wątków miałem takowe zwiechy, przy 5x sb x200 wątków na instancję problem się nie pojawia, tak wynika z moich doświadczeń

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już provider szykuje dla mnie ofertę na szybsze łącze ale mam inne pytanie.

Jak tworzyć listę? Wartościową listę. Czy tworzenie listy ma jakiś związek z tym co pozycjonujemy czy raczej obojętnie? Jak to technicznie zrobić?

Czy jest jakiś opis w sieci jak uzyskać takie listy o których piszecie? Czy lepiej kupić listy? A jeśli tak, to gdzie?

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam kupować list...Lepiej własnymi siłami to stworzyć...Zajmie nam to dużo czasu ale warto....Szkoda tylko że jest tak mało blogów autoaprove...

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już provider szykuje dla mnie ofertę na szybsze łącze ale mam inne pytanie.

Jak tworzyć listę? Wartościową listę. Czy tworzenie listy ma jakiś związek z tym co pozycjonujemy czy raczej obojętnie? Jak to technicznie zrobić?

Czy jest jakiś opis w sieci jak uzyskać takie listy o których piszecie? Czy lepiej kupić listy? A jeśli tak, to gdzie?

Zależy jakie listy, czego oczekujesz :>

dla przykładu, harvestowanie bloga na wordpress:

zaznacz platformę np wp

wpisz słowa kluczowe, lub jakiś słownik w txt

Zanim zaczniesz harvestowanie, ustaw ilość połączeń i pobierz świeże proxy ;d

etinpl-1302903372-U1.jpg

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeleciałem 90% języków z google translatora + słownik 1000 najczęściej używanych wyrazów. Trochę tego wyszło ale efekt dobry... był do miesiąca czasu kiedy po miesiącu 70% blogów była oblana spamem.

ff11.jpg

Linki PageRank 1-7 | Bazy linków SEO - więcej asortymentu w naszym sklepie SEO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności