Jump to content

Leszczu

Forumowicze
 • Content Count

  524
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Leszczu

 • Birthday 02/24/1984

Contact Methods

 • AIM
  4246279
 • Website URL
  http://www.pufoteka.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  ty mieszkasz?

Recent Profile Visitors

3,390 profile views
 1. A czy oni w postaci pliku/API tak jak proxymarket udostępniają też?
 2. Max, przecież napisałem. Program to dedyk.
 3. Nie bardzo wiem czym to się różni. W Proxymarket mam Pakiet proxy anonimowe Pakiet 200 Proxy L1 i to mi jakoś wystarcza. Chodzi o takie, przez które będę mógł wejść np na Allegro itp. Obecnie takie serwisy używają https ale ten pakiet daje radę, więc szukam czegoś takiego. Ważna jest forma udostępnienia pakietu w postaci api podobnie do proxymarket czyli lista po wpisaniu mojego prywatnego adresu api. W Proxymarket mogę kupić pakiet 200 ale czy mogę kupić 5x taki pakiet żeby mieć 1000 proxy? Poprostu potrzebuję ich trochę więcej niż 200 - ok. 1000.
 4. Szukam serwisów jak proxymarket, które udostępniają proxy na takiej samej zasadzie. Proszę o pomoc Szanownych Użytkowników.
 5. Witam! Szukam serwisów takich jak proxymarket na świecie. Podzielcie się wiedzą i podeślijcie jakieś podobne serwisy. Chodzi mi o to, żeby podobnie udostępniali proxy przez takie API jak proxymarket.
 6. A gdzie można się ubiegać o przyznanie? Czy w ogóle można i jakie są warunki?
 7. Witam! Jak w temacie. Czy domeny .med kupię gdzieś w sieci?
 8. Bezpieczne oznacza dla mnie niemożliwe do uzyskania danych kiedy i z jakiego IP ktoś się do niej logował.
 9. Witam! Poszukuję bezpiecznej usługi e-mail. Znacie jakieś zagraniczne (egzotyczne) skrzynki? Pozdrawiam
 10. Ok, rozumiem. W takim razie drugie pytanie - kampania - samemu czy zlecić certyfikowanej, wyspecjalizowanej firmie. Wiadomo, zależ na najniższej cenie. A słowa kluczowe to raczej nisza.
 11. Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. Czyli nie da się?
 12. Witam! Jako że adwords to nowy dla mnie temat znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/kupon-adwords-1000zl-generator-aktywacjabez100zl-i6125644985.html Czy to znaczy, że za 9,99 mamy sposób na niekończącą się reklamę w Google? O co chodzi z tymi kuponami?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy