Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie czasu aktywacji - dzisiaj kupiłem sb parę godzin temu, aktywacja nastąpiła po ok 30 minutach - mail o tym do mnie nie dotarł, ale program przeszedł walidację licencji mniej więcej po tym czasie.

Mam pytanie o interfejs - na wszelkich tutorialach i screenach widzę, że podczas używania fast poster w okienku Comment Poster ładnie przelatują linie z urlami i statusem oraz na dole sb pod cpu usage jest informacja o transferze i łączu. U mnie okienko Comment Poster podczas postowania jest jakby nieaktywne w tle, natomiast to duże pole tekstowe jest puste niczym otwarty notatnik - nie przewijają się te urle, jednak bije licznik success/failed. Również nie mam informacji o łączu - czy była jakaś zmiana ostatnio w interfejsie czy też ja mam domyślnie zaznaczone jakieś opcje które na to wpływają?

Edytowane przez Rainmaster

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas postowania koment poster, nie pokazują się żadne url a jedynie masz info na dole po prawej, ile zostało dodanych pozytywnie a ile failed.

Edytowane przez Rademenes

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tym programem da się działać na łączu 2Mb i laptopie?

Czy program działa w tle, czy trzeba go jakoś nadzorować?

Rozumiem, że ma możliwość czesania netu w celu uzyskania list blogów?

Czy jest dobry, żeby podlinkować zapleczówki?

Czy do poprawnego działania trzeba wykupić proxy, czy wystarczy to połączenie co się ma?

Nie zależy mi na 100 kk komentarzach na blogach ale dziennie powiedzmy na delikatnych 100-200 wpisach.

Czy da radę?

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Będzie działała na takim łączu i laptopie

- Może działać w tle jak go uruchomisz

- Jest bardzo dobry do podlinkowania zaplecza, kwestia ilości wygenerowanych linków

- Do dobrego działania należy mieć dobry prywatne proxy

- Jak będziesz to dobrze robił to uzyskasz 200-300 linków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapytam jeszcze - w jakim celu jest to prywatne proxy? Czyżby było tak, że platformy blogowe banują adresy IP podczas zbyt dużej ilości spamowania?

I jeszcze jedno: komentarz na blogu składa się z kilku rzeczy. W przypadku WP jest to IMIĘ, EMAIL, STRONA WWW i treść komentarza.

Rozumiem, że adres strony, którą chcemy promować wskakuje jako link pod nasze IMIĘ, tak? Czy można jeszcze w komentarzu ustawić linki?

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie opłaca się kupić SB do pozycjonowania kilku swoich stronek na zasadzie:

BLAST SB ----------> Zapleczówki -----------> strona pozycjonowana

?

Kosztuje ok. 150 zł... to niedużo...

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 10 proxy https://yourprivateproxy.com/ i gdy testuję moje proxy to wyskakuje Error 407 Proxy Authentication Required. W jaki sposób mogę dokonać autentyfikacji moich proxy? Dodam, że od czasu zakupu minęło już 24h więc nie wiem czy mam nadal czekać czy podjąć jakieś kroki. W panelu nie widzę nigdzie opcji umożliwiającej autentyfikację. Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze swoje 3 grosze do tematu aktywacji - mam wrazenie, ze im wiecej im sie wysle maili do supportu tym pozniej dostajecie aktywacje :D komu sie nie spieszy ten otrzymuje ja baardzo szybko = a jak kogos nosi to potem sobie czeka :D

nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy oni tak specjalnie robia. mialem ten sam problem :-)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności