Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

a/ jaki macie limit połączeń, ja mam obecnie 100 i śmiga, a we wtyczkach co się da więcej ustawić, to nawet 250 - możliwe, że przez to, że mam symetryczne łącze,

Śmigać będzie nawet na 1mb, ale jaka skuteczność, hoho : )

ff11.jpg

Linki PageRank 1-7 | Bazy linków SEO - więcej asortymentu w naszym sklepie SEO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile FAKTYCZNYCH linków dziennie jesteście w stanie uzyskać przez SB?

Myślisz, że linki z blogów pomagają w pozycjonowaniu ?

Gdyby tak nie było w jakimś stopniu to po co ta cała dyskusja o SB i XR? Szkoda byłoby na nie pieniędzy i zachodu.

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nie wszystkie linki sa nofollow. Ogólnie to coraz gorzej jest z SB, bo wszystko tonie w spamie a sam SB się upowszechnił - za niska cena :). Jak dodasz komenta i będzie to np. 6 komentarz, to za kilka dni będzie ich 100+. Kupowane listy to trochę strata czasu dla SB lepiej harwestować po jakiś niespotykanych footprintach i szukać list pod ręczne komentarze jeśli koś ma mało stron do pozycjonowania. Chyba, że ktoś używa tylko pod indeksacje wielu stron pod punkty - to pewnie jeszcze się nadaje :) SB do analizy konkurencji jest stworzone ale samo postowanie nim, jest coraz mniej pomocne.

Edytowane przez sebau

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak nie było w jakimś stopniu to po co ta cała dyskusja o SB i XR? Szkoda byłoby na nie pieniędzy i zachodu.

Po pierwsze SB to nie XR i niema co laczc dyskusje.

Po drugie tak jak pisze arve-lek linkami z Sb nie pozycjonujemy.

Po trzecie jak kupiles SB do pozycjonowania , to chyba pzreliczyleś się

Po czwarte ilość twoich pytań, zalotnych tematów, postów jest powalająca a na 99% pytań już masz odpowiedz tu https://seo-z.pl/

Po piąte nikt zdrowo myślący nie pokaże tobie swoje wypracowane triki, sposoby i td.Niby poco ktoś miał by szkolić konkurencie.

Po szóste istnieje specjalizowane fora poświęcone Scrapebox wystarczę użyć wyszukiwarki Google.

Po siódme wiedza kosztuje i to co otrzymasz za darmo na 99,9% to ogólnie dostępna wiedza w internecie .

50 $ za takie narzedzie to stanowczo zamalo, autorzy nie potrafili napisać porządne zabezpieczenie na wzór XR , wiec zrobili ukłon i ustawili cene na 50$, teraz nikt nie chce korzystać z scrakowanych wersji, bo to się nie opłaca.

Wiec jeżeli ty mówisz ze szkoda zachodu i kasy, to to lekkie nieporozumienie :)

Jak tworzyć listę? Wartościową listę. Czy tworzenie listy ma jakiś związek z tym co pozycjonujemy czy raczej obojętnie? Jak to technicznie zrobić
?

Jak ktoś umie to robić to :

1.Robi listę, siedzi cicho i spamuje

2.Robi listę i wystawia na sprzedaż

a ni jeden a ni grugi nie jest zainteresowany żeby jeszcze ty umiał to robić :)

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja ręcznego dodawania komentarzy ja osobiście stosuje ja na liście z PR1-8 która ma ok 300 adresów i trzeba dopilnować zęby komentarz tam się znalazł, ale ogólnie komentowanie to chyba nie wiecej jak 10 % najlepszych jego funkcji.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej cenię sobie funkcja łączenia list adresów, wyszukiwanie różnić z jednej listy które nie znajdują się w drugiej liście i inne poboczne funkcjonalności tej maszynki :)

Edytowane przez sebau

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak jak mówisz, spamować można innymi maszynkami o wiele skuteczniej, ale funkcjonalność SB+ dodatki przy tworzeniu rożnego rodzaju list, wyszukiwaniu po fotosach jest nr1 bez wątpienia. Po 2 chyba żadne inne narzędzie SEO niema tyle oficjalnych dodatków o tak szerokim zakresie działań.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności