Jump to content

NaJedynce

Forumowicze
 • Content Count

  206
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About NaJedynce

 • Birthday 11/16/1991

Contact Methods

 • AIM
  Mazury
 • Website URL
  http://ic-trader.pl
 • ICQ
  16611
 • Yahoo
  Mazury

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Mazury
 • Interests
  SEO od paru dobrych lat
 1. podobnie u mnie, nie odpowiadają, żadnych linków nie dodano, po prostu zlodzieje i nikt inny, UWAŻAĆ NA NICH!!!

 2. Kupiłam u nich Linki z PR7 zostały umieszczone w jednym komentarzu na podstronie z PR7, po dobie czy dwóch komentarz z moimi linkami usunięto. Więc napisałam do nich i taką oto odpowiedź otrzymałam "Nie gwarantujemy ile czasu linki pozostaną umieszczone na stronie, jest to serwis zewnętrzny."

  Mało tego do tej pory nie umię się doprosić o fakturę

 3. Jak w temacie, lista do sb, same adres AA. Informacje o skuteczności proszę na pw lub maila bok@ic-trader.pl
 4. Jak w temacie, kupię listę aa do scrapeboxa. success rate + ilośc znalezionych linków (orientacyjna) po jednym postowaniu proszę na maila. Kontakt: bok@ic-trader.pl
 5. Vobis za setki tysięcy? Przestań. Akurat co do http://www.ideacto.pl/ - czyli firmy która oskryptowała cały vobis to jestem pewny w 100%, że nie zgarnęli takiej kwoty. Znajomy bardzo ich chwalił bo sam zamawiał sklep - zapłacił około 8-10k. A co do tych firm, to możesz zarzucić? Chętnie bym zobaczył realizacje. Bo póki co to uważam, że sklep za pareset tysięcy powinien sam jeszcze rozmawiać z klientem i iść na pocztę paczkę wysłać.
 6. Śmigać będzie nawet na 1mb, ale jaka skuteczność, hoho : )
 7. A co to za firma? Chyba podać możesz, dodatkowa reklama : )
 8. Rzuć lepiej frazami bo taka analiza pierwszej trójki to raczej nic nie da.
 9. Ale co tu porównywać jak to dwa inne softy?
 10. Ja przeleciałem 90% języków z google translatora + słownik 1000 najczęściej używanych wyrazów. Trochę tego wyszło ale efekt dobry... był do miesiąca czasu kiedy po miesiącu 70% blogów była oblana spamem.
 11. Masz słabe łącze. Ja na 6mb ustawiam 55 wątków jeżeli chce dokładnie postować na stacjonarce. Ja mam podobny problem do Twojego tylko, że przy masowym testowaniu adresów proxy, działa tylko gg ale to chyba dlatego, że porty zapycha i router się dławi.
 12. U was też tak jest, że jak linkujecie z anchorami z polskimi znakami np. 'ł' to są krzaczki?
 13. Branża porno upadła? Wystarczy dobry pomysł, a takie w tej branży nie trudno. Osobiście znam parę osób, które w tym głęboko siedzą i wyciągają ładne profity, których nikt z tego forum by się nie powstydził. Taka branża nigdy nie umrze w przeciwieństwie do SEO
 14. NaJedynce

  Page rank update

  INOMan, nie zgodzę się z Tobą do końca. Niejednokrotnie widziałem wygasłe domeny, które nawet roku wygaśnięcia trzymały PR pomimo zerowego ruchu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy