Jump to content

Dark

Forumowicze
 • Content Count

  1,289
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.sp4m.pl

Recent Profile Visitors

5,769 profile views
 1. Cała witryna z przekazaniem pełnych praw. Wszystkie dane, grafiki, potrzebne dostępy. Bez serwera. www.picshot.pl Użytkownicy zarejestrowani: 4 029 Dane od zarejestrowanych: 5 128 folders, 20 652 files, 10.2 GB total Dane publicznego loadera: 390 455 files, 169.3 GB total. Serwis posiada nieprzerwaną historię od 2009 roku. Obecnie średnio 3 000 użytkowników miesięcznie. Wcześniej do 80 000 / mies. Wg majesticseo do serwisu prowadzi 27 427 linków, 1 136 unikalnych domen. LINK: http://allegro.pl/picshot-pl-hosting-zdjec-cala-strona-od-2009r-i6120894644.html Dane kon
 2. Ciekawy temat. Zauważyłem to na niektórych projektach u siebie. Jak u Was wygląda powrót z tego okresu przetrzymania?
 3. Fresh Site Bonus raczej nie, bo strona w sieci od stycznia. Stoi na WP, więc artykuły bardzo szybko indeksowane. Dopóki nic z nią nie robiłem (od czasu do czasu jakiś link w komentarzu), miała ruch na poziomie 5 - 10 uu dziennie. Odkąd się za nią zabrałem (ale nic konkretnego, tak, jak pisałem w pierwszym poście), ruch rósł systematycznie. No nic, dam jej jakiś czas, zdjąłem już link do programu partnerskiego, zobaczymy. Jak wróci, to fajnie, jak nie, to strata niewielka, chociaż tak, jak pisałem, te dwie stówki miesięcznie wyciągała nawet przy niewielkim ruchu Na stronie oprócz tego linka
 4. Widać, że absolutnie nie doszacowali ogromu zgłoszeń, które napływają. Najpierw zablokowali RR dla witryn gdzie nie ma informacji o ręcznych karach, teraz będzie blokada na kilka tygodni od ostatniego zgłoszenia, podejrzewam że za jakiś czas będzie coś nowego. Doczekamy się momentu, w którym RR będzie możliwe raz na rok.
 5. @ Listopad, Moim zdaniem zrobiłeś dobry test. Dzięki za podzielenie się informacjami.
 6. Zapoznaj się z tym, jak liczy się czas spędzony na stronie w Analytics. 0:00 to jednoodsłonowe wizyty.
 7. Dzięki za opinie. @ Radeq, masz rację. Poprawimy.
 8. Cześć, Niedawno odpaliliśmy projekt o programie dopłat do nowych mieszkań pod adresem http://www.mieszkaniedm.pl/ Byłbym wdzięczny za wszelkie uwagi dot. grafiki, nawigacji, usability, elementów SEO. Dzięki, Tomek.
 9. Dodaj sobie prosty event przy submicie: onclick="_gaq.push(['_trackEvent', 'Komentarz', 'Dodaj']);" Później dodaj cel w Analytics i gotowe. To o czym musisz pamiętać to walidacja formularza - zliczane będą wszystkie kliki w submit formularza.
 10. Ja swego czasu byłem tu: http://e-apollo.eu/. Było bardzo OK + super dobre jedzenie.
 11. Chciałbym uruchomić katalog jako "dodatek" do całego serwisu i umieścić go powiedzmy z katalogu /katalog/. Czy nie ma z tym problemu? Czy trzeba robić oddzielną instalację WP w katalogu?
 12. Nie musisz rozliczać się %. Możesz proponować opłatę startową (przygotowanie struktury kampanii), gwarantować CPC i zarabiać na różnicy. Możliwości jest wiele.
 13. Totalnie bez sensu. Niektóre projekty są po prostu nieaktualne i szkoda wysiłku wydawców i obsługi, aby się zgłaszali.
 14. Czy da się jakoś usunąć projekty czy tylko ja nie widzę takiej opcji?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy