Jump to content

kob22

Forumowicze
 • Content Count

  743
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kob22

 • Rank
  Beeee
 • Birthday 12/31/2010

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

3,941 profile views
 1. Cześć, wykonam usługi programistyczne, skrypty, bardzo szeroki zakres, z naciskiem na język python (i nie tylko :)). Kontakt: kob2222@gmail.com Pozdrawiam
 2. Cześć, wykonam usługi programistyczne, skrypty, bardzo szeroki zakres, z naciskiem na język python (i nie tylko :)). Kontakt: kob2222@gmail.com Pozdrawiam
 3. Witam, kupię konta facebook ze zdjęciam oraz zweryfikowane telefonicznie. Mogą być duże i małe ilości. Całą ofertę proszę przedstawić na email: Kontakt:
 4. Cześć, nie wiem czy dobry dział no ale, szukam skryptu do rozliczeń za kliknięcie CPC. Mam kilka chętnych do takiego modelu rozliczeń, on też jest mi na rękę, ale nie mamy się jak rozliczać. Interesują mnie tylko sprawdzone i z zabezpieczeniami przed nabijaniem sztucznych kliknięć. Ktoś może coś polecić?
 5. Witam, kupie bazę adresów email targetowaną na poszczególne miasta Polski. Baza musi pochodzić z legalne źródła, a adresy email muszą mieć zgodę na otrzymywanie informacji. Kontakt kob2222(małpa)gmail.com
 6. kob22

  Mandat wtf?

  Na pewno była to prywatna droga? Może jakaś gminna itp. Jeżeli była to prywatna droga to musi być chyba nowy znaczek "strefa ruchu", żeby mogli karać? Czy od czego jest ten nowiutki znak?
 7. Przypuszczam, chociaż nie jestem do końca pewny, że więcej domen jest w systemie niż zostanie dodanych przez okres przejściowy 2 tygodni. Przez 2 tyg zostanie dodanych chociaż 1 promil nowych domen w stosunku do istniejących w systemie czy może nie?
 8. Wystarczyło zachować dane przed aktualizacją, albo wyciągnąć średnią. Dać czas na zmiany tydzień, dwa tygodnie.
 9. I wystawić ją na bana? To jest oczywiste, że było powyżej 500 bl bo inaczej nie byłoby 100% cięcia punktów. Rusz głową.
 10. Tak, jak najbardziej. Te parametry majestica można sobie wsadzić w d. @artche jak masz więcej stron to przeglądnij sobie te które miały zablokowane i te które nie miały zablokowane bota. Będziesz miał informacje nie w teorii, ale w praktyce. Teorie szlak trafi .
 11. Ten system jest niepoważny. G: 267,333 / BL: 1 / RD: 1 / IPC: 1 / PR: 0 / Out: 4 (30%) / IP: Beta punkty: 37 Może przynajmniej wyłączylibyście takie cięcie punktów za brak BLz majestic? Edit: Te Beta punkty zostały już wprowadzane, więc po co piszesz o tygodniowym przeliczaniu? Większość serwisów w tej chwili daje pięknie 0 punktów (nie mowię tutaj o beta punktach). Trzeba było wysłać informację emailem do użytkowników, a nie pisać tylko na pio. Nie każdy siedzi i czyta forum.
 12. On jest na torze, więc o jaki ograniczonym zaufaniu mówisz? Tych osób nie powinno być na torze.
 13. kob22

  PO zwycięzcą

  Kolejne 4 lata stracone
 14. Ruch Poparcia KoBa. A na poważnie to idę oddać głos nieważny .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy