Jump to content

tomek_25

Forumowicze
 • Content Count

  3,668
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

tomek_25 last won the day on June 17 2013

tomek_25 had the most liked content!

Community Reputation

294 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://barankiewicz.biz.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

17,803 profile views
 1. Szczerze mówiąc czekałem zawsze na taki tutorial Brawo Ty! Pozdrawiam.
 2. http://governmentkabuto.info/gospodarka.html 2000 zł - tak to Pan Mieszko wymyślił Ciekawy czy ruszy raj podatkowy na terytorium Polski- ktoś tego nie usunie itp. Pozdrawiam.
 3. Z całym szacunkiem dla sytuacji prywatnej: Bardzo niemądre posunięcie. Pierwsi dostali po tyłku seowcy w 2013 roku kiedy wjechał pierwszy pingwin (niektóre firmy SEO często padały jak muchy). Wiele osób działało jak Ty i niestety od 2013 nie mam kontaktu z wieloma fajnymi osobami (Albo poszły w PPC albo inne branże IT albo totalnie zmieniły model rozliczania SEO). Trzeba dywersyfikować zarobki - szczególnie w Twojej sytuacji. Oczywiście rozliczasz się za efekt i pewnie w modelu top10? (11 pozycje nie pozwala ci zarobić)? Po aktualizacji pingwina przecież jasno powie
 4. @mefi -jedno pytanie do Ciebie - jeśli przeuważyłem to sorry. Jaki jest wiek domen i staż w Google? (chodzi mi o te dwa przykłady powyżej). T.
 5. Cześć ! Chciałbym przedstawić Ci Aficash.com Nowy program partnerski z prowizjami 30% + wieczną prowizją 6% oraz 3%, dzięki której zyskasz stały dochód od poleconych klientów. Co sprzedajemy? Sprzedajemy zarówno zioła (nie suplementy, ale mieszanki ziołowe) jak i naturalne kosmetyki. Kliknij aby sprawdzić naszą ofertę! Zachęcam również do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami na temat naszego programu. --> Kliknij! W razie pytań kontakt do mnie: manager[att]aficash.com gg:8800668 Pozdrawiam!
 6. Panowie odkopuję - ktokolwiek widział ktokolwiek wie ? Coś na binga UK Zachód Europy Stany? T.
 7. Spokojnie- korzysta I nie tylko z rank indexera jak i speed linksa i reszty konkurencji .
 8. Fucha pod znajomego kolegę (podobnie z zatrudnianiem Ukraińców). Mają tak znaleźć żeby nie znaleźli T.
 9. Jak Cię stać to co w tym złego ? Jak nie no to trudno .
 10. A według mnie nie- nowa to by była zarejestrowana wczoraj i postawiona dziś To jest leżak od maja sobie czekał na swoją szansę. Ale ile osób tyle zdań na ten temat... T.
 11. https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/analyticsjs/enhanced-ecommerce jaki skrypt sklepu ??
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy