Jump to content

pozycjo

Forumowicze
 • Content Count

  337
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Gniezno

Recent Profile Visitors

4,034 profile views
 1. Fr, it, es, nl, de,se, fi, en. Branże: odchudzanie, sterydy, potencja...
 2. Nie wszyscy rozumieją, że content w tym przypadku nie ma tu najmniejszego znaczenia.
 3. Taa, potwierdzam. 8 krajów. 5 branży. Czystki jakich nie było od dawna.
 4. Cóż niestety ja też potwierdzam fakt mojego niezadowolenia;) Jak dysk padł to "backup" mialem w 50% czyli jedno wielkie g. Na szczescie to byl ostatni raz.
 5. Nie. Umowa powinna zabezpieczać każdą ze stron. No chyba tylko taki przypadek, że przez "zniszczenie" domeny uważasz usunięcie plików z serwera, albo wysyłanie z maila w domenie spamu, bo chyba "zniszczeniem" domeny nie nazywasz tego, że nie wyświetla się ona w jakiejś prywatnej wyszukiwarce? Idealnie ujęte. Wszyscy zapominają, że wyszukiwarka jest "korpo" i jak im się zachce to wyłączą ją sobie na 3 dni od tak bo będą mieli kaprys.
 6. Cóż na większości rynków choćbyś się zesrał to nie dojedziesz dalej niż top 20.
 7. Naturalne byłoby gdybym to ja wstawił link, pochwalił go za metody zdobywania linków, budowania niesamowitego ruchu z wyszukiwarki i ogólnie że blog jest och i ach :-)
 8. Możesz z łaski swojej przestać linkować w co drugim poście do swojego bloga ? Dla mnie możesz i robić optymalizacje google.com ale na litość boską przestań się reklamować non stop.
 9. Z tej infografiki wychodzi że liczba domen w adwords spadła o 20k o_O ? Na moje to chyba + 20k powinno być.
 10. Się go zapytaj nie o zainteresowanie, ale o to czy odróżnia SEO od napierdalanki linkami O to się nie martw. Daj kontakt na pw to przekażę.
 11. No popatrz znaczy się tabletek nie podrabiają ? No i zero wyników na piguły ? Kurcze to co robi strona DOZu która siedzi w topach dla większości fraz ? Znaczy ich zamrozili w topach ? 100K na serwis 20K/mies przez rok na promocje i piguły siedzą w topach. Bez urazy ale jak widzę, że ktoś chce wygrać Le Mans'a złomowanym maluchem i ma pretensje, że nie może nawet wystartować to .... Zapytam klienta czy jest zainteresowany Twoją ofertą. Co do reszty nie będę ciągnął wątku ale da się wygrać złomowanym maluchem po tuningu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy