Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

czy radzicie dopalać także bezpośrednio wpisy w swoim zapleczu czy tylko domenę główną?

Wczoraj udało mi się zharvestować dzięki radom z jednego bloga 980 k stron bez proxy.

Co prawda przez noc dodał mi tylko 7k wpisów a 37k odrzucił ale to bez analizy - na żywca i dlatego.

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy radzicie dopalać także bezpośrednio wpisy w swoim zapleczu czy tylko domenę główną?

Wczoraj udało mi się zharvestować dzięki radom z jednego bloga 980 k stron bez proxy.

Co prawda przez noc dodał mi tylko 7k wpisów a 37k odrzucił ale to bez analizy - na żywca i dlatego.

etinpl-1302948571-U1.jpg

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rademenes

Co to za mina...Jak ma zmienne IP to przecież nikt go nie zbanuje...:)

Raczej nikt nie banuje całej klasy IP :)

A Neo ma kilka klas

Edytowane przez dawstaw

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rademenes

Co to za mina...Jak ma zmienne IP to przecież nikt go nie zbanuje...:)

Raczej nikt nie banuje całej klasy IP :)

A Neo ma kilka klas

Tak i na pewno on siedzial cala noc przed komputerem i co 1000 zharevestowanych adresow rozlaczal modem i podlaczal sie ponownie...

Podejrzewam, ze nie harvestowal z Google, tylko bral i analizowal linki konkurencji na duza skale i z Yahoo pobieral.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i na pewno on siedzial cala noc przed komputerem i co 1000 zharevestowanych adresow rozlaczal modem i podlaczal sie ponownie...

Podejrzewam, ze nie harvestowal z Google, tylko bral i analizowal linki konkurencji na duza skale i z Yahoo pobieral.

Już piszę jak zrobiłem. Podzielę się tą "wiedzą tajemną".

Przecież WordPress domyślnie zapisuje posty na zasadzie ?p=1 więc wystarczy do keywords wrzucić:

inurl:?p=1 powered by wordpress

.

.

.

inurl:?p=1000 powered by wordpress

ale co... chce mi się pisać od 1 do 1000 cyferki? Nie. Od tego mam PHP więc piszę prosty skrypt:

<?php
$i=1;
while($i<=1000)
 {
 echo "inurl:?p=$i"." powered by wordpress <br />";
 $i++;
 }

// tam gdzie masz 1000 wpisujesz maksymalną liczbę do jakiej ma wygenerować wpis
// może być i 100000000 ale nie wiem czy sb to łyknie
?>

Zgarnęło 980k adresów z YAHOO. Na G dostałem bana :D ale szybko zszedł.

Liczę, że podzielicie się swoimi metodami zgarniania LIST.

Edytowane przez Sannjas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tej metodzie juz pisalem wyzej :) ameryki nie ma.

do zgarniania list polecam badz co badz uzywanie wlasnego softu na serwerze z dobra baza proxy

lub - ostatnio @dawstaw zaczal udostepniac swoje listy za free:

-=> https://seo.smob.pl/?cat=8

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania, myślę, że dla "użyszkodników" doświadczonych ze SB to błahostka, a więc:

a/ jaki macie limit połączeń, ja mam obecnie 100 i śmiga, a we wtyczkach co się da więcej ustawić, to nawet 250 - możliwe, że przez to, że mam symetryczne łącze,

b/ jak wyszukujecie blogi auto aprove? Tzn. na liście dodawania mam pokazane link - submitted, jednak na stronie bloga wpisu nie ma - jak znaleźć blogi takie, co wpis jest od razu po dodaniu?

EDIT2: ba, nawet jak mam stan: posted, to komentarza nie ma na stronie.

Z góry dzięki.

Edytowane przez Łukasz Gugała

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności