Jump to content

Carnagge

Forumowicze
 • Content Count

  3,409
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Carnagge last won the day on September 20

Carnagge had the most liked content!

Community Reputation

169 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

6,713 profile views
 1. Jest jeszcze jedna kwestia - cena i konkurencja. Po prostu dany klient może do Ciebie powracać, bo szuka danej rzeczy na allegro i akurat Ty masz ją najtaniej lub masz najlepszy towar na tle konkurencji. Natomiast ten klient wcale niekoniecznie Ciebie szukał tylko szukał danego towaru i akurat ponownie padło na Ciebie. Ja szczerze mówiąc to od razu jak przychodzi paczka to wyjmuję daną rzecz, a paczkę z tymi ulotkami itp. od razu wyrzucam do kosza. Nawet tego nie czytam.
 2. Dla mnie też środa lub czwartek ok, z preferencją na czwartek
 3. Działa Wam w ogóle płatność - ja nie mogę dokonać płatności kartą - za każdym razem error "przekroczono limit połączeń z bankiem" (coś takiego z translatora). Próbowałem już różnych kart i kont i za każdym razem to samo. Wcześniej bez problemu karta przechodziła...
 4. Mhm u mnie też jednego dnia wszystkie zbanowane, a przez kilka miesięcy wspaniale działały
 5. Co to jest to SEO AP - dajcie linka, bo pierwsze słyszę o tym, a google nic nie pokazuje...
 6. No ale co w tym pomyśle jest rewolucyjnego? Robisz to co większość dużych korporacji tylko, że na małą skalę. Dodatkowo często można nawet zdalnie znaleźć firmy lub indywidualnych pracowników na zasadzie outsourcingu do działań IT np. w Indiach, gdzie stawka jest znacznie niższa niż w PL i nie trzeba nikogo zatrudniać i zakładać biura. Wszystko to kwestia kalkulacji, czy dla kilku pracowników będzie Ci się opłaciło prowadzić całą obsługę w tej Afryce, bo są to też koszty tego, że ktoś tym, tam będzie zarządzał.
 7. Zresztą Publikerem nic nie dodacie, bo już era preclów i katalogów, które on obsługiwał jest za nami. Te co stoją są tak zabezpieczone, że publiker do nich nie doda. Ten soft na chwilę obecną to można rozpatrywać tylko w kategoriach obsługi własnego zaplecza, bo baza publiczna praktycznie nie istnieje.
 8. Ja teraz potrzebowałem jakiegoś małego pakietu i przetestowałem ten hosting - plan SSD - https://hosting.linux.pl/hosting.html i mogę Ci jak najbardziej polecić. Unixstorm też miałem i wszystko z nimi w porządku, ale czasem przy stronie na WP skakało obciążenie o przekroczeniu nawet kilkadziesiąt razy dopuszczalnego obciążenia pomimo, że ruchu na stronie nie było, więc dziwne mi się to nieco wydawało.
 9. Szczerze powiedziawszy to patrząc po Twoim pytaniu to wynika, że niewiele na razie wiesz. I czego Ci nie życzę, to żebyś nie skończył jak 90% osób planujących ciągnąć gruby hajs z reklam, gdzie w zasadzie wszystko kończy się na planach i stworzeniu lipnej stronki. Na początek spokojnie wystarczy Ci dowolny hosting za 50 - 70 zł na rok np. unixstorm, który ma dobrą renomę. Jak natomiast rozkręcisz projekt to wtedy będziesz spokojnie mógł zwiększyć pakiet lub zmienić hosting. Natomiast jestem przekonany, że przez kilka miesięcy na pewno nie osiągniesz ruchu, który nie byłby w stanie obsłużyć pak
 10. No ale te dwie wersje niewiele się różnią, można powiedzieć, że pod względem podstawowej funkcjonalności tj. wyszukiwania backlinków, w ogóle się nie różnią. Jedyna różnica to w zasadzie w zakresie generowania jakiś raportów.
 11. Jest możliwe zrobienie czegoś takiego, że jest jedna skrzynka np. biuro@firma.pl i poszczególni pracownicy mogą logować się na tę skrzynkę przy użyciu swoich indywidualnych loginów? Konkretnie chodzi o ustawienie tego na hostingu z cPanelem.
 12. Carnagge

  ZenBLOG

  U mnie też w Zenblogu to nie działało. Co prawda widziałem, że captche v2 są łamane w XE, ale nie były one odsyłane do programu lub też szablon już na nie nie czekał i mimo, że widziałem, że obrazek jest dobrze rozwiązany to żaden szablon z RC nie został zakończony sukcesem. Oczywiście przy zewnętrznym OCR nie ma żadnego problemu. Rozumiem, jakby to było tak, że się czeka np. 120 sek, ale niektóre captche leciały po np. 30 sekundach i i tak szablon ich nie brał.
 13. 1 rok - trzeba napisać na support. Lepiej też napisać wcześniej, że chce się przedłużyć i mieć dostęp do bety XE.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy