Jump to content

Carnagge

Forumowicze
 • Content Count

  3,413
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Carnagge last won the day on September 20 2020

Carnagge had the most liked content!

Community Reputation

175 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

6,924 profile views
 1. To jest jakaś inna promocja, niż w panelu? W panelu w wersji ENG jest 100USD za 2 lata, a nie 53 USD. Trzeba mieć kod od Ciebie?
 2. Carnagge

  Zaszczepiony

  Ja to myślę, że powinieneś zgłosić @AdamLuczak na kwarantannę, bo mówił jak mu się ostatnio 17 dni spokoju w domu podobało
 3. Carnagge

  Zaszczepiony

  @Aleksiejs - dobrze, że seo łycha była tydzień temu, bo już byś nie poszedł
 4. Jest jeszcze jedna kwestia - cena i konkurencja. Po prostu dany klient może do Ciebie powracać, bo szuka danej rzeczy na allegro i akurat Ty masz ją najtaniej lub masz najlepszy towar na tle konkurencji. Natomiast ten klient wcale niekoniecznie Ciebie szukał tylko szukał danego towaru i akurat ponownie padło na Ciebie. Ja szczerze mówiąc to od razu jak przychodzi paczka to wyjmuję daną rzecz, a paczkę z tymi ulotkami itp. od razu wyrzucam do kosza. Nawet tego nie czytam.
 5. Dla mnie też środa lub czwartek ok, z preferencją na czwartek
 6. Co to jest to SEO AP - dajcie linka, bo pierwsze słyszę o tym, a google nic nie pokazuje...
 7. No ale co w tym pomyśle jest rewolucyjnego? Robisz to co większość dużych korporacji tylko, że na małą skalę. Dodatkowo często można nawet zdalnie znaleźć firmy lub indywidualnych pracowników na zasadzie outsourcingu do działań IT np. w Indiach, gdzie stawka jest znacznie niższa niż w PL i nie trzeba nikogo zatrudniać i zakładać biura. Wszystko to kwestia kalkulacji, czy dla kilku pracowników będzie Ci się opłaciło prowadzić całą obsługę w tej Afryce, bo są to też koszty tego, że ktoś tym, tam będzie zarządzał.
 8. Zresztą Publikerem nic nie dodacie, bo już era preclów i katalogów, które on obsługiwał jest za nami. Te co stoją są tak zabezpieczone, że publiker do nich nie doda. Ten soft na chwilę obecną to można rozpatrywać tylko w kategoriach obsługi własnego zaplecza, bo baza publiczna praktycznie nie istnieje.
 9. Ja teraz potrzebowałem jakiegoś małego pakietu i przetestowałem ten hosting - plan SSD - https://hosting.linux.pl/hosting.html i mogę Ci jak najbardziej polecić. Unixstorm też miałem i wszystko z nimi w porządku, ale czasem przy stronie na WP skakało obciążenie o przekroczeniu nawet kilkadziesiąt razy dopuszczalnego obciążenia pomimo, że ruchu na stronie nie było, więc dziwne mi się to nieco wydawało.
 10. Szczerze powiedziawszy to patrząc po Twoim pytaniu to wynika, że niewiele na razie wiesz. I czego Ci nie życzę, to żebyś nie skończył jak 90% osób planujących ciągnąć gruby hajs z reklam, gdzie w zasadzie wszystko kończy się na planach i stworzeniu lipnej stronki. Na początek spokojnie wystarczy Ci dowolny hosting za 50 - 70 zł na rok np. unixstorm, który ma dobrą renomę. Jak natomiast rozkręcisz projekt to wtedy będziesz spokojnie mógł zwiększyć pakiet lub zmienić hosting. Natomiast jestem przekonany, że przez kilka miesięcy na pewno nie osiągniesz ruchu, który nie byłby w stanie obsłużyć pak
 11. No ale te dwie wersje niewiele się różnią, można powiedzieć, że pod względem podstawowej funkcjonalności tj. wyszukiwania backlinków, w ogóle się nie różnią. Jedyna różnica to w zasadzie w zakresie generowania jakiś raportów.
 12. Jest możliwe zrobienie czegoś takiego, że jest jedna skrzynka np. biuro@firma.pl i poszczególni pracownicy mogą logować się na tę skrzynkę przy użyciu swoich indywidualnych loginów? Konkretnie chodzi o ustawienie tego na hostingu z cPanelem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy