Jump to content

Łukasz Gugała

Forumowicze
 • Posts

  1,002
 • Joined

 • Last visited

About Łukasz Gugała

 • Birthday July 29

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Stalowa Wola

Recent Profile Visitors

6,300 profile views

Łukasz Gugała's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Adek, no po prostu bez żartów proszę. Wyraźnie napisałem w poście ID strony o jaką chodzi! Po cholere mam pisać po raz enty kolejnego maila, jak widać, jak byk jaka to strona z którą jest problem? Ok, napiszę - z ciekawosci czy wogóle dostanę odpowiedź.
 2. @janedkszeryf - jesli otrzymujesz odp. w 24-48h to gratuluję - też bym tak chciał. W to nie wnikam, bo to najmniejszy problem - nie mam odp. to znaczy, że odbiorca nie miał czasu odpisać - OK, nie będę się o to denerwował. Problem jest taki, że strona ze statusem "Oczekuje na Moderację", z odp. site i PR leży od ponad tygodnia. To jest testowa strona, zeby zobaczyć ile w tym momencie mozna uzyskać pkt. z takiej jakości strony. W kolejce mam nastepne. Nie chcę sobie pozwalać w tym temacie na takie zastoje, dlatego ten problem jest dla mnie coraz bardziej uciążliwy.
 3. @Leon, znam system od +/- 5 lat, wiem jak wygląda status strony, która oczekuje na moderację.. ID 73386 czeka na moderację ponad tydzień. Pisałem na form kontaktowy, pisałem na PW. Nic. Jakość obsługi systemu + wyśrubowane wymogi dla stron = jak dla mnie olewka użytkowników.
 4. Ja upomnę się o moderację raz jeszcze. Czekanie tydzień na aktywowanie stron to troszkę za dużo moim zdaniem.
 5. Dzięki za informację. Dawno nie dodawałem w statlinku nowych stron i czeka mi partia GOLDa już kilka dni, więc trochę mi się to dziwne wydawało.
 6. Mam pytanie: ile mniej więcej czeka się w STATLINKu na moderację nowych stron?
 7. NetBeans + wtyczki do wyboru, do koloru (można sobie z tego zrobić narzędzie do wszystkiego). Pod Win/Linux nie znam lepszego edytora.
 8. Czy mi się wydaje, czy to ten sam od szkoleń SEO jednej z firm?
 9. Witam, Wykonam aplikacje internetowe w technologiach przedstawionych w tytule. Najchętniej używam zestawu PHP5 + fw. ZEND + PostgreSQL. Wykonam dowolne oprogramowanie. Zgłoś się do mnie, jeśli szukasz zawodowca. Wystawiam faktury VAT. E-mail: info@interactivelab.pl Mobile: +48 730 901 901 NIP: 865-251-49-01
 10. Witam, Potrzebuję 10 000 punktów statlink standard. Oferty cenowe proszę na email bok@seoservice.pl. Wymagana faktura VAT. Pozdrawiam, Łukasz
 11. Witam, Dołączę do prywatnej grupy precli. Oo siebie oferuję wkład finansowy, domeny i hosting, a także zawsze unikalne treści oraz podlinkowanie wpisów. Chętnych zapraszam do kontaktu. Przystąpię tylko do jednej takiej grupy. E-mail: bok@seoservice.pl lub PW. Pozdrawiam, Łukasz
 12. Napisz w dziale ogłoszeń czego oczekujesz i ile chcesz na to przeznaczyć. Z otrzymanych ofert może coś wybierzesz - unikaj jednak ofert, które obiecują Ci złote góry za ten tysiąc - niestety tego typu serwis koło 2000 netto możesz zaczynać - ze średnio rozwiniętymi funkcjonalnościami i bez grafiki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy