Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Zostaje jeszcze mocno nie odkryty Drupal! Myślę, że twórczyni SB będzie kombinowac jakieś nowe platformy.

Na pewno tak będzie, bo obecne platformy są tak zaspamowane, że niefiltrowanych list używam tylko do podlinkowywania wpisów, profili itp.

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafi

Dlatego napisałem, że Drupal jest już spamowany przez XRa biggrin.gif

Dzięki.

A tak było mi dobrze jak XR nie potrafił spamować drupali :P Tyle ładnych blogów z dużym PR zostanie mi zaspamowanych ehhh. No nic ale jeszcze inne skrypty zostają :)

Wkurza mnie ten XR :D

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie takiego buga, że jeżeli odpalicie import linków w harvesterze, wyczyścicie listę z duplikatów i będziecie chcieli odpalić domain resolver to będziecie musieli zrobić reset? Ile mam kopii, czy to na VPS czy na swoich dwóch kompach to nie działa.

ff11.jpg

Linki PageRank 1-7 | Bazy linków SEO - więcej asortymentu w naszym sklepie SEO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mar_Dal

DLE = Data life engine... Na tym CMSie stoi ok 90% warezów :)

Próbuje zrobić dobrą listę do SB i coś mi nie idzie...Ludzi widzę sprzedają listy do SB że mają one po kilka tysięcy linków a w rzeczywistośći jest ledwo 2000 domen i reszta to tylko linki z tych domen....Co to jest 2000 domen..Przydała by się lista z 20 razy większa ale jednak nie jest to takie łatwe stworzyć taką liste...

Ostatnio w dodaku zaczął mi sie mulic SB gdy odpalam liste 700 k linków po jakimś czasie sie zawiesza i później sam zamyka. Mieliście cos takiego ?

Brakuje mi bardzo jednej funkcji takiej jak w Xrumerze. A mianowicie zaczynanie od wybranej pozycji od pewnego momentu w którym się wcześniej skończyło.

Edytowane przez dawstaw

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności