Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Rozważam właśnie zakup SB.

Jak SB sobie radzi na localu ? Jak z wydajnością itp u was ?

Jak wygląda licencja SB ? Nie ma problemu z przeniesieniem czy też licencja jest przypisana do danego adresu IP ?

Z jaką szybkością dodaje powiedzmy do 1000 blogów komentarze ?

Odpalał ktoś SB pod linuksem ? np na wine ? Działa ?

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dobrze sobie radzi. O ile masz dość mocny komputer i łącze oczywiście (+ prywatne proxy najlepiej).

2. Nie ma problemu z przeniesieniem. Przypisuje się do konfiguracji sprzętu nie do ip.

3. Zależy ile ustawisz połączeń i jaki timeout (co łączy się z pkt.1). 1000 blogów można przelecieć i w minutę.

4. Tego nie wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zbierania adresów polecam proxybonanza.com -> ale i tak w średnim pakiecie na 3 wątkach gogiel blokuje na zap. inurl bardzo szybciutko. Na 1 by pewnie działało :brawa: W sumie nic tańszego nie znalazłem z proxy, yourprivateproxy to zdecydowanie za drogo(lepiej sobie kupić serw.+kilka ip i taniej wyjdzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@D_S "nie ma problemu z przeniesieniem. Przypisuje się do konfiguracji sprzętu nie do ip."

Czyli jak chce przenieść np Scrapeboxa na inny komputer musze do nich pisać o nowy key ? Jak w przypadku xrummera?

Czy też zgrywam wszystkie pliki scrapeboxa na pendriva i wgrywam na nowy komputer i odpalam bez problemu na starym key-u ?

Edytowane przez dawstaw

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś testował SB na linuxie i odpalał na wine proszę o kontakt na PM. Bo tutaj znowu pojawiają sie koszty licencji windows.

Szczerze to zastanawiam się czy nie lepiej opłaca się zlecić napisanie takiego SB pod php i curl.

Znalazłem gotowe rozwiązanie w cenie takiej jak SB ( działa pod php) https://www.wordpresscommenter.com/ Korzystał ktoś ?

Edytowane przez dawstaw

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalał ktoś SB pod linuksem ? np na wine ? Działa ?

Nie wiem jak na pozostałych emulatorach ale na chwile obecną na wine się nie da, próbowałem dzisiaj i w związku z brakiem sukcesu na tym polu, wysłałem pytanie do supportu... Odpowiedź:

I've tried extensively to make ScrapeBox work on WINE, but unfortunately it doesn't work. There's a lot of things WINE doesn't emulate properly in order for ScrapeBox to work.

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod Linuxem niestety tylko VirtualBox + XP.

Pozdrawiam,

B

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam te posty o SB i się zastanawiam czy SB jest dla mnie...

Czy jakieś informacje dla zielonych gdzieś tutaj znajdę? Spis funkcji itp?

Czy jest jeszcze skuteczny tak jak na początku?

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności