Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

wczytujesz listę 20tyś, potem import url list -> select the url list to compare i wybierasz plik z 50tyś.

Albo zainteresuj się programem: https://seo-z.pl/batch-keyword-cleaner

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sagi, gość do tego pije :)

adres ten byl promowany w tym watku wielokrotnie, ale pierwszy raz ktos zarzucil mi spam :)

jest to lista jak narazie z DARMOWYMI poradami i DARMOWYMI rzeczami, za ktore niektorzy by musieli placic. no ale ok - nie wszystkim dogodze ;-)

@arve - ja jeszcze dodam do Twojego posta, ze warto zainstalowac sobie jedna kopie 'wp mu' i ja podlinkowac by weszla do indeksu. gdy nie ma tam zadnych zabezpieczen to mozna wiele rzeczy zebrac jesli chodzi o zwykly spam (np. spamowe komentarze, linkowane strony, itd.). kiedys pusze info na ten temat i jak to wykorzystac przy harvestowaniu

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że można :) Jeszcze wiele innych lepszych rzeczy można zrobić, ale nie o wszystkim się mówi, pisze :) Mój artykuł miał na celu pokazanie jednego pomysłu i tym samym otworzenie oczu z inne perspektywy na SB. Kto wiem może ktoś wpadnie na jakiś pomysł i zacznie tym samym zarabiać jeszcze większe pieniądze.

Teraz piszę artykuł dotyczący SEOKatalogów :) To będzie coś fajnego.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki takiej filozofii można się wiele nauczyć, zdobyć adresy stron niszowych w USA pod Adsense itp. Ja widzę same plusy :)

Jeżeli chodzi o zdobywanie linków AA dofollow, to wszystko się da :)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem wczoraj scrapebox-a i ogólnie jestem zadowolony.

Po za tym że wiesza mi się przy postowaniu i przy większej liście sie zamula.

Po pierwszym odpaleniu i sprawdzaniu występowania linków na oryginalnej liście:

Lista ok 200 url

Zostało dodane ok 18 adresów.

Zrobiłem nową liste ok 19 k adresów.

Po sprawdzeniu występowania linków wyszło mi ok 140 wstawionych linków.

Mało.

Narzędzie ma potencjał chociaż bez dobrej listy ciężko co kolwiek zdziałać.

Stwierdziłem że nie warto kupować gotowych list do SB bo one już są tak zaspamowane że pewnie linki z nich się kiepsko indeksują..Najlepiej więc taką listę zrobić samodzielnie.Zabieram się do robienia nowej listy auto aprove na przemian Hrefferem na przemian Scrapeboxem.

Zobaczymy co z tego wyjdzie..;)

Edytowane przez dawstaw

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pułapki na spamadresy konkurencji - bardzo fajny pomysł. Ale mam pytanie - po co Wam aż tyle adresów?

Ja robiąc tak:

1. Biorę jeden spam komentarz: sprawdzam backlinki.

2. Z tego mam X stron komentarzami AA.

3. Na każdej z X stron AA mam Y komentarzy z domenami linkowanymi z innych stron AA.

4. Przechodzę do 1.

Lista rośnie wykładniczo i szybciutko zaczynam się zatykać ilością linków.

Pozdrawiam,

B

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem że nie warto kupować gotowych list do SB bo one już są tak zaspamowane że pewnie linki z nich się kiepsko indeksują..Najlepiej więc taką listę zrobić samodzielnie.Zabieram się do robienia nowej listy auto aprove na przemian Hrefferem na przemian Scrapeboxem.

Zobaczymy co z tego wyjdzie..:)

Musze rozwiać wątpliwości - wszystkie adresy są zaspamowane jedne mniej drugie bardziej - nawet jesli znajdziesz blog bez komentarzy to pod koniec dnia/nocy znajda go też inni. Grunt to szukać stron z dobrym pr bez 1000 komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest to, że obecnie zbyt długo trwa generowanie listy AA, jest coraz mniej dobrych adresów i blogów bez moderacji. Swego czasu przez miesiąc można było zebrać dużą, na prawdę duża listę - teraz połowę tego co kiedyś...

Niedługo skończy się era linkowania w komentarze.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności