Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

masz jakies doświadczenie, ze faktycznie to cos daje? Nie neguje ze bot chodzi po niezindeksowanych podstronach i widzi linki.

Wg mnie decyzja googla czy strona zasługuje na umieszczenie w indeksie, a zaliczenie z niej linku do innej strony to są zupełnie różne rzeczy.

B.

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z aktywacją SB. Ile się na nią czeka. Autor pisze, ze ok. 12 godzin. Jednak jak po ok. 4 godzinach od zakupu przez PayPal, otrzymałem tylko maila o tytule: "Thank you for purchasing ScrapeBox!", a wykonałem czynności związane z aktywacją - tj. wpisanie danych i wysłanie w zakładce activate zaraz po kupnie. Kiedy to zacznie działać?

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no nic, czekam. Już ok. 20 godzin. Czy źle coś zrobiłem raczej nie - wypełniłem full name, PayPal email, trans. ID i wygenerowałem key. Pozostaje tylko czekać.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem maila rano :piwo:

Nie jestem internetową szarą myszką, która pisze o byle co na forum, bo nie umie używać Google. Brak odpowiedzi. Sytuacja zaczyna mnie irytować, więc piszę na forum, czy ktoś miał podobny przypadek tj. aktywacja ponad jeden dzień - właśnie patrze na email potwierdzający od PayPal (że zapłacone) - dostałem go 21 godzin temu.

Eh. Wyślę jeszcze jeden i czekam.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj poślady i bądź cierpliwy.

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz Gugała, to nie polecam kupować XR :P bo cierpliwości widzę nie masz a tam sprawy błyskawicznie się nie załatwiają.

Zdążyłeś by napisać wiele podobnych postów...

Wracaja do tematy, to nie supermarket to narzędzia dla wąskiej grupy docelowej, w 90 % tego typu narzędziach suport zostawia wiele do życzenia, SB jest raczej wyjątkiem i niewidzie nic złego ze 20 h nie dostałeś aktywacji. Jak się nie podoba napisz do nich na pewno zwrócą kasę i możesz korzystać darmowego narzędzia TuaMam.

W sporcie SB pracują żywe ludzi tak jak wszędzie, wyrozumiałości kolego odrobinę nie zaszkodzi jak przez tyle lat nie miałeś Scrapeboxa to 1 dzień nic nie załatwi.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności