Jump to content

Czas reakcji Google

Czas reakcji Google  

10 members have voted

1. 1. Po jakim czasie od linkowania zauważasz efekty (wzrost pozycji) w Google?

• 0-5 dni
      1
    • 6-14 dni
      1
    • 15-30 dni
      7
    • 31-45 dni
      5
    • ponad 45 dni
      0

This poll is closed to new votes

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 01/17/2020 at 09:11 AM

Recommended Posts

Zauważyłem, że po optymalizacja strony i jej ponownym zindeksowaniu efekty (wzrost pozycji) widać niemal z dnia na dzień. 

Niestety w przypadku linkowania jak wiadomo Google opóźniania reakcję (pewnie, żeby utrudnić pozycjonowanie).
Dlatego ośmielam się zaproponować, abyśmy w tym wątku umieszczali ramy czasowe reakcji G.
Czyli po jakim czasie: najwcześniej zauważył ktoś z nas wzrost pozycji oraz maksymalny czas po którym widać zmianę. 

Zrobiłem w tym celu ankietę, żeby łatwiej było zebrać wyniki. 

Czy możecie podzielić się swoim doświadczeniami (z ostatnich miesięcy) po jakim czasie od podlinkowania widzicie efekty w google? 

Edited by Skalmar
21 godzin temu, Skalmar napisał:

Niestety w przypadku linkowania jak wiadomo Google opóźniania reakcję (pewnie, żeby utrudnić pozycjonowanie).

Nie sądzie aby Google czekało z reakcją aby utrudnić pozycjonowanie. Prędzej jest to kwestia indeksacji linków. Pytanie czy wspomagasz zdobyte linki ich indeksacją czy nie. Najpóźniejszą reakcje miałem chyba po 2 miesiącach ale zdobyczne linki nie były ani indeksowane, ani wspierane czymkolwiek. Reakcja zależy również od trudności słowa ale tutaj to jest raczej kwestia ilości i jakości linków.

Pozdrawiam

Pysio

Domondo.pl nowy sklep z osłonami przeciwsłonecznymi

Chodzi przede wszystkim o to, że opóźnienie występuje i dobrze byłoby wiedzieć jaki jest jego przedział czasowy, 
bo wówczas wiadomo kiedy oceniać czy konkretne linkowanie zadziałało czy nie. 

Jaki jest powód tego opóźnienia to tak naprawdę sprawa drugorzędna. 

Chociaż @Pysio zwróciłeś uwagę na istotną kwestię. Najlepiej było mierzyć zmianę od momentu indeksacji strony z linkiem.

P.S.

W ankiecie można zaznaczyć kilka odpowiedzi.

• 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Badek
      Moja kobieta musi wykonać badania na studia, a jako, że mamy sytuacje taką, a nie inną - nie może ich przeprowadzić w szkołach. Pomożecie?

Tytuł ankiety to "Zainteresowania i kompetencje muzyczne ludzi młodych oraz ich uwarunkowania.", ale nie jest ona kierowana stricte do ludzi związanych z muzyką. Grupa docelowa to wiek 23-24 lata. Z góry dzięki i piąteczka!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScbrmyd7aE8WtIe-pFqDRGp0-rOAASRFeqw-ketlxaS8NDY8Q/viewform?
    • By biutifulilola
      Potrzebuję pomocy w zebraniu odpowiedzi nt wyglądu i działaniu strony w ankiecie https://  goo.gl/ykPFu5. Pierwsza część dotyczy jednak kierunku studiów, ale te odpowiedzi mnie nie interesują, ale promotor nalegał. Część druga dotyczy już witryny kierunku studiów i to właśnie przyda mi się pomoc osób które wiedzą co nieco o tym jak powiiny wyglądać i funkcjonować popranie witryny.

Dzięki za każdą odpowiedź.

PS. W pierwszym pytaniu należy zaznaczyć, że jest lub było się studentem LM, bo druga odpowiedź zakończy ankietę.
    • By mazPIOtrek
      Krócej się (chyba) nie da:
      Anonimowa.
      Prezent za wypełnienie - lista 20 narzędzi, które przydadzą się do przeprowadzenia audytu (na końcu a.).
      6 prostych pytań.
      2 minuty na wypełnienie.
      http://bit.ly/2ankieta
      Dziękuję:)

• By monis190
      Witam,

Przygotowałam bardzo krótką ankietę na temat logo pewnej instytucji. Ankieta ta ma posłużyć do wypracowania koncepcji nowej identyfikacji wizualnej dla tejże instytucji, dlatego też proszę o jej wypełnienie. Ankieta znajduje się pod poniższym linkiem:

http://www.ankietaplus.pl/s/67190EUF
    • By kamil18
      Witam chciałbym poprosić Was o wypełnienie ankiety na temat społecznej odpowiedzialności biznesu w firmie DHL Polska. Uzyskane wyniki posłużą mi do napisania części badawczej mojej pracy mgr.

Dziękuje za poświęcony czas i pozdrawiam

http://www.ankietka.pl/ankieta/216845/spoleczna-odpowiedzialnosc-biznesu-w-firmie-dhl-polska.html
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy