Jump to content

Ankieta na temat logo

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By izabellap
      Dzień dobry,

jestem początkującą użytkowniczką Wordpressa i mam dwie wątpliwości, którymi chciałabym się z Państwem podzielić.

1. Sprawa pierwsza. Chodzi o logo. Zauważyłam w ustawieniach Yoast SEO, że wtyczka wymaga logo jedynie od firmy/organizacji. A co z osobą fizyczną, która prowadzi blog  dajmy na to w celu prezentacji twórczości fotograficznej? Czy ona też może dodać na stronę logo obok tytułu i na zdjęciach? Proszę wybaczyć pytanie, ale nabrałam wątpliwości...

2. Sprawa druga. Chcę zmienić czcionkę i kolor tytułu strony [motyw Astra]. Niestety nie za bardzo wiem, jak to zrobić. Pogrzebałam w opcjach motywu i jak na razie udało mi się jedynie zmienić wielkość liter i przesunąć tekst na środek. Zależy mi na jakimś artystycznym kroju pisma, nagłówki i teksty na stronie mam w Arialu.

Pozdrawiam
    • By Badek
      Moja kobieta musi wykonać badania na studia, a jako, że mamy sytuacje taką, a nie inną - nie może ich przeprowadzić w szkołach. Pomożecie?

Tytuł ankiety to "Zainteresowania i kompetencje muzyczne ludzi młodych oraz ich uwarunkowania.", ale nie jest ona kierowana stricte do ludzi związanych z muzyką. Grupa docelowa to wiek 23-24 lata. Z góry dzięki i piąteczka!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScbrmyd7aE8WtIe-pFqDRGp0-rOAASRFeqw-ketlxaS8NDY8Q/viewform?
    • By Skalmar
      Zauważyłem, że po optymalizacja strony i jej ponownym zindeksowaniu efekty (wzrost pozycji) widać niemal z dnia na dzień. 

Niestety w przypadku linkowania jak wiadomo Google opóźniania reakcję (pewnie, żeby utrudnić pozycjonowanie).
      Dlatego ośmielam się zaproponować, abyśmy w tym wątku umieszczali ramy czasowe reakcji G.
      Czyli po jakim czasie: najwcześniej zauważył ktoś z nas wzrost pozycji oraz maksymalny czas po którym widać zmianę. 

Zrobiłem w tym celu ankietę, żeby łatwiej było zebrać wyniki. 

Czy możecie podzielić się swoim doświadczeniami (z ostatnich miesięcy) po jakim czasie od podlinkowania widzicie efekty w google? 

• By Toto
      Poszukuje osoby, która mogłaby zająć się tworzeniem grafiki.
      Na początek do stworzenia mam 4x logo dla portalu.
      Proszę przesłać jakieś przykładowe prace i ewentualnie cennik.

tomasz.tomczak@poczta.onet.pl
    • By cannot
      Sprzedam domenę pnstudio.pl po studiu graficznym / studio graficzne / fotografia / fotografia kulinarna /loga
      Domena z 2014r.
      Trust Flow - 34
      Zapraszam do składania ofert poprzez Aftermarket: https://www.aftermarket.pl/domena/pnstudio.pl?nostat=1&test_a=0&utm_source=direct_entry

Kontakt:kamwisniak(@)wp.pl

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy