Skocz do zawartości

Błędy


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie - to był problem majestica - wyłapałem to od razu jak mi wyzerowało w linktak i sprawdziłem w majesticu. Pokazywało TF/CF 0/0 - kilka dni później już wszystko u nich wróciło do normy.

Mi też się załapały na zerowanie domeny:

2932,1465,1457,450

Może dałoby się je przeliczyć ponownie poza kolejnością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@okazwłoka Hej kolejny problem... Wszystkie Podstrony dla serwisu id 3448 zostały odrzucone: brak w indeksie. Oczywiście wszystkie są poindeksowane... Prośba o przyspieszenie weryfikacji i akceptacji podstron bo już za długo trwa, a mam deficyt w punktach :( 

Gotowe artykuły SEO dostępne od ręki!

ZAPRASZAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam to, faktycznie coś się posypało ze sprawdzaniem zindeksowania.

Edit. Udało się rozwiązać problem, jeśli coś jeszcze gdzieś jest nie tak to proszę o info na priv/mail.

Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam, ero tak jak i sterydy i piguły nie przyjmujemy i są wywalane, musiało się jakoś prześlizgnąć.

Nie widzę takiego linka, możliwe że ktoś przeczytał i usunął w między czasie :D 

Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się, to link spoza LinkTak.

Linki na stronie również stanowią treść, a więc strona z takimi linkami siłą rzeczy łamie regulamin.

Z wydawcą mam bardzo dobry kontakt i obiecał usunąć te linki do 24 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wrzuciłem kilka stron do sytemu i nadal mam komunikat "oczekuje na skanowanie parametrów". Z tego co pamiętam parametry były sprawdzane praktycznie od razu, więc chyba się coś przytkało :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem wczoraj wieczorem kilkanaście linków (bez ograniczeń co do punktów) tak, by nadliczbowe punkty wykorzystać, a system sam sobie balansował z usuwaniem czy dodawaniem linków jak punkty na koncie będą w okolicy zera.

A dzisiaj rano wchodzę a tu -39000 punktów i wszystkie linki przydzielone.
Coś poszło nie tak? Dawniej system tak nie reagował z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij na PW swój login z systemu. Zobaczę, co może być nie tak. Możliwe, że po prostu linki zostały szybko przydzielone nim ich koszt został przeliczony, ale to muszę sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności