Jump to content

Błędy

okazwłoka

Recommended Posts

Kolejna sprawa: jak się dodaje kolejne linki, czy lecąc od początku (czyli dodaję 1 i po dodaniu kolejny, kolejny itp., bez klikania nowy link)  czy też kopiujemy istniejący (i kolejny jako kolejną kopię) - domyślnie zaznacza "Publikuj również na stronach kategorii, paginacji, tagów". Można prosić o usunięcie tego zaznaczenia dla całego konta, wszystkich linków na moim koncie?

dymna.jpg

Ok, zrobione :) Ogólnie usunąłem automatyczne zaznaczanie tej opcji, bo to był nietrafiony pomysł, nic na siłę.

PS. Już w tym, albo w następnym tygodniu będzie udostępniona opcja linkowania z obrazów, czyli z tzw. banerów. 

• Like 1

BLACK FRIDAY 2021 JUŻ JEST!

Nasze oferty BLACK FRIDAY dostępne na https://www.i4a.pl/blackfriday

• 1 month later...

Po zgłoszeniu podstron do rozpatrzenia otrzymuję informację "brak właściwego tekstu". Użyłem przycisku sprawdź ponownie, ale ta funkcja chyba nie działa bo ciągle wyświetla się "testuję..."

Nie wiem czy to błąd systemu czy mój przy zgłaszaniu. Czy mogę usunąć taką podstronę a następnie zgłosić ją ponownie?

• 3 weeks later...

Na swoich stronach widzę błąd: błędna ścieżka do baneru. Czy rozwiązaniem tego problemu będzie:

- utworzenie katalogu "images" na stronach, gdzie nie powstał automatycznie

- dodanie do kodu strony argumentu "/images" - na niektórych stronach zmieniłem jedynie instalator

To trzeba indywidualnie sprawdzić, ale jeśli nie ma utworzonego images to trzeba go utworzyć, i trzeba sprawdzić czy zadziała "/images" czy "images" - zwykle na wordpressie "images" (ale to też zależy no jeśli jest podany base url to raczej pierwsza opcja.

Oczywiście indywidualnie dla grup stron (jeśli zostały w podobny sposób postawione to w każdym przypadku bedzie tak samo).

BLACK FRIDAY 2021 JUŻ JEST!

Nasze oferty BLACK FRIDAY dostępne na https://www.i4a.pl/blackfriday

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy