Skocz do zawartości

Błędy


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Te które dłużej wiszą na 90% nie zostaną opublikowane i zostaną zdjęte. Trochę potrwa zdjęcie tych linków bo system musi je przemielić (jeśli się nie publikują można je po prostu usunąć ręcznie).

 

Nie widzę w systemie nowych domen, dzisiaj był jedna.

 

Podstrony się właśnie sprawdzają, miałem jakiś problem z proxy pod Google.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2019 o 11:47, okazwłoka napisał:

Sprawdzałem ten adres i faktycznie wygląda na to że to był kwiatek, bo nie znalazłem drugiego takiego przypadku. Co ciekawe ostatni 4 link był Twój :)

 

@okazwłoka Też u siebie znalazłem stronę, która emituje 4 linki. ID 70349

 

I jeszcze jedną rzecz znalazłem. System pokazuje że na podstronie ID 118066 jest jeden link wychodzący (w sensie jeden poza systemowymi), i z tego powodu przycięło mi punkty. Przejrzałem ręcznie cały kod tej jednej podstrony i nic nie znalazłem (tylko linki systemowe + linkowanie wewnętrzne w ramach domeny); linków do sociali też tam nie ma. Mógłbyś rzucić okiem czy ja coś przeoczyłem czy to jakiś bug systemu?

Edytowane przez Młynek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@okazwłoka zauważyłem mały (może i nie mały) problem. 

Przydzielanie linków nie trzyma kryteriów! 

Przykład: link id 33125

Zaznaczony przedział punktowy za link,  w przydzieleniach znaczna większość powyżej mojego kryterium.

Odznaczona opcja: "Publikuj również na stronach głównych", a w przydzieleniach widze także linki na stronach głównych.

Gotowe artykuły SEO dostępne od ręki!

ZAPRASZAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej @okazwłoka 

Od kilku dni zero przyrostów linków na moich stronach. Zauważyłem też przy każdej stronie głównej wyświetla w systemie na czerwono "błąd http". Czy to może mieć wpływ na zerowy przyrost linków? Jak pozbyć się tego błędu, jeśli wszystkie strony działają poprawnie.

Pozdrawiam

Gotowe artykuły SEO dostępne od ręki!

ZAPRASZAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

System podejmuje 10 prób opublikowania na stronie i po 10 próbach takie przydzielenie zostanie usunięte. 10 prób zajmuje około 2 doby. To faktycznie zdecydowanie za dużo i zmniejszyłem tą ilość do 5 prób, czyli teraz będzie to góra 24 godziny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak czy rzeczywiście nie ma żadnych wolnych linków ?

Projekt 1 - czeka jeszcze 3 miejsc, skopiowane parametry do nowych linków i nie przydziela, idg=2363

Projekt 2 - zero linków w kategorii elektronika i komputery, rank 5-10 koszt 40-250 idg=1048 (teraz limit zwiększyłem do 350) ?

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sprawdzę. Przed momentem definiowałem 3 linki i znalazło bez problemów miejscówki, co prawda ja tam widełki zwykle punktowe tylko ustawiam.

 

@wedrowiec - muszę głębiej powęszyć, dla ustawień "Projekt 2" mam:

Świetnie! Dla tego linka mamy nawet 533 miejsc!

 

Edit, a jednak nie. Faktycznie w tej kategorii są pustki, są całe 3 domeny z wolnymi slotami dla rank min 5

 

Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności