Skocz do zawartości

[NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

@noupe, pochwal sie co zrobiłeś, bo u mnie wciąż nie działa ;) oka też nic nie znalazł

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aleksiejs jako, że na wordpressowych stronach korzystam przeważnie z pagebuilderów to zainstalowałem wtyczkę PHP Code Widget i wrzuciłem do widgetu kod:

 

<?php
require_once ('linktakebb9a123e0c252581e9eef4a.php');
$linktak = new linktak('ebb9a123e0c252581e9eef4a');
$pokazlink = $linktak->link('');
?>
<?php echo $pokazlink[0]; ?>
<?php echo $pokazlink[1]; ?>
<?php echo $pokazlink[2]; ?>

 

 

i tyle, zadziałało (po kliknięciu Testuj wyświetlanie linków na stronie w danym miejscu wyświetla się "link1 link2 link3" - więc mam nadzieję że to działa), na plik linktak-dane399435a92k.php dałem chmod 777.

A jak przydzieli jakieś linki to utworzę jeszcze dwa takie widgety i je rozmieszczę w różnych miejscach na stronie

  • Like 1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@soulfailer - zazwyczaj staram się być miły, ale takie farmazony - zastanów się następnym razem jak coś napiszesz. Różne słowa cisną się na klawiaturę, ale napiszę tylko tyle: brak słów. Czy myślisz, że użytkowników systemu mam za idiotów i nie zauważyli by takiego procederu - nie mówiąc o tym, że do czego miałoby to prowadzić? Jak będę chciał zdobyć sobie punkty, to wpiszę na sztywno 100 milionów.

 

@noupe - już do tego doszliśmy :) Dosłownie 10 minut wcześniej :)  @Aleksiejs miał po prostu wrzucony kod inicjujący w header.php , a w widgetach echo :

<?php echo $pokazlink[0]; ?>
Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@noupe, tak miałem identyczny problem i z tym jest już ok. 

 

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co mogę zrobić, to zdjąć Ci linki :) Nadrobisz :) Założyłem blokadę i teraz już nie będzie punktów w plecy - linki się nie przypiszą jeśli braknie punktów (co najwyżej jeden).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu dodałem stronę zapleczową. Przeszła moderację, ale miała status "linki nie rozłożone w szablonie". Przed chwilą to poprawiłem, teraz linki testowe wyświetlają się poprawnie w dwóch miejscach szablonu. Jak mogę zmienić status strony (nie widzę żadnego przycisku aktywującego, ani zgłaszającego ponowną moderację)?

 

I drugie pytanie: jak często aktualizowane są parametry Rank?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Rank jest mnożnikiem działającym liniowo? To znaczy jeżeli obecnie mam stronę która ma Rank=2 i generuje 2 000 punktów, to jeżeli ta sama strona będzie miała Rank=10 (oczywiście pozostałe zmienne bez zmian - liczba podstron, długość tekstu itd.) to powinienem spodziewać się 10 000 punktów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Młynek, tak, info ze strony:

Co ma wpływ na ilość przyznawanych punktów:

Najważniejszym wskaźnikiem wpływającym na ilość otrzymywanych punktów jest przyznany Rank za domenę. I tak strona otrzmuje ilość punktów w zależności od poziomu tego wskaźnika:

  • Rank=2 : 200 punktów za stronę główną, 10 punktów za podstronę
  • Rank=10 : 1000 punktów za stronę główną, 50 punktów za podstronę
  • Like 1

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Cytuj

    2500<długość>3000 znaków ze spacjami : ilość punktów = podstawa * dlugosc/1000+0.8

    Zastanawia mnie to oznacza magiczne 0.8 i jaki ma to sens...dla np: 2k pkt i długości 2500 znaków:   IP = 2000*2,5+0.8 =5000,8 pkt.

Czy to 0,8 pkt to jakiś błąd w zapisie czy też to 0,8 pkt jest tak istotne dla punktacji ? Chyba to pierwsze..:)

Edytowane przez banalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności