Aleksiejs

Forumowicze
 • Content Count

  1,244
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Aleksiejs last won the day on June 7

Aleksiejs had the most liked content!

Community Reputation

384 Excellent

About Aleksiejs

 • Rank
  SEO freelancer - elizja.com

Contact Methods

 • Website URL
  https://elizja.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

3,148 profile views
 1. Nie do końca. Często ktoś jest zainteresowany, ale nie na tyle żeby się jakoś mocno wysilić i pisać/dzwonić. Jak dostanie maila to sobie przypomina, że faktycznie coś takiego miał na myśli i czemu nie. Chociaż wiele firm robi inaczej to komunikacja jest ważna nie tylko gdy zdobywasz klienta, ale również gdy ze sobą współpracujecie. Na tekst tylko zerknąłem, ale jak czasem dostaję maile od osób, z którymi mógłbym współpracować to rezygnuję i szukam dalej, bo skoro maila nie potrafią sklecić poprawnie to co to będzie za współpraca potem?
 2. Wydaje mi się, że brak komunikacji między copy a zleceniodawcą nie jest przypadkowe. Mniejsza szansa na wyciąganie copy z textbookersa poza systemem.
 3. I to jest sedno problemu. Przerobiłem już kilkudziesięciu copy, stawki różne i okazuje się, że bardzo często stawka nie ma nic wspólnego z jakością tekstów.
 4. Chętnie zobaczę wynik testów. Jak chcesz mogę podrzucić jakąś domenę, gdzie nic nie jest robione, a jest ruch organiczny.
 5. Aaa chyba już wiem, @zgred wsadzasz paluchy do olxa?
 6. Tu trochę inna sytuacja, jeśli szukam jakiejś bajki i wpisuję jej tytuł to prawie zawsze intencją jest obejrzenie tej bajki online, więc tutaj dobrym wynikiem wyszukiwania jest yt czy jakiś inny vod
 7. Aleksiejs

  Przekierowanie na nową domenę w GSC

  o! Ja tego nie ruszałem u siebie, bo moc przeniosło poprawnie przy zmianie domeny. Może dobrze bo po co mi taki case jak u Ciebie
 8. Dobrze by było, bo jeśli szukam hydraulika to chcę zobaczyć strony hydraulików, a nie całe top10 olx'a. Jakbym chciał skorzystać z olx to bym na niego wszedł, nie potrzebuję do tego Google
 9. Aleksiejs

  Przekierowanie na nową domenę w GSC

  Mam taką sytuację od 2 lat u jednego klienta. Stara domena sobie wisi wesoło w indeksie mimo zrobionych przekierowań
 10. @zgred moje obserwacje w kilku przypadkach są identyczne jak te u @s_matysik
 11. Narzędzia, które nie są dedykowane na PL rynek mogą mieć słabe wyniki dla polskich projektów, a szczególnie dla mniejszych.
 12. @zgred oj tam, blogaski muszą mieć co wrzucić
 13. Aleksiejs

  Myszka pionowa

  Już od dawna takiego przekonania chyba nie ma lekka praca fizyczna jest chyba najlepsza dla zdrowia jeśli patrzeć na to długofalowo. Moja ciocia pracowała w ZUSie przez całe swoje życie, od skończenia szkoły aż do emerytury. Praca całe życie siedząca, najpierw maszyna do pisania i jakieś kalkulatory, a potem komputer, do tego mało ruchu i teraz ma bardzo duże problemy ze zdrowiem - ze stawami i kręgosłupem.
 14. @Lesiu na wordpressie fajnie to działa? Jedyne ograniczenie to 12k zdjęć/mc czy są jakieś jeszcze typu X domen z podpiętą wtyczką?