Jump to content

Aleksiejs

Forumowicze
 • Content Count

  1,356
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

Aleksiejs last won the day on October 22

Aleksiejs had the most liked content!

Community Reputation

424 Excellent

About Aleksiejs

 • Rank
  SEO freelancer - elizja.com

Contact Methods

 • Website URL
  https://elizja.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

3,507 profile views
 1. Napisać do takiego i się dogadać, dużej filozofii tu nie ma
 2. H1 raczej trzymaj się jednej sztuki na stronę, H2 i reszta wg uznania i rozsądku. Jeśli masz tekst o długości 3k znaków to zazwyczaj ciężko wepchnąć tam więcej niż 2-3 śródtytuły, z kolei przy tekście o długości 10k czy 20k znaków nie dając większej ilości śródtytułów zaserwujemy użytkownikowi ścianę tekstu, która raczej go przestraszy i spowoduje, że raczej ucieknie niż skonwertuje, Nagłówki nie powstały tylko po to żeby seowiec mógł je sobie napakować frazami kluczowymi
 3. @toja do pozycji 10-20 dla wyszukiwań mniejszych niż miasta wojewódzkie zazwyczaj bardzo łatwo wskoczyć samą optymalizacją i kilkoma linkami, zabawa zaczyna się później.
 4. Panowie, przecież to efekty specjalne, a nie prawdziwy obraz
 5. Miałem ten sam problem dwa dni temu. Google widzi stary plik robots.txt, gdzie miałeś noindex i dlatego uważa, że nie ma dostępu do strony. Ja to rozwiązałem w ten sposób, że wybrałem starszy plik, który w starym search console sobie cały czas siedział i zadziałało. U Ciebie jeśli to nowa strona to nie masz z czego wybrać, więc przypuszczam, że musisz poczekać aż Google się "odetka"
 6. @team zrobisz jak chcesz, mnie to generalnie obojętne albo mi internet zdycha albo strona się paskudnie ładuje
 7. @team nie chodzi o wodotryski, mnie się strona po prostu bardzo nie podoba, jakbym się cofnął w czasie. Na SEO samo w sobie nie ma to może wpływu, ale gdybym trafił na stronę to raczej bym szybko szukał informacji gdzie indziej.
 8. Ja bym to dał grafikowi to zaprojektowania, bo w tym momencie strona wygląda moim zdaniem bardzo słabo
 9. @atp nijak, jak dotąd żadnych zmian w serpach dla tej konkretnej strony. Na 300 monitorowanych fraz żadnych spektakularnych wzrostów, średnia pozycja mniej więcej taka sama jak przed testem.
 10. Jakiej umowy i z kim? Z dostawcą? Jak nie chcesz mieć takich samych opisów to musisz napisać własne od nowa.
 11. @WebBox ja słyszałem, że na tym PIO jacyś strasznie upierdliwi moderatorzy banują cwaniaków
 12. @cannot jest to fakap, że baza nie ma żadnego automatycznego backupu, ale ZAWSZE trzeba mieć jakieś swoje backupy żeby nie było jak kilka lat temu, że ludziom sklepy poznikały, bo właściciel hostingu przypadkowo wszystko wyciął.
 13. Wybiera się ktoś? Jak tak dajcie znać kto to można skoczyć na jakieś piwo https://2019.lodz.wordcamp.org
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy