Jump to content

Aleksiejs

Forumowicze
 • Content Count

  1,392
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

Aleksiejs last won the day on December 5 2019

Aleksiejs had the most liked content!

Community Reputation

439 Excellent

About Aleksiejs

 • Rank
  SEO freelancer - elizja.com

Contact Methods

 • Website URL
  https://elizja.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

3,752 profile views
 1. @nigraS wg ahrefs była to raczej końcówka top100
 2. Woocommerce jest darmowy. Prawda Sworzysz zoptymalizowany sklep na woocommerce za darmo nawet gdy nie jesteś programistą. Fałsz Pod koniec roku stawiałem sobie sklep na Woo, skończyło się na pisanym praktycznie od zera.
 3. Linki nie działają z dnia na dzień ani na + ani na -. Możliwe, że to wrzucenie tych linków zaszkodziło, ale aktualnie Google mieli kolejną dużą zmianę w algo i raczej w tę stronę kierowałbym myśli.
 4. Też mam jedną fajną domenę po katalogu, przerobiona na serwis contentowy, ruch rośnie i ogółem wszystko spoko. Mam nawet link z pio jako do katalogu
 5. Link linkowi nierówny. 1 mocny link może być warty więcej niż blast 100k linków.
 6. Jeśli nie macie pomysłu na szukanie miejsc pod publikację samemu to whitepress czy linkhouse będą ok, na pewno wszystko jest dzięki tym platformom ułatwione dla firm takich jak Wy. W kwestii linków do dwóch stron w jednym artykule to czasami bym tak zamieszczał, a czasami tylko do strony A lub tylko do strony B. Statystycznie to można wszystko obliczyć, co nie znaczy, że w Waszym przypadku będzie to miało jakikolwiek sens. Znacie swoją konkurencję, więc popatrzcie, gdzie mają linki, ile za nie mogli zapłacić to może Wam dać pewien zarys sytuacji.
 7. Gratuluje! Przyznam, że zaspałem z tym. Nikt nie podbijał i nie widziałem tematu w nieprzeczytanych ;(
 8. Zbyt ogólne pytanie. Dla jednej prostej frazy może wystarczyć sama optymalizacja strony, a dla innej budżet 50k nie starczy
 9. Kilkoma. Najprostsze ctrl + F w przeglądarce. Surfer seo też liczy wystąpienia frazy w tekście Yoast chyba też
 10. Jest ogromna różnica między starą stroną, a nową co nie znaczy, że nowej nie warto optymalizować czy linkować. Ta nowa domena też musi nabrać "mocy".
 11. Czemu miałoby mieć negatywny wpływ? Zrób to pod użytkownika i będzie ok.
 12. Optymalizacja jest ważna, ale jeśli domena jest słaba, a miasto konkurencyjne to samą optymalizacją nie wbijesz się wyżej niż te top 30 dla interesującego Cię zapytania.
 13. @s_matysik zgadzam się dlatego nic nie będę wnioskował o domenie powiem tylko, że dość stara, treści długie i dobrej jakości + w miarę sensowne linki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy