Aleksiejs

Forumowicze
 • Zawartość

  694
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Aleksiejs wygrał w ostatnim dniu 5 Grudzień

Aleksiejs ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

182 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Ostatnio na profilu byli

1781 wyświetleń profilu
 1. Hosting www z opcją VPS na godziny/dni

  zdaje się, że chodzi Ci o dhosting jak coś to: reflink goły link
 2. Onet zamyka blog.pl

  Cześć, dostałem dzisiaj maila, że 31 stycznia blog.pl zostanie zamknięty. Najpierw katalogi teraz systemy blogowe?
 3. pozycjonowanie młodej strony www

  W sumie ciekawe pytanie, testował ktoś z Was linkowanie przez X czasu na domenie noindex?
 4. Na FB pisali coś o 7.5k artykułów, więc przemnażając to przez widełki 50-200zł/szt netto (patrząc na ilość i zakładając, że to nie precle, załóżmy taką cenę, niektóre agencje liczą i kilka razy więcej za art klientowi na FV) to wychodzi między 375 000, a 1 500 000zł netto
 5. Tekst napisany pod łapanie klientów. Jeszcze kilka takich bzdur i będą trafiać do seowców klienci z nową domeną i chcący ją pozycjonować bez linków, bo przecież się da.
 6. pozycjonowanie młodej strony www

  Cóż, ja bym zaczął od ściągnięcia noindex z całej domeny...
 7. Jakie frazy atakować?

  @Mariusz, wszyscy lubimy jak ktoś nam ułatwia życie i to faktycznie bardzo ładnie działa na klientów zarówno powracających jak i potencjalnych
 8. AdSense vs ADX

  Niedawno podpytywałem znajomego, który przeszedł na ADX i też mi mówił, że dochody spadły bardzo mocno. Nie interesowałem się dalej tematem, ale może przejście opłaca się tylko konkretnych przypadkach?
 9. Powered by phpBB antyspam

  Captcha z polskimi znakami powinna odsiać dużą ilość spamu, bo zazwyczaj jest rozwiązywana przez osoby, które nawet nie wiedzą, że taki znaczek istnieje Nie wiem jak z xevilem, czy ma detekcję tego typu, a mimo, że korzystam z niego to nie sprawdzałem tego
 10. Nigdy się tym jakoś mocno nie interesowałem, ale mam przykład strony (ma ruch, ma ładne ctry na kilku sekcjach), gdzie tabelka przedstawia aktualnie 2 podstrony (kiedyś było więcej), jedna to podstrona bardzo mocno podlinkowana, ale nie generuje wcale ruchu (z konkretnych powodów - m.in konkurencyjność i totalna sezonowość) i druga, która ani nie generuje ruchu ani nie jest podlinkowana.
 11. Spam raportów zgłasznia etyczna strona

  @falkonetti, może Ciężko Ci w to będzie uwierzyć, ale nie można wszystkich oceniać swoją miarą. Nie wypowiadam się za innych, ale osobiście nigdy nie zgłaszałem żadnego serwisu. Jeśli o mnie chodzi to koniec tematu, bo nie ma sensu tego ciągnąć.
 12. Spam raportów zgłasznia etyczna strona

  @falkonetti, Twoje przykłady są w moim odczuciu dość chybione, na tym forum nie zyskasz poklasku ani uznania za spam raporty. Osobiście staram się iść do przodu wzorując się na lepszych zamiast gnoić tych wokół mnie żeby się wybić. Stosuję tą zasadę we wszystkich aspektach swojego życia, również w SEO i zazwyczaj rezultaty są zadowalające.
 13. Spam raportów zgłasznia etyczna strona

  Owszem, wytycznymi Googla, ale dalej nie ma to nic wspólnego z łamaniem prawa i nielegalnością. Interesujące jest to, że Ty uważasz to za coś złego i nielegalnego, bo w odniesieniu tego co napisałeś: widać, że masz problem z podwójną moralnością - ktoś robi to źle, Ty zrobisz to dobrze.
 14. Spam raportów zgłasznia etyczna strona

  Mylisz pojęcia, co ma legalność do tworzenia zaplecz z mieszarek?
 15. Jak bezpiecznie - trwale wymazać dane z .jpg?

  @falkonetti, jeśli zrobiłeś tak jak mówisz to o ile wiem, nie ma technicznej możliwości żeby odzyskać wymazane rzeczy, bo paint nie zapisuje ani warstw ani danych historycznych w pliku (nie ma takich możliwości w rozszerzeniu jpg). Ogólnie najlepsza metoda zamazywania danych to machnięcie zamazania blokiem jednolitego koloru (np czarny). Czasami ludzie zapisując pliki do pdf robią zamazanie na drugiej warstwie i wtedy da się dotrzeć do tego co jest pod nim. W pliku .jpg tak się nie da.