Aleksiejs

Forumowicze
 • Zawartość

  488
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

100 Excellent

O Aleksiejs

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

1210 wyświetleń profilu
 1. Robiłem, ale tylko raz. Sytuacja była taka, że dobra jakościowo treść stała na blogspocie, a koncepcja się zmieniła na blog w domenie. Wpisy na blogspocie wypadły z indeksu, a treści przeniesione 1:1 na inną domenę mają się dobrze. Btw. czemu nie 301 między domenami? Na blogspocie nie było możliwości przekierowania i dlatego poszły canonicale. Edit: pewnie wymóg klienta żeby były dostępne tu i tu?
 2. Shared to najpopularniejsza forma hostingu, gdzie współdzielisz miejsce na serwerze z innymi użytkownikami. Reszta tak jak napisał Novum
 3. Żaden. Zamiast jakiegoś seohostingu dla kilku domen wziąć 1-2 sharedy i nie zastanawiać się całymi dniami nad IP
 4. Jeśli ma być ich mało to może lepiej zapłacić te kilka złotych za dzierżawę domen i hosting?
 5. Nie patrząc i nie porównując kosztów to fajny bajer, chętnie zamieniłbym moje 2x24" na coś takiego
 6. @Yuri, nie jestem przekonany co do oceniania firm seo na podstawie tego, jakie wyniki mają dla samych siebie
 7. @Yuri, myśl, że ktoś Ci udostępni prywatne zaplecze jest dość naiwna. Generalnie jeśli masz chęć to wypróbuj te linki, będziesz miał wiedzę czy to działa czy nie. Gdybyś chciał pozycjonować jakieś proste regionalne frazki to może i by wystarczyło, ale przy komercyjnej finansówce raczej przepalisz kasę.
 8. Pytanie tylko, po co je usuwać
 9. Zastanawiam się nad prostą blokadą w htaccess żeby tylko ip dla łączącego się wpisu było odblokowane
 10. Dobra, u mnie już wszystko działa. Miałem problem na hostingu, gdzie został zainstalowany WPIS. W jaki sposób zabezpieczacie swoje wordpressy? (mam na myśli włamania)
 11. Nie dowiesz się dopóki nie sprawdzisz. Mając duże budżety można sobie cyklicznie publikować artykuły za takie kwoty, jednorazowo na konkurencyjne frazy raczej nic dużego się nie wydarzy.
 12. Jeśli właścicielowi serwisu nie spodoba się Twoje podlinkowanie to art może polecieć
 13. W senuto możesz sprawdzić na jakie frazy się pojawiają w wyszukiwarce
 14. Od poniedziałku czekam na informację dlaczego może nie działać publikowanie artykułów z pliku, może przez forum szybciej dostanę odpowiedź? Reszta działa ok, wtyczki się instalują, pojedynczo dodawane artykuły się publikują. Miał ktoś taki problem? Instalacja na własnym hostingu, zwykły wp