Aleksiejs

Forumowicze
 • Content Count

  1,194
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Aleksiejs last won the day on April 1

Aleksiejs had the most liked content!

Community Reputation

369 Excellent

About Aleksiejs

 • Rank
  SEO freelancer - elizja.com

Contact Methods

 • Website URL
  https://elizja.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

3,054 profile views
 1. Ja czasem sprawdzam, lecę po całym łańcuszku linków i przekierowań aż dojdzie się do głównej linkowanej. Często okazuje się, że mimo milionów linków strona jest w czarnej d..ziurze i jeśli chodzi o organik to na pewno nie generuje zbytnich zysków.
 2. @katarzyna.zawolik masz bana na Google? Wpisz proste zapytanie i wyskoczy Ci mnóstwo artykułów na ten temat.
 3. @katarzyna.zawolik nie pisałem o robieniu zleceń na lewo. Przecież przy robieniu różnych usług można się rozliczać z firmami na umowę o dzieło lub zlecenie. Oprócz tego są platformy, które wystawiają FV za Ciebie i nie trzeba mieć wtedy działalności.
 4. Ubezpieczenie != gwarancja. Zależy co kupujesz. Laptopy, który kupuję ubezpieczam, swój ostatni zakup ubezpieczyłem na 4 lata
 5. Aleksiejs

  Ahrefs już płatny - jakie narzędzie używać ?

  Najlepiej łączyć kilka na raz jeśli chcemy wyłapać ich stosunkowo dużo. Ahrefs, Majestic, Spyglass
 6. Kupiłem pakiet na 3 miesiące na black friday, użyłem kilka razy do testów, jeśli o mnie chodzi to narzędzie mało użyteczne, więcej kupować abo nie zamierzam. Wolę połączenie ahrefs + senuto
 7. Aleksiejs

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @Krystian M w skali punktów w systemie 50k jest raczej niezauważalną liczbą
 8. Aleksiejs

  PrestaShop opis kategorii

  Dla potomnych. Opis dajemy tylko na pierwszej podstronie kategorii. @Walewski możesz mieć problem z uzbieraniem 15 postów jeśli będziesz odkopywać tematy z przed 2 lat.
 9. Co zmienili? Od początku kiedy wprowadzili zakresy wyszukiwania tak to działa.
 10. Mając kampanię możesz sprawdzać dowolne słowa kluczowe
 11. Aleksiejs

  CDN - tworzy x2 więcej ścieżek do obrazków

  @mojeprogramy.com w dalszym ciągu nie zadałeś pytania. Napisałeś co zrobiłeś i zakończyłeś pisanie posta. Skoro nie ma pytania to nie ma też na co odpowiadać i o to właśnie chodziło użytkownikowi @Mion
 12. Posiłkując się szklaną kulą przewiduję, że kolega oddał to co kilka miesięcy wcześniej dostał w gratisie. Jeśli category pozbył się za pomocą yoasta, co jest najbardziej prawdopodobne, to przekierowania zrobiły się z automatu.
 13. Aleksiejs

  Kod GA poza sekcją <head>

  Problem z devami jest taki, że oni zazwyczaj nie widzą problemów Podaj adres strony to ktoś sprawdzi, w którym miejscu na stronie się on znajduje.
 14. Moim zdaniem ogarnięty SEOwiec musi wiedzieć coś więcej niż jaki ustawić nagłówek H1 i Title, a do czego sprowadza się praca wielu agencji sełopodobnych. Podstawa to HTML, CSS, PHP - tak jak pisał @DevRo, chociaż podstawowa wiedza jak nie popsuć czegoś lub czemu działa tak, a nie inaczej, zagadnienia związane z budową stron, hostingami, domenami etc. To powinna wiedzieć i potrafić osoba, która chce brać kasę za robienie seo dla kogoś. Ucząc się dla siebie sam decydujesz czego Ci brak i czy lepiej się tego nauczyć czy zlecić komuś.