Aleksiejs

Forumowicze
 • Zawartość

  1011
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  18

Aleksiejs wygrał w ostatnim dniu 14 Październik

Aleksiejs ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

314 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Ostatnio na profilu byli

2623 wyświetleń profilu
 1. Tak jak w temacie, chętnie kupię listy do xneolinks. Oczywiście bez tego co jest w darmowych bazach. Zapraszam na PW lub na maila kontakt@aleksiejs.pl
 2. Aleksiejs

  Junior SEO

  Myślę, że w pracy się wszystkiego dowiesz, są różne agencje i różny zakres obowiązków juniora. Sam nigdy tekstów nie pisałem, nie lubię pisać i od tego są raczej copywriterzy, ale w zależności od tego do jakiej agencji idziesz może się okazać, że sama będziesz musiała pisać precle czy posty na forach/blogach/katalogach. Excel w pracy seowca to podstawa, GA i GSC też. GTM to już zależy od agencji do jakiej trafisz. W niektórych to seowiec sam wprowadza zmiany na stronie klienta, w innych jest od tego programista po stronie agencji, a jeszcze w innych jest to w pełni po stronie klienta.
 3. Chcesz dawać księgowej 400-900fv miesięcznie i płacić za to 200zł?
 4. Też wolę link ze starego i mocnego arta. Również dlatego, że może on generować stałe i konwertujące wejścia na mój serwis.
 5. Tak z innej beczki, czy w tym momencie kominiarz potrzebuje takiej reklamy? Adwords na drobnym budżecie nie wystarczy? Pytam, bo niedawno sam potrzebowałem kominiarza i ze 3 mi powiedziało, że najwcześniej wolny termin mają za 1-2 miesiące. W końcu jeden z łaską przyszedł spóźniony o tydzień, bo jak sam mówił jakoś mu się nie złożyło..
 6. Aleksiejs

  Kłopoty G. w Polsce - mensis

  I niby gdzie te 3mln użytkowników odpłynęło, na Grenlandię?
 7. @kayman co masz na myśli pisząc o oszukaniu? Ja zawsze czekam na BF i CM, bo dużo softów, z których korzystam cały rok można sporo taniej wykupić.
 8. Oj człowieku i pytasz o to na forum SEO? W takiej sytuacji idzie się do ogarniętego księgowego, potem do drugiego zweryfikować informacje.
 9. Aleksiejs

  Suchar :)

  Pewnie jakiś stażysta lub junior dostał zadanie
 10. Mnie termin nie pasuje, więc się nie wybieram
 11. Aleksiejs

  Prywatne proxy - porządki w google?

  Wygląda na to, ze proxy od @DanielBurchardt działają. Wziąłem na próbę i wygląda ok PS nie używam stata
 12. Idź do pierwszej lepszej księgowej albo poczytaj jakieś artykuły dla tych, którzy chcą otwierać działalność. Założę się, że jest tego w sieci mnóstwo, a są to podstawowe rzeczy, które trzeba wiedzieć jeśli chce się pracować na swoim.
 13. Aleksiejs

  Obsługa na urządzeniach mobilnych

  Zapewne treść szersza niż ekran, czyli jak przeglądasz stronę np. na ekranie o szerokości 600px, a strona ma 700px szerokości na sztywno to wyskoczy ten komunikat.
 14. Już od dość dawna mają. Ostatnio dostałem maila od serpmonster, że czasowo zawieszają działania