Skocz do zawartości

Superksiężyc

Trotyl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pod Poznaniem takie zachmurzenie i zamglenie, że wcale nie widać księżyca i gwiazd :(

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
BliskiLekarz.pl - lekarze prywatnie lub na NFZ ! W jednym miejscu lekarze i przychodnie, apteki i sklepy medyczne oraz opinie pacjentów i klientów.

W stolicy Kujaw Zachodnich zachmurzenie skutecznie uniemożliwia obserwację... :)

Polecam strony internetowe Inowrocław - zapraszam! Sprawdź mój jedyny i niepowtarzalny płatny katalog stron - obecnie tylko wpisy darmowe. Polecam sprzątanie grobów Inowrocław - zapraszam!

Robi wrażenie i niebo bezchmurne jak na zamówienie

zdjęcia w artykule nie pochodzą z tego roku a tym bardziej z dzisiejszego dnia..

pierwsze foto np. pochodzi z sierpnia 2015 roku i było już wcześniej publikowane (o ile mnie pamięć nie myli) choćby na plfoto.com  

2. zdjęcie pełni pochodzi z 2013 i jest częścią poradnika Damiana Dąbrowskiego "Jak fotografować Księżyc" (czy jakoś tak)..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

@@mcmagik

Hmm.. mhm... ja tam IRL oglądałem ^^ Art jest z soboty, więc sprzed superksiężyca ;)

Nie mam tele i już jest za wysoko, żeby porównać z innym obiektem, poczekam na twórczość innych.

e:i,s

Edytowane przez Trotyl

nihil fit sine causa

Robi wrażenie i niebo bezchmurne jak na zamówienie.

Nie ubierając w wielkie słowa Księżyc jest piękny. Od wczoraj jestem w Gryficach, pogoda dopisuje. Jeśli chodzi o dobre fotki to trzeba się wkręcić, może za parę lat. Taki "mocny" Księżyc wcale nie musi mieć tylko dobrych własności. Także ostrożnie i lepiej zasłonić okna na noc.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Także ostrożnie i lepiej zasłonić okna na noc.
Poznaniakom to nie grozi, bo jest gęste zachmurzenie i nadal mgła i góFno widać :zdziwko:

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
BliskiLekarz.pl - lekarze prywatnie lub na NFZ ! W jednym miejscu lekarze i przychodnie, apteki i sklepy medyczne oraz opinie pacjentów i klientów.

Ty Mion nie bądź taki do przodu bo wiesz... Księżyc przez chmurę może też zajrzeć i namieszać. No, tymczasem, dobrej nocy. I uważaj :boje_sie:

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.