Filip Traum

Forumowicze
 • Zawartość

  177
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 Good

O Filip Traum

Ostatnie wizyty

1829 wyświetleń profilu
 1. Witamy
 2. Dobry wieczór, Kupię linki z artykułów na stronach o tematyce - odchudzanie, dietetyka, sport, zdrowie i innych pokrewnych. Propozycje miejsc wraz z cenami oraz warunkami publikacji proszę wysyłać na adres email: mtfiliptraum@gmail.com
 3. Dzień dobry, Poszukuję dodatkowych osób do współpracy przy małych, stałych zleceniach (około 10-20-30 tekstów/miesiąc - w zależności od jakości i terminowości - każdy po minimum 4k zzp). Preferuję teksty wyższej jakości niż standardowe "zapleczowe" , do publikacji na testowe stronki. Głównymi warunkami są tutaj unikalność (każdy tekst sprawdzam za pomocą 2 programów antyplagiatowych) oraz styl tekstu. Rozliczenie uwzględniające przekazanie praw autorskich. Główne tematyki zleceń: zdrowie, diety, odchudzanie, sport, składniki odżywcze, suplementy, ćwiczenia, itp. Przykłady tekstów (nie chciałbym zlecać źle widzianych przez copywriterów "próbek"), wraz z proponowaną stawką za 1k zzp proszę przesyłać na adres e-mail: mtfiliptraum@gmail.com Pozdrawiam, FT
 4. Od razu trzeba @MaxPan wołać, to będzie szybka akcja z klasyki gatunku pod tytułem "wyrwałem chwasta"
 5. Są takie programy, choć nie rozumiem pojęcia "zmiksowany link"... Przykładem takiego programu jest choćby GSA, choć jak napisał Przedmówca wyżej - nie jest to zabawka zalecana dla osób, które nie miały już z nią do czynienia.
 6. Witaj i powodzenia w zgłębianiu tajników wiedzy. Uzbrajaj się w cierpliwość i nie poddawaj za łatwo - GL & HF
 7. @Ka_sia33 możesz zacząć w tym miejscu: https://seo.alltop.com/
 8. Problem ostatnio przewija się u wielu osób (temat poruszany choćby na grupie SEO/SEM na Pejsbuku) - prawdopodobnie jakieś zmiany w SC następują. "Cza przeczekać"
 9. 1. Niewielki wpływ. 2. Tak, rozpoznaje - stąd w GA masz choćby UU i sesje jako oddzielne wartości. Jeśli by tak nie było i 1 miałaby większe znaczenie, wszyscy w ramach 2 puszczaliby masowo ruch za pomocą serwisów ghost traffic i siedzieli w topach.
 10. @wujekuba Na początek - jesteś tutaj Gościem, w porównaniu do ludzi, którzy siedzą tu od lat (a zwłaszcza osób, które zajmują się forum) - wypadałoby nieco szacunku, zwłaszcza, że to Ty przychodzisz z pytaniami... Niezależnie od rodzaju forum - krzta kultury nikomu nie zaszkodzi. Odnośnie Twojego pytania - było wspomniane, że na pozycjonowanie wpływa bardzo wiele czynników. Zgodzę się z Tobą, że linkowanie zewnętrzne także wpływa na pozycjonowanie, jeśli robisz to z głową, w odpowiedni sposób i do odpowiednich stron. Jeśli linkujesz do konkurencji, możesz zostać potraktowany co najwyżej jako jej zaplecze i nie wpłynie to pozytywnie na Twoje rankowanie. Chcesz się przekonać? Zrób prosty test - zbierz 50 stron konkurencji z Twojej branży i linkuj do każdej z nich (najlepiej jeszcze EMA dawaj ) - zobaczysz, jak "bardzo pozytywnie" wpłynie to na Twoje rankowanie. Co do podanego przez Ciebie źródła - jeśli znajdę Ci na Demotywatorach "mondre" porady odnośnie tego, jak przeżyć skok z 20 piętra - spróbujesz? Skala porównania jest mniej więcej taka sama. Jeśli zamierzasz bazować na 1 źródle, w dodatku bez przemyślenia i dokładnej analizy treści (czytanie ze zrozumieniem się kłania chyba) - nie wróżę kariery w SEO wielkiej. Choć nie - możesz zawsze dołączyć do zacnej loży tych, co to wiecznie na zielono mają i/lub "pozycjonują wyłącznie z zasadami google i mają status certyfikowanych partnerów"... Wszystko tak bezkrytycznie przyjmujesz? Wybacz, jeśli przesadziłem z szyderą, ale po prostu widząc Twoje posty "nóż w kieszeni się otwiera". Jak dla mnie jedynym racjonalnym ich wyjaśnieniem jest... celowy trolling?
 11. Skoro jest tak jak mówisz - powinniście już triumfalny marsz ku topom prowadzić. Ok, budżetu zdradzić nie możesz, choć zakładamy, że nie jest to skala X-tysięcy na miesiąc, a raczej już XX. Czy możesz jednak zdradzić, z jaką firmą współpracujecie w takim razie? Co ważniejsze jednak - jakie było kryterium, które zadecydowało o wyborze akurat tej, a nie innej firmy?
 12. Niektóre poważne firmy mają całe działy SEO w obrębach swojej struktury
 13. @Mion Pewnie mimo budżetu znowu działa zasada "ma być tanio, ale skutecznie"
 14. Dalej, tylko zazwyczaj na mniejszą skalę.