Siciliano

Forumowicze
 • Zawartość

  1601
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Siciliano wygrał w dniu 5 Grudzień 2016

Siciliano posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

414 Excellent

O Siciliano

 • Tytuł
  Generał zaplecz i tekstów
 • Urodziny 24 Czerwiec

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnie wizyty

6291 wyświetleń profilu
 1. Damian - mam jedno małe pytanko. Czy da się w jakikolwiek sposób wyeksportować raporty, by móc je zaprezentować klientowi?
 2. @Sebastian1984 a te X fraz to ile? 10? 50? 1000? 17250? Ile stoi w miejscu? Pierwsze wnioski już można wysnuć, lecz trzeba jeszcze kilka dni analizowania sytuacji, by się one uprawomocniły.
 3. Panie! Listę robisz swoją i to jest podstawowa zasada. Lista dołączona do programu jest poglądową, która pozwala na zapoznanie się z możliwościami programu ( a one są łogromne). Interesuje Ciebie tylko statrank czy może to, by zrobić naprawdę dobry profil linków? Dzięki harvestom i odpowiedniemu linkowaniu możesz zdobyć świat - nawet jeśli nie cały to chociaż rynek lokalny.
 4. @Finan brak znamion czynu przestępczego
 5. Sorry - prokurator umorzy temat - ze względu na zasadę ekonomiki postępowania karnego ekshumacje nie wchodzą w grę, ewidentny BZCP
 6. @anafa dobrze, że Ty się znasz i wiesz, że jeszcze 12 postów i link w stopkę! Brawo, @MaxPan już rączki zaciera
 7. Dobrze, że Piaska nie ma na tej liście i Golców..
 8. Pytanie - czy w Copyscape da się wygenerować jakiś raport?
 9. Ja widuję często budki...tyle, że z kebabem. Dzwonić z nich też można, jak ma się własną komórkę.. To oczywiście żart. Co do kwestii księgowej - czas na DOBRĄ ZMIANĘ
 10. No to czas na zupkę chińską
 11. CBA blokuje łącza na czas archiwizacji danych... A na poważnie - jaki masz router? Może tam coś zasadniczo tkwi?
 12. @Herkules w krajach afrykańskich wystarczy zainwestować kwotę odpowiadającej czteropakowi dobrego browara + duża paczka chipsów i już masz obywatelstwo przyniesione na tacy... Swoją drogą - nie stać mnie jeszcze na żadne z tych komercyjnych obywatelstw. Może to nawet i lepiej?
 13. A ja za potwierdzeniem czekam. Jak je dostanę to wystąpię o powołanie rady etyki internetów...
 14. Nie chcę trollować, lecz na Waszej stronie głównej jest sobie pakiet nGreen, który ma "wszystko bez limitu". Wszystkie pozostałe pakiety z serii N też mają "prawie wszystko" - zastanawiam się więc, skąd tam się wziął ten zapis. Przy okazji, za jakiś czas sobie wezmę jakiś Wasz pakiet do testów...
 15. Czasem najlepiej jest iść na łatwiznę. Masz ochotę na cheeseburgera? Idziesz do Maca albo innego hamerykańskiego, imperialistycznego żarłosprzedawcy. A czy nie zdrowiej jest samemu zrobić taką kanapkę? Ten Pan pokazuje, że zdrowiej i ..... zobaczcie sami..