Siciliano

Forumowicze
 • Zawartość

  1649
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

Siciliano wygrał w ostatnim dniu 5 Grudzień 2016

Siciliano ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

426 Excellent

O Siciliano

 • Ranga
  Generał zaplecz i tekstów
 • Urodziny 24 Czerwiec

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

6883 wyświetleń profilu
 1. Zielona Góra Spotkania

  Jutro, od godziny 18:00 Kawon
 2. Daj kilka licencji userom do testów, niech netkata przetestują na każdy możliwy sposób i będziesz wiedział, co trzeba jeszcze zrobić i z jakimi problemami mogą się inni userzy spotkać.
 3. Mandat Uchylenie

  To odmówiłeś mandatu czy go sądownie zaskarżyłeś? Bo to dwie różne sprawy
 4. Mandat Uchylenie

  Miałeś mandaty uchylone czy po prostu odmówiłeś ich przyjęcia i dostałeś zarzut popełnienia wykroczenia w związku z art 92a?? Wniosek do sądu o uchylenie mandatu można składać w ciągu 7 dni od daty jego otrzymania, o ile czyn, za który został popełniony, nie wyczerpywał znamion czynu zabronionego. Odmowa mandatu to zwykły temat, miałeś prawo i z niego skorzystałeś. Swoją drogą - zrobione były dwa pomiary i został Tobie zaprezentowany ten wyższy 102 i poinformowano Cię, że pierwszy był 90 tak?
 5. Nowa wersja forum

  Właśnie widzę. Odpalam forum na tel i zdziwienie - jakoś tak inaczej. Na kompie - również. Nie stoicie w miejscu- brawo Wy!
 6. Pytanie do linkbuilderów

  To aż tak rozpoznawalny jestem? Miło Nie chcę iść w masówkę - chcę dostarczyć solidny produkt osobom, które będą wiedziały, jak go (uwaga: słowo klucz) mądrze (koniec uwagi) wykorzystać. Spam z mieszarek to nie ten projekt. Sam wielokrotnie borykałem się z sytuacją, że gdy trzeba było pilnie coś "zarzucić" to pojawiał się problem. Zdaję sobie sprawę, iż przygotowanie całej infrastruktury zajmie więcej niż weekend, prace nad konceptem trwają od kilku tygodni. Rozmawiałem w tym czasie z wieloma osobami reprezentującymi inne fronty i wiem, czego najbardziej im brakuje. Chcę wypełnić tę lukę.
 7. Pytanie do linkbuilderów

  Doskonale zdaję sobie z tego sprawę Kolego @studioczystosci, dlatego też celem będzie wprowadzenie możliwie wysokiego czynnika losowego w danej grupie tematycznej.
 8. Pytanie do linkbuilderów

  Cena będzie adekwatna do poziomu usług i nie wydaje mi się, by "wakacyjnym" seowcom chciałoby się w to wchodzić.
 9. Pytanie do linkbuilderów

  @studioczystosci wrzucić całą bazę byłoby trudno, chyba, że ktoś chciałby się bawić w próbę identyfikacji całej bazy. Jak wspomniałem wcześniej - user dostałby randomową część bazy, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko odkrycia całej sieci @SzlafRock 1,2 - to jest jeszcze do ustalenia 3 - nie bardzo rozumiem pytanie, mógłbyś je rozwinąć?
 10. Pytanie do linkbuilderów

  Mam odpowiedni zespół ludzi, który by mnie w tym wspomógł i który wraz z rozwojem całego systemu byłby w stanie zadbać o to, by jego jakość nie spadła.
 11. Pytanie do linkbuilderów

  Dobrze Max rozumie, własne miejscówki.
 12. Pytanie do linkbuilderów

  Intensywnie rozważam panel, który by ułatwił ogarnięcie tego wszystkiego.
 13. Pytanie do linkbuilderów

  Nie byłoby tak, że kupujesz bazę i jedziesz po wszystkim. Każda z pozycji bazy mogłaby wystąpić tylko dla ograniczonej liczby użytkowników, tak, by nie było sytuacji, że każdy będzie miał te same adresy i wszyscy pojadą równo jak po kobyle. @Mion byłoby to bardziej ambitne niż precle i user wykupuje dostęp do określonej ilości adresów określonego typu.
 14. Pytanie do linkbuilderów

  Koleżanki i Koledzy, a także Znajome Twarze. Pytanie swe kieruję głównie do linkbuilderów. Czy korzystalibyście z usługi oferującej Wam dostęp do prywatnej bazy miejscówek, tj. blogów, forów w ilości kilkuset na każdy rodzaj. Usługa w wersji abonamentowej, nie byłyby to miejscówki z wpisami z mieszarek,i tak jeszcze moderowane ( zakaz ero, hazardu, itp.).
 15. Dowcipy nie ma lipy. Znalezione na PiO

  Zawodnik nie dość, że nie czytał regulaminu to w dodatku ma wyj****e w kosmos stawki za PSOTy