Jump to content

Vexatus

Forumowicze
 • Content Count

  1,374
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Vexatus last won the day on March 2 2017

Vexatus had the most liked content!

Community Reputation

72 Excellent

About Vexatus

 • Rank
  Mistrz drugiego planu
 • Birthday 01/31/1981

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Inowrocław

Recent Profile Visitors

12,978 profile views
 1. Tak, będzie miało wpływ. Jak duży to będzie wpływ i jakie przyniesie efekty to już zupełnie inna kwestia.
 2. Fraza z literówką jest w tym przypadku aż tak istotna? Na frazę bez literówki Google zwraca poprawnie zawartość TITLE, czyli to co tam wpisałeś.
 3. Co tu się znowu wyprawia? Koleżanka chyba pomyliła forum.
 4. Dlatego właśnie jakiś czas temu dałem sobie spokój z wszelkimi komercyjnymi skryptami katalogów i postanowiłem coś wykombinować we własnym zakresie. Tym sposobem mam katalog może i prosty jak konstrukcja cepa, ale przynajmniej nie muszę się przejmować aktualizacjami i obawiać się, że autorowi skryptu się odechce lub przestanie opłacać...
 5. Jeśli można jeszcze coś zasugerować - popraw justowanie tekstów we wpisach, bo teraz linijki tekstu się rozjeżdżają z prawej strony. Blog jest całkiem spoko - trochę sobie poczytałem.
 6. Zamiast płacić odmawia zdrowaśki w intencji pozycjonera?
 7. Nie chcę, żeby to zabrzmiało bezczelnie, ale... skoro uważasz, że ogarnia, to właściwie po co i o co dokładnie pytasz?
 8. http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-04-10/komisja-nadzoru-finansowego-zakazala-dzialalnosci-regulowanej-przez-spolke-homepay-sp-z-o-o/?ref=kafle
 9. Na dłuższą metę to bardzo zły pomysł.
 10. Nie ma czegoś takiego jak optymalne tempo - możesz sobie dodać i do 100 katalogów dziennie jeśli dasz radę. Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na forum.
 11. Przy takim tempie pozyskiwania linków nie masz szans na jakikolwiek efekt. Bzdura. Dyskusja na temat skuteczności katalogów i co to znaczy "wartościowy" katalog trwa od zawsze. Prawda. Potraktuj sobie katalogi jako zróżnicowanie profilu linków, bo na samych katalogach za daleko nie zajedziesz. PS - Zapraszam do katalogu z mojej sygnatury.
 12. Tyle czasu prowadzę katalogi, a tego typu sraczka dalej działa mi na nerwy...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy