Skocz do zawartości

Promocja w Lidlu

marcin777
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest śmieszne. 

Jest.

Tutaj na forum co chwilę wszyscy z "góry" patrzą na tych co nie czytają umów itp. A tu nagle iluś tam niby "tępych polaczków" przeczytało ze zrozumieniem regulamin i zastosowali się do jego zapisów.

I tutaj jedyne z kogo można cisnąć, to Lidl i jego "prawnicy" (albo próba oszczędzenia na prawnikach i jakiś kierownik jednego z marketów może pisał ten regulamin).

Należy zwrócić uwagę, że Lidl nie zanegował takiego postępowania, twierdząc że jest ono niezgodne z regulaminem, przez co przyznali się że JEST zgodne. Więc w czym rzecz?

• Like 1

Ja na miejscu zarządu Lidla "podrasowałbym" nieco całą akcję. Dodałbym w regulaminie, że zwrotu może dokonać pierwsze 10 klientów każdego dnia (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Codziennie rano igrzyska śmierci pod sklepem.

:D

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

A tu nagle iluś tam niby "tępych polaczków" przeczytało ze zrozumieniem regulamin i zastosowali się do jego zapisów.

Podejrzewam, że tu Lidl wygrał.

Lidl słynie z kontrowersyjnych reklam. W tym wypadku wykorzystał "polaczków cwaniaczków". To zdecydowanie nie jest śmieszne.

Przykłady "reklam" Lidla:

Polacy jak zwykle dali się wmanipulować. ;)

Lidl przez całą tę akcję jest mocno sparaliżowany i próbuje wycofać się z tej promocji. Nie jest to jednak łatwe bo regulamin promocji jest jasny - towar można zwrócić w każdym stanie zużycia. Ciekaw jestem jak szpece od marketingu podejdą do tematu aby przekonać Januszów i Mirasów do zaprzestania przynoszenia wykorzystanych towarów.

Chyba każdy człowiek ma jakieś "diabełki". Nagannym jest wyzwalanie z ludzi takich "diabełków" metodami socjotechnicznymi a później wykorzystywanie tego do własnych korzystnych celów. Nie jest to w ogóle śmieszne. Bardziej wstyd mi za tego kto to wymyślił i perfidnie wykorzystuje. A ludzie którzy uwalniają swoje najgorsze cechy pod dyktando innych u mnie budzą bardziej litość jak śmiech czy szyderstwo. W zwyczajnym świecie mi ich żal.

Ja jestem w Lidlu praktycznie codziennie i jakoś nie widziałem aby ludzie przynosili puste opakowania.

• Like 1

Portal dla lekarzy i pacjentów  Szukasz reklamy związanej z medycyną (artykuł sponsorowany,mailing, lub inne propozycje)? Zajrzyj tu: https://bliskilekarz.pl/onas/wspolpraca Zobacz nasze artykuły o medycynie: https://bliskilekarz.pl/artykuly

Echh Wy to jesteście czyste "mięso marketingowe" :D. Myślicie, że w Lidlu nikt nie wpadł na to, że rodacy "zakombinują" ??? Proponuję ruszyć głową i pomyśleć o "wewnetrznej zmianie" własnego stosunku do tej marki ;) . Chyba każdy zauważy cos takiego jak lekka sympatię którą zawsze darzy tego kto został "oszukany" ... Efekt skali powinien zadziałać wzrostem ilości zakupów w tej sieci :D .

Przyznam, że ktoś tam wymyślił niezłą perwersję :D bo będzie wzrost zakupów i wzrost sympatii dla tej marki ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me ....