Jump to content

wladcapierscieni

Forumowicze
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

Recent Profile Visitors

1,320 profile views
 1. Jeśli ktoś posiada większą ilość domen, a zwłaszcza w różnych panelach, to opcja jest praktycznie niezbędna.
 2. Widzę, że temat trochę zszedł na pijackie wyznania ale czas kiedy ustawa zostanie na 100% klepnięta, jest jeszcze do grudnia. Do tego czasu coś jeszcze może się ruszyć. Jak dla mnie jest to test obywateli ile ograniczeń internetu będą w stanie znieść. Obawiam się, że jeśli teraz nikt nie zaprotestuje, to czeka nas więcej ciekawych pomysłów.
 3. Zapewne lepiej aby się wypowiedzieli, o wiele więksi fachowcy niż ja ale ogólnie to można brać pod uwagę historię domeny oraz liczbę wejść.
 4. Wszystko dzięki odpowiedniemu relaksowi Meksykanów. Już się boję o Polskę, skoro nasi tylko herbatka i konsola.
 5. Jaki domena ma obecnie status we whois? Zazwyczaj domeny przywracane są w ciągu dnia, maks dwóch. Może domena jest już odnowiona, a problemem jest tylko kwestia jej statusu w Twoim panelu?
 6. @theqkash - post dalej wisi, jedynie konto zostało usunięte. Odnośnie treści tego posta to i na wykopie pojawił się wpis z kilkoma screenami. Teraz to ich forum, mogą robić co im się podoba. Ja ranking wht już dawno uważałem za mało obiektywny.
 7. Próbowałeś już wszystkich rozwiązań z tego tematu? Przekierowanie 301 to przeniesienie ruchu z podstrony A, na podstronę B, więc nie jest to duplikowanie treści. Do czasu aż w wynikach google nie odświeży się Twoja strona będzie wyświetlał się stary link.
 8. Książki na temat pozycjonowania, praktycznie wszystkie już w momencie wydawania są nieaktualne. Polecałbym je raczej gdybyś chciał poznać same podstawy i terminologie. Odnośnie szkoleń, to czy jeśli za swoją wiedzę czesałbyś przyzwoitą kasę, to też chętnie dzieliłbyś się nią na szkoleniach, aby tworzyć sobie konkurencję? Większość szkoleń (nie twierdzę, że wszystkie) prowadzonych jest przez osoby, które jakiś czas temu wypadły z obiegu, chcą się pochwalić pozycją w top 3 przed publicznością albo nie były na tyle zdolne żeby na pozycjonowaniu zarobić więcej niż na szkoleniach. Kończąc je poznas
 9. @maciek257 wiesz rejestrator rzadko kiedy weryfikuje jaką domenę ktoś zamawia, to nie leży w jego interesie. Kasę za rejestrację dostanie, a to Ty zostaniesz z domeną widmo, pod którą nie będziesz mógł niczego publikować. Poza tym mało, która firma przeprowadza rejestracje ręcznie, zazwyczaj jest to w pełni zautomatyzowany proces, gdzie ciężko o weryfikację tego, jaką kto nazwę zamawia. Dlatego fakt, że możesz zamówić daną domenę, wcale nie oznacza że za jakiś czas nie zostanie ona zablokowana. Odnośnie Apple to fakt, jest to trochę absurdalne. Swojego czasu trafiłem na news o hurtowniku
 10. Przejrzałem dostępne rozszerzenia i takiego jak .google albo chociaż .gogle nie znalazłem. W którym dokładnie miejscu masz taką informację, że oferują rozszerzenie z nazwą google? Jeżeli rejestrujesz domenę z nazwą firmy A, której nazwa jest zastrzeżona to w zasadzie są dwa scenariusze: albo ta firma początkowo grzecznie poprosi Cię o zmianę nazwy strony, a w razie odmowy wytoczy większe działa, albo druga opcja zaproponuje jej odkupienie, no a potem w przypadku nieudanych negocjacji cenowych wytoczy większe działa. Prędzej czy później zostaniesz zmuszony do zmiany domeny. A co do Apple:
 11. @JaneSmith jakiej długości są posty, przy których dodajesz tyle #?
 12. Niestety ale jest to powszechnie znane zjawisko, że w przeciwieństwie do każdego innego maila, ten zatytułowany faktura zazwyczaj trafia do spamu.
 13. Zapomnieć o przedłużeniu domeny może każdy, nawet w teorii "ci najwięksi": https://niebezpiecznik.pl/post/prawo-i-sprawiedliwosc-zapomnialo-przedluzyc-swoja-domene/ No to teraz blog przyjaciół pieczywa i sera ma ogromną, (prawie) bezpłatną reklamę, ciekaw jestem czy w ogóle pociągnął dalej ten temat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy