Skocz do zawartości

DonLinkage v6 - całkiem nowy polski seosoft do pozycjonowania, linkowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, okazwłoka napisał:

 

@adrians2 - to zostawiam użytkownikom, żeby przesiać adresy wystarczy użyć modułu czarnej listy.

 

Bardziej mi chodzi o odsianie adresów śmietnikowych czyli być może przynoszących szkody jak pewna ilość np. stron po chińsku. 

 

 

www.lodzpozycjonowanie.com.pl - Agencja Interaktywna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nigraS i @adrians2 mogą mieć trochę racji. Manualne sczyszczenie bazy w Donku jest dość kłopotliwe. Można od niedawna wygodnie pobrać bazę i ją sprawdzić we własnym zakresie. Ale co potem? Nie mogę wgrać linków z zewnątrz do czarnej listy. Można je pojedynczo wyszukiwać w bazie i dodawać do czarnej listy. Automatycznie może taka miejscówka wylądować na czarnej liście tylko jeśli nie da się tam nic dodać.

Masz fajną usługę, która zamierzam wkrótce przetestować https://mj.i4a.pl/. Aż się prosi żeby to zintegrować i w bazie w Donku dodać nowe kolumny z wybranymi parametrami ( teraz są 3 -   #  ;  url  ;  Skut. [?] ) i dodać opcje, aby "wybrane" wysyłać do mj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nie da się dodać do czarnej listy adresów, zapisałem do zrobienia.

Z tymi parametrami nie ma sensu podpinać pod donlinkage. Listę można sobie eksportować i wrzucić do mj.i4a.pl. Miałoby to sens, gdyby donlinkage korzystał z tych parametrów przy ustawianiu projektów. Ale kto by przepuścił przez narzędzie setki tysięcy adresów.

 

Żeby przepuścić przez detektor wchodzisz w harvester adresów i tam jest opcja dodania adresów do detektora.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozpocząłem przeglądanie wszystkich skryptów dodających (ostatnio sporo zmian było w silniku i mogło to wpłynąć niekorzystanie na wiele skryptów dodających).  Myślę, że w tym tygodniu skończę, wtedy będzie aktualizacja, która powinna mocno zwiększyć jakość dodawania wpisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nie da się dodać do czarnej listy adresów, zapisałem do zrobienia.
Z tymi parametrami nie ma sensu podpinać pod donlinkage. Listę można sobie eksportować i wrzucić do mj.i4a.pl. Miałoby to sens, gdyby donlinkage korzystał z tych parametrów przy ustawianiu projektów. Ale kto by przepuścił przez narzędzie setki tysięcy adresów.
 
Żeby przepuścić przez detektor wchodzisz w harvester adresów i tam jest opcja dodania adresów do detektora.


A baza prywatna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jones25 napisał:

Witka,

 

mam pytanie, dodałem dziś kilka proxy, za pomocą API, jak sprawdzić, czy teraz wszystko poprawnie działa ?

 

Problem rozwiązany ... ale mam jeszcze jedno pytanie, posiadam konto premium, linki z detektora mi schodzą, jednak nic nowego nie pojawia się w bazach głównych. Co może być tego powodem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jones25 - tu tylko kontakt priv/mail z dostępem - po prostu muszę na to zerknąć.

@Hauron - nie da się tego zrobić - będę za jakiś czas przerabiał i bazy główne będzie można dzielić tak jak bazy prywatne. Ale to trochę potrwa bo jeszcze sporo roboty jest z funkcjami, które istnieją. Ogólnie wolę się skupić na poprawieniu skuteczności/nowych silnikach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności