adrians2

Forumowicze
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

680 profile views
 1. okazwłoka czy nowe strony w premium są już w bazie?
 2. okazwłoka czy te nowe adresy premium są już dodane? Pobieram bazę ale nic u mnie nie doszło.
 3. adrians2

  Firma zweryfikowana - oczekująca

  Dzięki. Właśnie tego mi było potrzeba.
 4. Pierwszy raz mam taki problem. Firma wprowadzona w Google Mpas i następnie zweryfikowana. Jednak wpis się nie pojawia a w panelu informacja "Oczekujące Twoja firma została zweryfikowana. Opublikowanie Twoich wizytówek może potrwać do trzech dni, ponieważ wcześniej możemy je sprawdzić.". No i tak mija właśnie miesiąc. Co można z tym zrobić?
 5. adrians2

  EdytorSeo.pl - szybkie i łatwe pisanie tekstów

  Dzięki Oka udało się zarejestrować.
 6. Na jakim serwerze masz Donka? Może spróbuj zmniejszyć częstotliwość wywołania crona np. co 5 minut. Jeżeli to nie pomorze to spróbuj na laohost (podobno jeżeli nie obciążysz ich za bardzo to działa). Najlepiej jednak vps Co się tyczy innych programów to jest ich kilka ale wydawanie kolejnych pieniędzy do linkowania jednej czy kilku stron mija się z celem. Jeżeli jednak chcesz się już bawić to może Scrapebox.
 7. adrians2

  EdytorSeo.pl - szybkie i łatwe pisanie tekstów

  Czy jest jakiś problem z rejestracją? Chcę poprosić o wysłanie ponownie kodu aktywacyjnego i wyskakuje "Niestety nie udało się wysłać maila aktywacyjnego! SMTP connect() failed. https://github.com/PHPMailer/PHPMailer/wiki/Troubleshooting".
 8. Jaka jest Oka zaleca ilość proxy dla "Proxy dla harvestera adresów"?
 9. Muszę przenieść swojego Donka. Na jakim hostingu (bez VPS) działa wam prawidłowo?
 10. adrians2

  Prywatne proxy - porządki w google?

  Powtórzę to co wcześniej pisałem. Nie ma sensu szukania uniwersalnych ustawień. Proxy z rożnych miejsc zachowują się bardzo rożnie na tych samych ustawieniach. Jedne padają momentalnie a inne działają bez jednego błędu. Przetestowane już kilkukrotnie. U mnie na chwilę obecną 1500 fraz przy 8 proxy sprawdzane w 12h. Od dwóch tygodni żądnego błędu. Poprzednio miałem 10 proxy i nie mogłem się zmieścić w 24h.
 11. adrians2

  Prywatne proxy - porządki w google?

  Moje spostrzeżenia i testy odnośnie Stat4Seo są takie. Trudno mówić o jednych uniwersalnych ustawieniach ponieważ proxy z różnych miejsc zachowują się bardzo różnie. Miałem takie, które przy wywołaniu 1 raz na 3 minuty paliły się i takie które przy wywołaniu 3 razy na 1 minutę nigdy nie miały błędu. Obecnie więc kluczowe jest z jakiego miejsca mamy proxy bo ich jakość potrafi się szalenie od siebie różnić.
 12. adrians2

  Prywatne proxy - porządki w google?

  Ile proxy i jakie ustawienie?
 13. adrians2

  Prywatne proxy - porządki w google?

  Czy zauważyliście różnicę przy wykorzystywaniu przy Stat4Seo proxy z Proxymarket i innych firm?
 14. adrians2

  Wystawiacz ogłoszeń, rejestrator profilii, itp

  Czy autor wznowił możliwość zakupu? Przy próbie zakupu błąd koszyka.
 15. Chyba było już kiedyś na ten temat ale nie mogę odnaleźć. Oka z własnego doświadczenia jak zalecasz ustawić " Ustawienia przesuwania na czarną listę:"?