Jump to content

adrians2

Forumowicze
 • Content Count

  91
 • Joined

Community Reputation

9 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

1,118 profile views
 1. Z opisu wygląda bardzo fajnie. Trzeba przetestować.
 2. Zauważyłem u siebie problemy z dodawaniem do wszelkich stron w premium z domeną *.xyz Bardzo często wywala "BŁĄD dodania - przyczyna Timeout". Błąd jest częsty tylko chyba przy tej domenie (ok.90% prób dodań). Przy innych domenach dodaje bardzo dobrze. Czy możecie sprawdzić czy u Was jest podobnie z xyz.
 3. Po aktualizacji bazy Premium znów wygląda to dobrze. Pierwszy projekt 2002 sukcesy.
 4. Zapuszczone. Na ten moment wygląda to dobrze i znacznie poprawiła się skuteczność.
 5. Ponieważ oba wyszukiwania realizuje Google i wyniki powinny być takie same. Mam klienta, który uparł się na wyniki w oknie wyszukiwania onetu.
 6. Z tego zdaję sobie sprawę. Oba sprawdzenia przez okno wyszukiwania na onet i na google.pl w trybie incognito różnią się nieznacznie. Dla tego mnie to dziwi. Przykład:
 7. Czemu wyniki z okna wyszukiwań Google umieszczonych na stronach internetowych np onet czy wp różnią się od wyników na google.pl? Przecież powinno być to samo.
 8. Czy jest obecnie jakaś promocja punktowa dla nowych stron pojawiających się w systemie lub nowych użytkowników?
 9. U mnie przy aktualizacji błąd: ALTER TABLE `__baza_phpfusion_profile` ADD `id_bazy` INT NOT NULL DEFAULT '0' AFTER `black`;
 10. Odnoszę wrażenie, że po ostatnich aktualizacjach jest dużo słabiej z dodawaniem nowych projektów do Premium (sporo błędów).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy