Jump to content

jones25

Forumowicze
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Dokładnie, coraz mniej poprawnie dodanych linków. Przy okazji mam pytanie @okazwloka , jakiś czas temu pisałeś , że baza premium będzie się sukcesywnie powiększać jednak nowych linków brak. Czy dalej planujesz powiększenie bazy czy też to już jest max ?
 2. czy do samego "dodawania" wystarczy proxy za parę zł, czy tez z buyproxies.org?
 3. mam jeszcze jedno pytanie: Do samego "dodawania" jest sens kupowania proxy ?
 4. Chciałbym wykorzystać do dodawarki + sprawdzanie pozycji. Opcjonalnie też jako harwester.
 5. Wszystkie są aktywne ? bo na wielu jest komunikat " Ta witryna jest nieosiągalna" . Teraz nie wiem, czy kolejne stare wypadły, czy te nowe.
 6. Hejka, Dajcie jakiś polski namiar pod sprawdzone proxy. Dzięki.
 7. Witka, poszukuje jakiegoś narzędzia, gdzie po wpisaniu frazy, pojawiały by się linki do stron zaindeksowanych już przez google np. z top10. Oczywiście mam na myśli większą ilość fraz jak i dostęp do historii. sEO-STAT pokazuje, tylko na którym miejscu jest szukana fraza - strona, ja chciałbym jednak widzieć jakie inne strony są na pozostałych pozycjach.
 8. Hejka Posiadam konto premium, i w jaki sposób mogę zablokować wysyłanie komentarzy na konkretny adres ? który znajduje się w bazie fresh... ( premium) ?
 9. @nigraS - dzięki. Masz może jakieś małe FAQ, jak to poprawnie skonfigurować i uruchomić ?
 10. Obecnie mam laohost, a w cronie, każdy parametr ustawiony na 1en. Mimo to w donku, pojawiają się "przeciążenia. Co ciekawe, jak zerkam w statystyki serwera, to zużycie serwera jest na poziomie 0,30 - do 0, 50 na max. 2%.
 11. Jaki hosting oraz ustawienia ( ilość jednoczeanych zadań) w cronie polecacie? By nie wyskakiwal alert o przerwanych procesach w Domku?
 12. Pytanie, da się Donka tak ustawić, by pobierał ze strony http://freshscraper.i4a.pl/ tylko ostatnio dodane linki, np. w ciągu 24 godzin, czy też 7 dni ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy