jones25

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O jones25

 1. Problem rozwiązany ... ale mam jeszcze jedno pytanie, posiadam konto premium, linki z detektora mi schodzą, jednak nic nowego nie pojawia się w bazach głównych. Co może być tego powodem ?
 2. Witka, mam pytanie, dodałem dziś kilka proxy, za pomocą API, jak sprawdzić, czy teraz wszystko poprawnie działa ?
 3. Ile by musiało powstać takich "katalogów" aby był widoczny efekt?
 4. Witam, Posiadam swoje 3 strony internetowe ( hobbystyczne ). Każda strona ma osobny adres, treść, itd. Chciałbym je wzmocnić. a więc: Powstanie Katalog moich 3 stron ( osobna domena, strona, grafika, itd - nazwijmy ją umownie strona główna ) z tego katalogu będzie przekierowanie na moje 3 strony i vice versa z 3 stron będzie przekierowanie do mojego katalogu. Pozycjonowana będzie tylko jedna strona - strona główna, natomiast czy jak będę pozycjonował stronę główną, będzie następowało automatycznie "pozycjonowanie" moich 3 pozostałych stron ? Pytanie brzmi, czy takie rozwiązanie zadziała? Nie jestem pozycjonerem, dlatego proszę o wyrozumiałość. Z góry dziękuje za wyjaśnienie.
 5. Witka, kiedy tego cuda można się spodziewać ?
 6. Witka, Mam takie proste pytanie który z płatnych skryptów sklepu, faktycznie jest pod kątem SEO ? szczególnie interesuje mnie wersja abonamentowa. Proszę o odpowiedź. Ps. Myślałem o REDCART.
 7. Niejaki najlepszy współtwórca Sebastian na forum Google... przyznał iż złe linki obniżają pozycję, ale Kaspar i jego team są wstanie wykryć depozycjonowanie... bo niby mają coś takiego jak historia reputacji witryny... No to jest lipa .... mam pytanie dodatkowe, co obecnie dla google jest "dobrym" linkiem, a co "złym"? jak to rozróżnić ? mam jedną swoją stronę i cały czas odczuwam oddech pingwina w moim rankingu, a nie chciałbym za chwile być na 576 pozycji ...
 8. Dzięki ... jest jeszcze coś lepszego od tego programu ?
 9. Witam, Poszukuje dobry monitor słów kluczowych w google, co możecie polecić ?
 10. Witam, mam takie pytanie - obecnie pozycjonujecie swoje strony, które wypadły z top10 czy też nie ?