jones25

Forumowicze
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. czy do samego "dodawania" wystarczy proxy za parę zł, czy tez z buyproxies.org?
 2. mam jeszcze jedno pytanie: Do samego "dodawania" jest sens kupowania proxy ?
 3. Chciałbym wykorzystać do dodawarki + sprawdzanie pozycji. Opcjonalnie też jako harwester.
 4. Jakie obecnie proxy polecacie pod Donka ?
 5. Wszystkie są aktywne ? bo na wielu jest komunikat " Ta witryna jest nieosiągalna" . Teraz nie wiem, czy kolejne stare wypadły, czy te nowe.
 6. jones25

  Prywatne proxy - porządki w google?

  Hejka, Dajcie jakiś polski namiar pod sprawdzone proxy. Dzięki.
 7. Witka, poszukuje jakiegoś narzędzia, gdzie po wpisaniu frazy, pojawiały by się linki do stron zaindeksowanych już przez google np. z top10. Oczywiście mam na myśli większą ilość fraz jak i dostęp do historii. sEO-STAT pokazuje, tylko na którym miejscu jest szukana fraza - strona, ja chciałbym jednak widzieć jakie inne strony są na pozostałych pozycjach.
 8. Hejka Posiadam konto premium, i w jaki sposób mogę zablokować wysyłanie komentarzy na konkretny adres ? który znajduje się w bazie fresh... ( premium) ?
 9. @nigraS - dzięki. Masz może jakieś małe FAQ, jak to poprawnie skonfigurować i uruchomić ?
 10. Obecnie mam laohost, a w cronie, każdy parametr ustawiony na 1en. Mimo to w donku, pojawiają się "przeciążenia. Co ciekawe, jak zerkam w statystyki serwera, to zużycie serwera jest na poziomie 0,30 - do 0, 50 na max. 2%.
 11. Jaki hosting oraz ustawienia ( ilość jednoczeanych zadań) w cronie polecacie? By nie wyskakiwal alert o przerwanych procesach w Domku?
 12. Pytanie, da się Donka tak ustawić, by pobierał ze strony http://freshscraper.i4a.pl/ tylko ostatnio dodane linki, np. w ciągu 24 godzin, czy też 7 dni ?
 13. @okazwłoka : Dzięki, już wszystko jest ok.
 14. Problem rozwiązany ... ale mam jeszcze jedno pytanie, posiadam konto premium, linki z detektora mi schodzą, jednak nic nowego nie pojawia się w bazach głównych. Co może być tego powodem ?