jones25

Forumowicze
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Witka, poszukuje jakiegoś narzędzia, gdzie po wpisaniu frazy, pojawiały by się linki do stron zaindeksowanych już przez google np. z top10. Oczywiście mam na myśli większą ilość fraz jak i dostęp do historii. sEO-STAT pokazuje, tylko na którym miejscu jest szukana fraza - strona, ja chciałbym jednak widzieć jakie inne strony są na pozostałych pozycjach.
 2. Hejka Posiadam konto premium, i w jaki sposób mogę zablokować wysyłanie komentarzy na konkretny adres ? który znajduje się w bazie fresh... ( premium) ?
 3. @nigraS - dzięki. Masz może jakieś małe FAQ, jak to poprawnie skonfigurować i uruchomić ?
 4. Obecnie mam laohost, a w cronie, każdy parametr ustawiony na 1en. Mimo to w donku, pojawiają się "przeciążenia. Co ciekawe, jak zerkam w statystyki serwera, to zużycie serwera jest na poziomie 0,30 - do 0, 50 na max. 2%.
 5. Jaki hosting oraz ustawienia ( ilość jednoczeanych zadań) w cronie polecacie? By nie wyskakiwal alert o przerwanych procesach w Domku?
 6. Pytanie, da się Donka tak ustawić, by pobierał ze strony http://freshscraper.i4a.pl/ tylko ostatnio dodane linki, np. w ciągu 24 godzin, czy też 7 dni ?
 7. @okazwłoka : Dzięki, już wszystko jest ok.
 8. Problem rozwiązany ... ale mam jeszcze jedno pytanie, posiadam konto premium, linki z detektora mi schodzą, jednak nic nowego nie pojawia się w bazach głównych. Co może być tego powodem ?
 9. Witka, mam pytanie, dodałem dziś kilka proxy, za pomocą API, jak sprawdzić, czy teraz wszystko poprawnie działa ?
 10. jones25

  Katalog włąsnych stron

  Ile by musiało powstać takich "katalogów" aby był widoczny efekt?
 11. Witam, Posiadam swoje 3 strony internetowe ( hobbystyczne ). Każda strona ma osobny adres, treść, itd. Chciałbym je wzmocnić. a więc: Powstanie Katalog moich 3 stron ( osobna domena, strona, grafika, itd - nazwijmy ją umownie strona główna ) z tego katalogu będzie przekierowanie na moje 3 strony i vice versa z 3 stron będzie przekierowanie do mojego katalogu. Pozycjonowana będzie tylko jedna strona - strona główna, natomiast czy jak będę pozycjonował stronę główną, będzie następowało automatycznie "pozycjonowanie" moich 3 pozostałych stron ? Pytanie brzmi, czy takie rozwiązanie zadziała? Nie jestem pozycjonerem, dlatego proszę o wyrozumiałość. Z góry dziękuje za wyjaśnienie.
 12. jones25

  Google robi porządki?

  Witka, kiedy tego cuda można się spodziewać ?
 13. jones25

  Jaki skrypt sklepu?

  Witka, Mam takie proste pytanie który z płatnych skryptów sklepu, faktycznie jest pod kątem SEO ? szczególnie interesuje mnie wersja abonamentowa. Proszę o odpowiedź. Ps. Myślałem o REDCART.
 14. jones25

  Google robi porządki?

  Niejaki najlepszy współtwórca Sebastian na forum Google... przyznał iż złe linki obniżają pozycję, ale Kaspar i jego team są wstanie wykryć depozycjonowanie... bo niby mają coś takiego jak historia reputacji witryny... No to jest lipa .... mam pytanie dodatkowe, co obecnie dla google jest "dobrym" linkiem, a co "złym"? jak to rozróżnić ? mam jedną swoją stronę i cały czas odczuwam oddech pingwina w moim rankingu, a nie chciałbym za chwile być na 576 pozycji ...
 15. jones25

  Darmowy monitor słów kluczowych

  Dzięki ... jest jeszcze coś lepszego od tego programu ?