Skocz do zawartości

DonLinkage v6 - całkiem nowy polski seosoft do pozycjonowania, linkowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

@adrians2 - zwróciłem na to uwagę i też nie znalazłem takiej opcji. Trzeba będzie projekty robić na inne maile.

@PiotrSwed1 - teraz już jasne, dorobię taką opcję żeby można było podglądnąć dla każdego adresu ilość sukcesów i błędów.

 

edit:

@PiotrSwed1 - sroki, ale taka opcja przecież już jest dawno :) Wchodzisz na listę baz i klikasz "Przeglądaj" przy odpowiedniej - tam są błędy i sukcesy podane.

Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że do końca listopada DonLinkage można zakupić w cenie 300 zł netto bez ocr i z ocr za 400 zł netto.

 

Dostępna jest aktualizacja DonLinkage:

 

DonLinkage 6.4.7 ::: 24/11/2016
  • dodano datę do pełnego raportu
  • możliwość podglądu, usuwania i eksportu linków skierowanych do indeksacji (konfiguracja->indeksowanie)
  • poprawka aktualizacji statusu uruchomienia projektu przy przenoszeniu do innej grupy
  • poprawka ustawiania limitów przy kopiowaniu projektów
  • poprawka weryfikacji linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępny pakiet Premium na BlackFriday (do końca miesiąca) - pakiet 90 dni w cenie 100 zł netto (normalna cena 195 zł netto).

 

Wydaje mi się ,że taka promocja była przed Black Friday ;)

 

 

Edytowane przez lukash4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- usuwanie artykułów (wystarczy podać listę adresów z wpisami)

 

Zarządzanie linkami (standardowa wtyczka link manager, znany jako blogroll)
- masowe dodawanie linków
- usuwanie linków
 
Te ustawienia bardzo by się przydały oczywiści im więcej możliwości z Wpisu tym lepiej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej takich opcji nie będę wprowadzał, DonLinkage ma służyć bardziej do spamowania niż obsługi zaplecz.

Mogę takie silniki do DonLinkage napisać odpłatnie na zamówienie, ale to taniej wyjdzie zakup wpisu (teraz jest za 200 zł).

Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności