Skocz do zawartości

[Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Baba Jaga napisał:

W takim razie jest to bardzo nie w porządku w stosunku do Copy.

Pytanie do GC - czy zamierza coś zrobić, żeby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości?

@Baba Jaga Zapraszam do kontaktu na mail kontakt@goodcontent.pl w takiej sytuacji 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, GoodContent.pl napisał:

@Baba Jaga Zapraszam do kontaktu na mail kontakt@goodcontent.pl w takiej sytuacji 

 

 

Kontakt z Państwem potwierdził tylko, że zleceniodawca ma takie prawo. I na tym koniec.

W imieniu swoim i osób piszących na forum mam nadzieję, że GC znajdzie wyjście z tej sytuacji na przyszłość.

Będę wdzięczna za informację, jeśli coś zostanie w tym temacie postanowione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2019 o 13:45, kluskaKRK napisał:

To akurat mega niesprawiedliwe jest :)

 

To prawda, ale ten temat był tu ostatnio poruszany. Takie są zasady portalu i nic z tym niestety nie da się zrobić. Jeśli klient stwierdzi, że tekst nie jest mu potrzebny, to równie dobrze może go odrzucić po napisaniu, więc dla copy to w zasadzie bez różnicy, kiedy to zrobi.

 

Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby informowanie copy o tym, że klient właśnie anulował zamówienie, tak aby nie pisać dalej tekstu bezsensownie, tylko zająć się nowymi zleceniami.

Edytowane przez oryginalny nick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, oryginalny nick napisał:

Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby informowanie copy o tym, że klient właśnie anulował zamówienie, tak aby nie pisać dalej tekstu bezsensownie, tylko zająć się nowymi zleceniami.

Copy jest o tym od razu informowany mailowo, również w trakcie pisania. Gorzej, jeśli ktoś nie otrzymuje powiadomień z maila i ma zakładkę cały czas otwartą. Potrzebne byłoby jakieś wyskakujące okienko na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia mogę napisać, że jeśli wystąpi taka sytuacja, to nie można własnoręcznie zapisać danego tekstu w edytorze, np. po napisaniu 1 z 3 akapitów. Nie wyświetla się wtedy informacja, że tekst został zapisany tylko następuje taka jakby "pauza" i nic się nie dzieje (przypomina to zerwanie połączenia z siecią internetową). Mi przytrafiło się to zaledwie raz, więc nie wiedziałem w tamtym momencie, że to oznacza anulowane zlecenie. W takim przypadku zakończyłbym pisanie przed połową, a tak skończyłem tekst i dopiero wtedy dowiedziałem się, że niepotrzebnie to robiłem :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.11.2019 o 21:30, Matthew1991 napisał:

Z doświadczenia mogę napisać, że jeśli wystąpi taka sytuacja, to nie można własnoręcznie zapisać danego tekstu w edytorze, np. po napisaniu 1 z 3 akapitów. Nie wyświetla się wtedy informacja, że tekst został zapisany tylko następuje taka jakby "pauza" i nic się nie dzieje (przypomina to zerwanie połączenia z siecią internetową).

 

No tak. Ty miałeś taki przypadek.

Ja miałam taki, że tekst napisałam i został wrzucony w archiwum. Ponieważ był to akurat czas awarii systemu antyplagiatowego, to wisiał sobie tam przez kilka godzinek, oczekując na zatwierdzenie. Zlecenie obejmowało jeszcze około 10 innych tekstów, oprócz tego pisanego przeze mnie. Po prostu po kilku godzinach po napisaniu tekstu przeze mnie (i być może przez innych copy pozostałych tekstów) zleceniodawca wycofał całe zlecenie (nie tylko mój tekst).

I to jest paradoks.

Mógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bym się wściekła solidnie gdyby mi się coś takiego przytrafiło. Zasady portalu są w tym przypadku nieakceptowalne. Powinna zostać wprowadzona zmiana. Proponowane było kiedyś wprowadzenie zmiany, żeby zleceniodawcy nie mogli wprowadzać żadnych zmian w zleceniu po jego zatwierdzeniu i dodaniu na listę. Powinno być tak, że zleceniodawca nie powinien mieć możliwości wprowadzania żadnych zmian w zleceniu ani rezygnacji w momencie gdy już je zatwierdził i znalazło się na liście. 

Dostęp do wprowadzenia zmian można dać tylko tym, których zlecenia za długo wiszą na liście.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności