Jump to content

Baba Jaga

Forumowicze
 • Content Count

  169
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Baba Jaga last won the day on July 31

Baba Jaga had the most liked content!

Community Reputation

59 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

318 profile views
 1. Wiem Chodziło mi o to, że nie wpadłam na to wcześniej, bo nie wiedziałam, że są dostępne takie programy dla zwykłych śmiertelników (copy). A faktycznie zdarzają się teksty, w których w cholerę ustaw trzeba zamieścić.
 2. Program antyplagiatowy 🤔. Nie zastanawiałam się nad tym nigdy, nie kopiuję tekstów. Ale dobrze wiedzieć, że można sprawdzić — szczególnie w przypadku tekstów prawnym naszpikowanych ustawami.
 3. Goodcontent — napisałam maila, bardzo proszę o szybką interwencję. Pozdrawiam.
 4. No tak. Ty miałeś taki przypadek. Ja miałam taki, że tekst napisałam i został wrzucony w archiwum. Ponieważ był to akurat czas awarii systemu antyplagiatowego, to wisiał sobie tam przez kilka godzinek, oczekując na zatwierdzenie. Zlecenie obejmowało jeszcze około 10 innych tekstów, oprócz tego pisanego przeze mnie. Po prostu po kilku godzinach po napisaniu tekstu przeze mnie (i być może przez innych copy pozostałych tekstów) zleceniodawca wycofał całe zlecenie (nie tylko mój tekst). I to jest paradoks. Mógł.
 5. Kontakt z Państwem potwierdził tylko, że zleceniodawca ma takie prawo. I na tym koniec. W imieniu swoim i osób piszących na forum mam nadzieję, że GC znajdzie wyjście z tej sytuacji na przyszłość. Będę wdzięczna za informację, jeśli coś zostanie w tym temacie postanowione.
 6. W takim razie jest to bardzo nie w porządku w stosunku do Copy. Pytanie do GC - czy zamierza coś zrobić, żeby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości?
 7. Dziękuję za informację Mam problem. Zdarzyło mi sie to pierwszy raz odkąd piszę. Mój tekst został odrzucony z taką adnotacją: "Klient zrezygnował z zamówienia Stoiska targowe - tematyka wystawiennicza , w którym pisałeś/aś teksty" Przepraszam, ale co to oznacza? Poświeciłam czas, napisałam tekst, a klient zrezygnował. Być może odczytał, wykorzystał teksty i się zmył. Czy nie ma żadnych konsekwencji? Przecież są zarezerwowane środki na poczet zapłaty za napisane teksty. Czy Goodcontent zamierza coś zrobić w sprawie tego zleceniodawcy? W tym zleceniu było z 10 tekstów, pewnie nie jestem jedyna.
 8. No tak ... muszę w takim razie stosować się i pisać na styk Skoro tekst się spodobał i nie było innych zastrzeżeń — mógł też zwrócić tekst z dopiskiem: "Paaaaaniii — weź nie szalej, skróć" i w ciągu chwili bym skróciła . A nie od razu 4 bez szansy poprawy
 9. Też się zdziwiłam ... poniżej, żeby nie być gołosłowną, zamieszczam pełne uzasadnienie: Poniżej przesyłamy uzasadnienie oceny 4 tekstu z godziny 2019-10-24 22:56:23 przez Klienta: Tekst jest ok, ale w przyszłości proszę trzymać się wytycznych - 5000zzs +/-150. Pozdrawiam
 10. Przyszłam się pożalić na swoją ślepotę. Jak byk stoi w opisie: 5000 znaków (+ - 150) ... nie zauważyłam, doczytałam po czasie. Poniosła mnie ułańska fantazja i trzasnęłam 5400. No i otrzymałam czwóreczkę — w uzasadnieniu, że tekst ok, ale za długi. Jak to jest u Was? Zdarza Wam się takie faux-pas ? W sensie — czy lepiej nie być za dobrym i pisać na styk?
 11. Kiedyś nie pasowało większej ilości Copy Ale spoko, ogarnęłam i przyjęłam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy