Jump to content

plamster

Forumowicze
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

plamster last won the day on June 30 2019

plamster had the most liked content!

Community Reputation

18 Good

Recent Profile Visitors

495 profile views
 1. Widze, że na tej platformie to nic sie nie zmieni. Nadal wiszą zlecienia typu 2 zł z wymaganiami "artykuł profesjonalny". Gdyby nie kilka zleceniodawców, to nie było by po co sie logować.
 2. No nie ma w sumie powodów do paniki. Sprawa została naprawiona od ręki po tym jak skontaktowałem się z GC.
 3. Mam pytanie do goodcontent. Niestety tekst został odrzucony przez system bo niby plagiat. A chodzi dokładnie o to, że musiałem kilka razy uzyć nazwy ustawy... da się to jakoś przywrócić?
 4. Z drugiej strony jednak, niewystawianie oceny 5 przez Zlecającego z powodu lenistwa powoduje, że dobry Copy nie zostaje nagrodzony 😀 A przecież powinien.
 5. Wtedy powtórzymy błąd, który znajduje się na konkurencyjnej platformie. A przecież GC ma być lepszą alternatywą dla Copy i Zlecających. Zamiast tego proponuje skutecznie poinformować (edukować) Zlecających o tym, że należy dokładnie opisać zlecenie aby uniknąć niejasności oraz o tym, że większa stawka uprawnia do wymagania lepszej merytorycznie treści. W dodtaku proponuje zniesienie systemu oceniania... Albo niech każdy nieoceniony tekst przez zlecającego będzie ocenianiy z automatu na 5.
 6. No ale właśnie sprawa polega na tym, żeby to zlecajacy widzieli ile dostaje copy 😁 Wychodzę z założenia, że zlecający błędnie myśli, że copy dostaje na rękę np. 8,57 zł gdy tymczasem jest to 4,92 zł. I właśnie pokazanie prawdziwej kwoty ma wyprowadzić go z tego błędu. Liczę, że w ten sposób podniosą się stawki. 😁
 7. @pawelek Czy w takim razie to oznacza, że zlecający widzą ile copy dostaje "na rękę"? Czy ta zmiana nie ma z tym nic wspólnego i dotyczy innego zagadnienia ?
 8. Według mnie taki działania to tylko sposób na komplikowanie funkcjonowania platformy. Skoro ktoś chce minimum 2500 znaków to nie ma prawa narzekać i żądać więcej😁 Może po prostu wykreślić słowo "minimum" w opisie zlecenia i po kłopocie ?
 9. Nie wiem po co w ogóle rozważać jakiś automatyczny system wyceny tekstów na giełdzie tekstów. Właśnie o to chodzi w giełdzie, że spotyka się tam popyt i podaż tzn. copy i zleceniodawca chcący nabyć tekst. Rozważanie takiego czegoś w kontekście giełdy spowoduje, że nie będziemy mieć już do czynienia z giełdą. 😋 W zależności od tego ilu będzie chętnych do wystawiania lub kupowania tekstów na giełdzie, od tego będzie zależeć kształtowanie ceny. I w zasadzie tylko od tego... Tak swoją drogą bardziej zależy mi na podawaniu cen netto tzn. na rękę. To jak na razie jeden z lepszych pomysłó
 10. Ciesze się, że nie jestem jedyną osobą, której zależy na wprowadzeniu stawek netto zamiast brutto. W związku z tym miałem się właśnie pytać GoodContent na jakim etapie stanęły prace nad tą zmianą. Pamiętam, że ostatnio zbyto mnie stwierdzeniem, że pracownik odpowiedzialny za to, udał się na urlop :P Ustawowy termin minął już dawno hehe.
 11. Mam wrażenie, że ten portal już nie żyje... od piątku zero zleceń jakichkolwiek. Jak tym ludziom udaje się zrobić te 1500-2000 zł w ciągu miesąca ?
 12. Witam ! Ja natomiast chciałbym nawiązać do wcześniejszych zapowiedzi @GoodContent.pl z dnia 9 lipca, które dotyczyły prac nad oraz ciągle wspominanego pomysłu, aby stawki podawać w kwocie " na rękę " Można prosić o jakieś informacje na jakim to jest etapie i czego to dotyczy konkretnie ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy