Jump to content

Recommended Posts

• Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

PAQ ci próbuje tłumaczyć, nic nie daje,  wiec napiszę żołnierskimi słowami; G ma wy&ebane na taki plankton spamerski, takie działanie jak wyśledzenie właściciela 10 zapleczówek , zajęłoby cen

Taka mała kalkulacja : stworzenie sensownej strony wraz z uzyskaniem jakiś lepszych linków to 500-1000 PLN. 50 domen to już daje min 25 tys Pln - i nie masz żadnej gwarancji, że wydane środki się zw

I na tym blogu wypowiadał się "Expert z Google" ? Czy chodzi Tobie "Expert od Google"? Bo takich ekspertów mamy cale forum, polowe postów w dziale dowcipy to ich eksperckie badania.

Posted Images

44 minuty temu, phillix napisał:

No dobra, a jakby co rok darmową zakładać i linkować na niej płatną domenę? Ma to w ogóle sens pomijając czas poświęcony na zakadanie konta i upload plików?

To poziom podlinkowania zaplecza jest determinantem tego, ile linkjuice'u zaplecze przeniesie na docelową, więc pomysł z przenoszeniem zawartości co roku pod inny adres tylko po to, żeby nie zapłacić 55 zł za domenę jest w ogóle z czapy. Będziesz co roku porzucał alias, stawiał w innym miejscu i znów powtarzał proces linkowania (który jest najdroższym procesem ze wszystkich działań jakie podejmuje się wobec zaplecza).

• Thanks 1

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

@Paq a nie wystarczy, że w treści zamieszczę po jednym zdaniu z jednym linkiem? Taki gotowiec, np:

- tanie i dobre rowery, najtańsze rowery na ADRES STRONY

- nocowanie, noclegi pod karpaczem, agroturystyka ADRES STRONY

Albo tego typu zdania jako atrybut a href lub url.

Wezwijfachowca.pl największy portal z fachowcami w Polsce.

Strony internetowe Jelenia Góra, Karpacz, Szklarska Poręba

Cytat

I nie wadzi w tym przypadku brak SSL? 

Oficjalnie napisali, że od 2021 ssl będzie czynnikiem rankującym. Na ile ważnym pokażą testy. 

re287am9.jpg

2 minuty temu, phillix napisał:

@Paq a nie wystarczy, że w treści zamieszczę po jednym zdaniu z jednym linkiem? Taki gotowiec, np:

- tanie i dobre rowery, najtańsze rowery na ADRES STRONY

- nocowanie, noclegi pod karpaczem, agroturystyka ADRES STRONY

Albo tego typu zdania jako atrybut a href lub url.

Nie wystarczy, bo zaplecze musi być podlinkowane, żeby mogło w ogóle moc przekazywać. To, że Ty sobie nastawiasz nawet jakichś 1000 zapleczówek, to jeśli bot nie będzie ich odwiedzał regularnie (a nie będzie, jeśli nie będziesz pozyskiwał do nich linków), to wartość takiego zaplecza jest zerowa.

• Thanks 1

paq studio YouTube

8 minut temu, phillix napisał:

a nie wystarczy, że [..]

Ogólnie do Twojego podejscie -> Jeśli wszystko chcesz Robić po najmniejszej linii oporu, bez pewnych inwestycji, to Musisz przenieść się w czasie  ponad 5 lat wstecz do czasów seokatalogów, precli i dodawarek do nich.

• Like 1

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

• 4 weeks later...

temat zaczął się w 2006 i trwa do 2020... a w skrócie jakieś wytyczne jak budować zaplecze "aby było dobrze" mam kilkuletnią domenę której nikt nigdy nie pozycjonował - dofollow jest okolo 5% wg ahrefs. jest sens to ruszac czy lepiej nową stronę postawic

W dniu 5.05.2020 o 20:02, norbas97 napisał:

Poniżej poradnik jak budować zaplecze (PBN), które nie wygląda jak zaplecze [jęz. angielski]

https://lionzeal.com/blog/pbn-guide/

O co chodzi z tym "klastrowaniem" /tak mi translator przetłumaczył/ stron na hostingu ?

• 1 month later...

Jeśli pozyskasz 1 link do swojej strony z jakiegoś forum dyskusyjnego, to będzie to wyglądało tak: 1 link i 1 domena odsyłająca.

Jeśli z pozyskasz 5 linków do swojej strony z jakiegoś forum dyskusyjnego (z różnych wątków, miejsc), to będzie to wyglądało tak: 5 linków i 1 domena odsyłająca.

Linki do zbiór wszystkich aktywności, wszystkich linków jakie prowadzą do Twojej strony. A odsyłające domeny to liczba zgrupowanych aktywności do pojedynczych domen.

paq studio YouTube

Ech te piękne czasy gdy stawiało się setki zapleczówek na różnych darmowych miejscówkach,  stawiało się jakieś ble ble ble, parę obrazków, linkowało i blogi stały parę lat, teraz te miejscówki padają jak muchy, zostało mi może z prehistorii jakieś  30% stanu posiadania

Edited by Arkaszka

pieniądze nie śmierdzą

• 3 weeks later...

Witam może ktoś mi doradzić? Jestem początkującym to jest moja stronka

http://sklep-ormus.pl

jest świeża istnieje domena od czerwca cały czas walczę dodaje linki mam 2 blogi które linkują pozyskałem 170 lub 180 linków zwrotnych w tym 74 prc dofallow  co robić dalej bym wskoczył na 1 stronę. Będę v wdzięczny za wszelkie podpowiedzi i dziękuję 

W dniu 29.08.2020 o 21:39, Czarnecka105 napisał:

jest świeża istnieje domena od czerwca cały czas walczę dodaje linki mam 2 blogi które linkują pozyskałem 170 lub 180 linków zwrotnych w tym 74 prc dofallow  co robić dalej bym wskoczył na 1 stronę. Będę v wdzięczny za wszelkie podpowiedzi i dziękuję 

Chyba lepiej by było założyć nowy wątek na to pytanie. A o jakie frazy ci chodzi?

Ormus Sklep jestem na pierwszej stronie ale ormus na 3 i ormus ze złotem na 2 więc te dwa mnie bolą ale głównie ormus.... Będę wdzięczny za pomoc...