Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Google na szczescie jeszcze nie zna z jakiego IP logujesz sie na inne strony. Zaplecza spokojnie linkuj w tekstach miedzy soba od czasu do czasu, jak rozlozysz to w czasie (dlugim!) to nie bedzie problemu. Do zaplecza polecam też swój program Microsite Manager, trochę szybciej z nim stworzysz to zaplecze.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google na szczescie jeszcze nie zna z jakiego IP logujesz sie na inne strony.

Nie zna ? Nie jestem paranoikiem ale raczej zna .Jesli wordfence do Wp i mnóstwo innych dodatków i wtyczek itp mają te dane to czemu sądzisz że google nie ma ? Dostali bana ? ;)

Edytowane przez unnamed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli dobrze rozumiem to zapleczem mogą być również strony z jakimiś usługami (odpada konieczność tworzenia/kupowania contentu). Najpopularniejsze z nich to forum i katalog stron. Poszperałem w sieci i wyszło mi na to, że w dzisiejszych czasach za wszystko co dobre trzeba płacić.

Kiedyś katalog stawiano na CNcat czy qlweb, ale dziś chyba już nie wypada? Możecie poradzić jakiś dobry skrypt do katalogu i forum, żeby sprostały swoim zadaniom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katalog to w twoim wykonaniu kanał, zaspamuja ci, albo stracisz czas na moderację. Jeśli myślisz że stworzenie żywego forum jest prostsze niż napisanie/kupienie kilku tekstów to się mylisz :) wrzuć w G hasło darmowe forum, zobaczysz co ci pasuje.

www

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Forum masz darmowe SMF i MyBB które są cały czas rozwijane-aktualizowane.

a jeżeli chodzi o katalogi to nie wiem czy opłaca się stawiać nowy

Wszystko o zdrowym odżywianiu i odchudzaniu - dietaiodchudzanie.pl 

Jakatorebka.pl - znajdź swój pomysł na idealny prezent. 

Wszystko o laptopach - grupaemiter.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrypt nie zapewni ci że pozycjonerzy nie będą spamowali, katalog trzeba często moderować aby nie stał się śmietnikiem. Aby był ruch musisz być wypromowany (katalogów w sieci są dziesiątki tys), ludzie poświęcają choć minimum wysiłku tylko dla najlepszych, najbardziej znanych katalogów. Reszta to automaty, albo tysięczna kopia jakiegoś wpisu z mieszarki.

NIE ZAWRACAJ SOBIE D..PY KATALOGIEM

CNcat i qlweb były dobre bo ktoś je stawiał i zapominał, a pracę robili internauci a głównie ich automaty i służyły głównie do SWL.

Jak chcesz mieć spamerskie zaplecze, to załóż jakiegoś WP AA

www

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem katalog tematyczny jako dodatek na subdomenie do bloga. Wiem, że pozycjonerzy będą spamowali :) szukałem właśnie takiego, o który łatwo zadbać i moderować.

OK to może z innej beczki. Co sądzicie o innych narzędziach. Pewnie skrypty z hotscripts.com dotyczące SEO to nie najlepszy pomysł, bo pozycjonerzy korzystają ze sprawdzonych, porządnych narzędzi, a niepozycjonerów to nie interesuje, ale są tysiące innych skryptów.

Np. bramki nntp - www (to chyba ciekawa opcja), narzędzia do obróbki grafiki, miniblogi i tysiące innych.

Mam trochę wolnych domen, serwer obsługuje tylko jedna domenę więc chyba warto jakieś dodatkowe moce przerobowe mu zaserwować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamcito moja skromna osoba z kolei by Ci podpowiedziała, że może warto zrobić kilka tematycznych serwisów, w miarę możliwości jak najlepiej podchodzących do zagadnień powiązanych z daną tematyką. Jak dobrze to poprowadzisz to i zaplecze samo będzie na siebie zarabiało a i mocy trochę w rezerwie będziesz mieć.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli katalog, forum dyskusyjne, czytnik online grup news i programy narzędziowe sobie lepiej odpuścić?

Szkoda, wydawało mi się to dobrym pomysłem :)

Jamcito moja skromna osoba z kolei by Ci podpowiedziała, że może warto zrobić kilka tematycznych serwisów, w miarę możliwości jak najlepiej podchodzących do zagadnień powiązanych z daną tematyką. Jak dobrze to poprowadzisz to i zaplecze samo będzie na siebie zarabiało a i mocy trochę w rezerwie będziesz mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności