Jump to content

Hermit90

Forumowicze
 • Content Count

  1,092
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,854 profile views
 1. Takie głupie pytanie, bo zawsze widziałem to wszędzie włączone/włączałem na samym początku. Czy włączenie zbierania danych demograficznych na koncie które ma już dużo danych powoduje jakieś zmiany? Nie wiem, utratę wcześniejszych danych czegokolwiek albo coś w tym stylu? Wolę być pewny
 2. Jaki kreator newsletterów polecacie? Chodzi mi o to, żebym mógł stworzyć newslettera, a później go pobrać i wysłać już innym narzędziem. Innymi słowy sam kreator, który nie jest połączony z systemem wysyłania maili.
 3. Nie chcę Cię dobijać, ale te twoje 10 sesji dziennie może nie być wcale "żywe". Jeżeli planujesz dodać do katalogów z nadzieją, że za 2 tyg nagle zacznie Cię czytać 100 osób dziennie, to radzę się przygotować na pewne rozczarowanie. Potrzebujesz strategii w tym co robisz. Spróbuj też zdobyć ruch innymi kanałami, nawet jeżeli nie będzie stały, to możesz tak zyskać czytelników plus zawsze dostaniesz jakiegoś boosta na start. Protip: naprawdę ciekawy artykuł i social media/wykop etc
 4. Z drugiej strony można sobie wybrać linki tam gdzie się chce, ale tak jak wojtekk napisał jakość tego "zaplecza" jest równa jakości tego SWL-a w tym momencie, identycznie z ryzykiem.
 5. Co wy macie z tymi katalogami, to już nie jest 2012 rok. Pomijając branżowe, to co do "dobrych" "wysoko płatnych" katalogów, to w niewiele większej cenie można kupić normalne linki na żywych stronach, więc niespecjalnie widzę sens.
 6. Może się ktoś pochwali spisem treści jakiegoś 50+ dla 10 podstron
 7. Widzę to już któryś raz. Dlaczego niektórzy robią audyty niewielkich serwisów na więcej stron niż te strony mają podstron? (po 50, 60 w pdfie, nie mówię też o dużych firmach, bo załóżmy, że tam mogą na tym pracować) I zawsze tłumaczenia "bo one są dokładne bla bla bla, bo klientów to interesuje". Przy tylu stronach to pewnie same opisy teorii SEO co do czego służy i dlaczego tak super działa na ich stronie via szablon z niewielkimi zmianami? W czym taki audyt jest lepszy od 3 stron w pfdie z punktami wyłącznie rzeczy, które trzeba zmienić? Pytam serio, bo może źle na to patrzę. Chodzi o unikan
 8. A jest sposób na odzyskanie tekstów? Bo tak mi się przypomniało, że w sumie miałem tam trochę niesprzedanych, akurat na zaplecze.
 9. andreasnotebook.com/make-curtains-tutorial/ coś w tym stylu, wrzucasz zajawkę poradnika w stylu zdjęcie i własny opis i link, sztum za to jest czy prawo cytatu?
 10. Często w anglojęzycznym internecie widzę takie listy w stylu top10 czegoś tam. Zdjęcia są z innej strony, opis napisany własny, a później tylko list pod zdjęciem, że pochodzi to z danej strony. Jak to wygląda pod względem prawnym?
 11. @MaxPan, Ale mówię tutaj o takich które nie mają większego znaczenia jeżeli chodzi o linkowanie wewnętrzne. Chodzi mi o sam fakt czy wielkość/nagłość zmian może negatywnie zadziałać.
 12. Piszę tutaj, bo pytanie na takim poziomie. Otóż zawsze robiłem wszystko od zera albo po kimś, kto chociaż trochę się na tym znał. Mam teraz serwis który jest strasznie zasyfiony, tysiące tagów, meta keywords, trochę duplicate content i tak dalej. Tylko że niby jakieś pozycje ma. Tak się zastanawiam czy wprowadzanie zbyt dużych zmian w zakresie tagów, keywordsów i wywalanie podstron może negatywnie wpłynąć na widoczność serwisu?
 13. I jak skuteczność tych zmian wygląda z perspektywy jakości linków?
 14. I? Jak te zmiany działają w praktyce?
 15. Jak oceniacie te zmiany pod względem jakości linków? I jak wpływa to na opłacalność dodawania nowych stron?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy