Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

@blake

Kolego, na SpamKacie można robić fajne agregatory dla lepszych linków, szablony są przejrzyste, do tego dodać kilka grafik i strona wygląda nieszablonowo, najpierw sprawdź, pomogę Ci żeby to nie wyglądało tak jak inne strony.

I przecież ja wcale szeptanki nie robię, gdzieś się ukrywam ze swoją ofertą?

Siciliano ma rację, każdy komu się nie podoba bawienie się pracą prędzej czy później w taki czy inny sposób przestanie ją wykonywać.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie takie teksty, dwie sprzeczne opinie... może jakieś głosowanie :)

A przy okazji się ze swoim pytaniem podepnę, czy jak mam zaplecze (za dużo powiedziane) i dodaje do tych blogów teksty, mam już w każdym powiedzmy po te 10, G już oswojony, czas linkować to można dodać linki do wcześniejszych 2,3 tekstów, czy to będzie zbyt podejrzane i linkować dopiero od 11?

Linki w treści to zło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem różnicy przy dodawaniu linków do starych artów czy tylko do nowych. Często dodaję do starych, bo tak najłatwiej.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, a ja mam takie pytanie. Czy na "początek" zaplecza 30 katalogów z https://www.seokatalogi.pl/ ma sens?

dodatkowo mam 2 stronki które w miarę możliwości aktualizuje dość często... co prawda linkowanie z nich spowoduje spadek ich pozycji ale jestem w stanie się poświęcić :D

dodatkowo jeszcze aby nie spamować przychodzi mi na myśl pytanie czy program Omniadd jest dobry? :D

i ile stron moge do niego wrzucic?

oraz jeszcze serwer... zamierzam wykupic vps w https://www.hexcom.net/

na windows 2008.. czy jak zainstaluje na nim ten program to czy i ile domen bedzie mi pozycjonowal? nie moge sie doczytac nigdzie

Dziekuje za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to lipna szeptanka hostingu czy co...

Pytanie które zadałeś na wstępie nie wiem jak potraktować. Swoje zaplecze chcesz zacząć od dodania go do katalogów? Pomysł, przynajmniej w mojej ocenie co najmniej średni. Katalogi obecnie mają mniejszego powera niż jeszcze jakiś czas temu. Poza tym pomyśl, czy nie warto czasem zainwestować we własne serwisy, które mogą jako zaplecze nawet i na siebie zarabiać?

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to lipna szeptanka hostingu czy co...

Pytanie które zadałeś na wstępie nie wiem jak potraktować. Swoje zaplecze chcesz zacząć od dodania go do katalogów? Pomysł, przynajmniej w mojej ocenie co najmniej średni. Katalogi obecnie mają mniejszego powera niż jeszcze jakiś czas temu. Poza tym pomyśl, czy nie warto czasem zainwestować we własne serwisy, które mogą jako zaplecze nawet i na siebie zarabiać?

moze zle to napisalem ale zaplecze na poczatek mialoby sie skladac z moich 2 stron + 30 katalogow z seokatalogi (poniewaz sa o nich dobre opinie :)) katalogi oczywiscie na roznych ip... co do ip czy np zaszkodzi cos jak np na 1 hostingu(ip) znajda sie 2-3 takie katalogi?

co do dalszej czesci mojego posta nie zamierzam reklamowac tego hostingu ale tez jw przeczytalem sporo pozytywnych opinii stad moje pytanie...

dokladnie chodzi mi o to czy jeden program(licencja) moze dodawac x domen czy tylko jedna.. dodatkowo przydalby sie zestaw narzedzi dla poczatkujacych ale to mi gdzies juz wpadlo w oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaplecze powinno być zróżnicowane,jak to ma być 30 domen to np 5 katalogów 5 blogów tematycznych jakiś serwisy na innych skryptach i tak dalej

Wszystko o zdrowym odżywianiu i odchudzaniu - dietaiodchudzanie.pl 

Jakatorebka.pl - znajdź swój pomysł na idealny prezent. 

Wszystko o laptopach - grupaemiter.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności