Skocz do zawartości

Dokąd To Wszystko Zmierza?


blake

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie właśnie lecę "prasówkę" i własnym oczom nie wierzę. Dokąd to wszystko zmierza? Jeszcze niedawno myślałem, że te całe "GANGRENY" to jest po prostu zwykły joke, ludzie trochę się pośmieją i wrócą do "normalności". Ale już zaczynam się zastanawiać, czym za 10 lat będzie ta "normalność"....

beef68797f092778be9dcb57b1dad444.jpg

2a22f0f0ac226248788dbd64988c3b13.jpg

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To wszystko drogi blake zmierza do upadku. Dziś chłop chce być babą baba chłopem.

To sie nazywa nowoczesna Europa. Ty jeśli tego nie akceptujesz to jesteś .... tak samo jak i ja. :nie_powiem:

Dziś te mniejszości chcą mieć większe prawa jak większość a skoro daje im sie zielone światło to będzie to dalej postępowało.

Jednak co do piosenki to była fajna to trzeba przyznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z większością ludzi jest chyba wszystko ok (jeszcze) -

https://rozrywka.dziennik.pl/news/artykuly/458513,jurorom-nie-podobali-sie-donatan-i-cleo-na-eurowizji-a-widzom-jak-najbardziej.html 

:) Niepokoi mnie natomiast pewne lobby, które jak się okazuje potrafi być bardzo skuteczne.

[Wykonam] ANALIZA WIDOCZNOŚCI - aktualne pozycje mobile/desktop, sezonowość, rankujące podstrony - 10 narzędzi (Ahrefs, Semstorm, Senuto, Clusteric, Rank Tracker, SE Ranking, Alli AI, Keyword Revealer, Ubersuggest, Google Ads)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co przesadzać. Nie podoba mi się sceniczna postać tego człowieka, ale w kategoriach muzycznych było całkiem dobrze.

W ramach protestu przeciw nadmiernemu tapetowaniu Internetu Konczitą (która mi się nie podoba), wkleję piękny, naturalny krajobraz:
SH_2014D3_Poland-4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak łatwo wypromować osobę o tym dowiedziała cała Europa. Nazwisko też specjalne, wcale nie mówię o kiełbasie.

Marketing najwyższych lotów. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli polskie cycki przegrywają z austriacką kiełbasą to coś z tymi ludźmi jest nie tak. Świat zwariował - ortodoksyjni Żydzi z Izraela dali Conchit'ie 12 punktów :sciana: , a nasza licznie pracująca na zmywakach lub w innych miejscach emigracja żałowała, żeby choćby SMSa na naszych wysłać. Można powiedzieć, że nieliczni w Europie doceniają polskie cycki :zeby: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś jeszcze będzie się upierał że media ( a więc też google ) nie mają wpływu na ludzi, modę ,zachowania, kulturę itp, itd ?? Blake - jak byś zrobił test i zrobił 5 stron 4 z kobietami i jedna z facetem przebranym za kobietę i pozycjonował na frazę "najpiękniejsza polka" - ciekawe czyja strona była by top 1? Obstawiam że faceta :)

Długie włosy które kilka wieków temu były "normalne", w latach 70-80 i później były oznaką buntu, w latach 2k - wzwyż stały się oznaką pedalstwa transsexualizmu, obojnactwa. zachwiań tożsamości. Jutro idę ściąć włosy . Tyle to już za wiele.Teraz krótkie włosy będą oznaką buntu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności