Skocz do zawartości

Dokąd To Wszystko Zmierza?


blake

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego spotykam się z kobietami, które tylko znam ;) jeszcze mnie taka obca w nocy oralnie przeora ;)

Ja to się wogóle, że to telewizja puściła po 21 godzinie ;)

Dobre (_I_) trzeba szukać w internetach, ale pedały teraz konkursy piosenki światowej wygrywają ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panie Boże

Ty wiesz najlepiej . To że nie chodzę do kościoła, to nie to że w Ciebie nie wierzę – po prostu nie wierzę tym którzy nazywają się „namiestnikami Boga na ziemi” .Jak ktoś kto co 2 lata kupuje nową toyotę może mi mówić że „łatwiej wielbłądowi przejśc przez ucho igielne niż bogatemu wejśc do niebios” ? Jak ktoś kto za świąteczne odwiedziny wymaga 50 zł i więcej mówi mi że 50 to mało bo mam nowy motor ( nie pyta ile na niego składałem ). Czy Ty wiesz że na ziemii najdroższy jest pogżeb – poniżej 2 tys nie ma szans wyrobic ? Trumna – rozumiem, ale kościelny, ksiądz, extra prowadzenie trumny itp, itd. ? . Syn Twój przeganiał kupców ze świątyni a u nas otwarli nowy sklepik na terenie kościoła – prywatny, a i w zakrystii można kupić różańce, świeczki, komeszki, obrazki itp….Przed świątami są rabaty .

Panie Boże – jak byś mógł tak chuchnąć, dmuchnąć żeby to całe dziadostwo z ziemi znikło – nie chcę żeby zginęli ale żeby się opamiętali. Jak facet może się przerabiać na babe , udawać ją i jeszcze oklaski za to dostawać? Jak baba może sobie kutacha przyprawiać i się w telewizji lansować? Ja jak miałem złamany ząb to ryja nie otwierałem bo mi wstyd było. Nie mówię o politykach-złodziejach bo to niby my ich wybieramy ( sam wiesz że wybór mamy nijaki) ale o tych co nam nowe mody wprowadzają.

Zrób Panie w końcu porządek bo niedługo my normalni będziemy się musieli jak Twój Syn ukrywać i będą nas napiętnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jury taki zwycięzca. Przypominam że w postępactwie nadal wyprzedzamy Austrię ;) Chyba tylko Gracjan Rostocki byłby w stanie wygrać z tym kabanosem :D

No to nasz konserwatyzm obyczajowy dostaje mocno popalić od marksizmu kulturowego. Ciekawe jakie jeszcze niespodzianki przyniesie nam przyszłość, kiedyś ludzie byli przekonani że w XXI w. będziemy podbijać kosmos.

Nie mylili się....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ludzie byli przekonani że w XXI w. będziemy podbijać kosmos

Chyba kosmos głupoty. Dzisiaj dowiedziałem się, że podobno na 10 osób 2 są "odmieńcami" (tu już wszystko w jednym worze siedzi - geje, pedały itd.). Podobno zawsze tak było tylko wcześniej się ukrywali a teraz wyszli na ulicę - jak zaraza, szarańcza, która gnębiła Egipt. Nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejny zalew gimbusów, dla których sex to redtub i ich żądania o walenie gruchy w miejscach publicznych, bo przecież to jest normalne...

Za 50 lat zamiast stawiać galerie handlowe będą wznosić galerię "rozkoszy" - wchodzisz, przechodzisz przez prysznic i wchodzisz to galerii z masowym ruchaniem. Pewnie będą ścieżki wyrysowane: TU PEDAŁY, TU LESBY a TU RUCHAŃSKO GRUPOWE...

PS. Przypomniał mi się kawał:

Na co trzeba uważać w seksie grupowym?

- żeby nie zostać pominiętym

I jeszcze jeden:

Było ruchańsko grupowe po ciemku, walą się od godziny. Nagle ktoś zaświecił światło i wkur... mówi:

- ustalmy do chu... jakąś kolejność, bo nie będę 7 raz z rzędu robił loda!

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twoją okolicę

Nie pisałem o okolicy tylko o całej populacji ludzkiej (Twoja okolica się do niej zalicza).

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nikt się do pedalstwa nie przyznaje

No i właśnie o to chodzi. Za 20 lat każdy będzie się przyznawał i będzie to około 20% populacji. Ci starzy, którzy teraz żyją mają jeszcze w większości opory, bo myślą, że to wstyd. W dobie GENDER i innego pedalstwa nie będzie już żadnych oporów. Co 10 żul o którym piszesz może być pedałem ale nawet o tym nie wiesz.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj dowiedziałem się, że podobno na 10 osób 2 są "odmieńcami"

Za 20 lat każdy będzie się przyznawał i będzie to około 20% populacji

jakieś wiadomości z przyszłości masz ?Nie brałeś pod uwagę że ci którzy podsunęli Ci te statystyki robią Cie w ch...ja i chcą żebyś tak myślał ?Podsuwasz ludziom "lepsze wyniki wyszukiwarki" a dajesz się robić jak dziecko.Ehhhh blake .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To że nie chodzę do kościoła, to nie to że w Ciebie nie wierzę – po prostu nie wierzę tym którzy nazywają się „namiestnikami Boga na ziemi”

Ale Kościół prawdziwy jest na ziemii, wystarczy się rozejrzeć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo było od razu, że wygra ta sztuczna kiełbasa - boja się do**b***ć politycznie i ekonomicznie Putinowi to tak mu dowalili :D.

Swoja drogą wszystko zmierza ku totalnej rozpierdusze , jeszcze parę lat i normalni ludzie będą musieli zejść do podziemia ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O motyla noga! Dopiero teraz to zobaczyłem, 2 w nocy ale idę się ogolić od razu.

A jak ktoś zarzucił kawałami, to i mi się jeden przypomniał:

- Co jest najważniejsze w pozycji od tyłu?

- Żeby być z tyłu.

Jak tak dalej pójdzie, to nawet poznając fajną (pikną) dziouchę będzie się trzeba zastanawiać, czy przypadkiem nie będzie się próbowała z tyłu znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności