Jump to content

Koba

Forumowicze
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,994 profile views
 1. Zlecę napisanie kilku artykułów z obszaru psychologii na stronę firmową. Wymagam wykształcenia kierunkowego (może być w trakcie) i elokwencji. Na początek kilka tekstów próbnych, potem możliwe regularne zlecenia. Kontakt: d.metalium82@gmail.com - proszę o próbkę tekstu i informację o posiadanym wykształceniu.
 2. Witam Szukam osób, które podejmą się podlinkowania dwóch wpisów na blogu firmy. Interesują mnie wyłącznie linki bardzo dobrej jakości, najlepiej tematyczne (medycyna), różnego typu, w tym social media. Nie interesują mnie żadne duperelki typu 100 profili TR. Jestem gotów zapłacić wyższą cenę, ale oczekuję odpowiedniej jakości - tak, jakbyście linkowali swoją stronę docelową. Oferty poproszę na PW. Mile widziana faktura VAT.
 3. 3 unikalne artykuły wysokiej jakości o uzależnieniach, każdy pow. 4 tysięcy znaków, chętnie na blogach o zdrowiu i medycynie zamieszczę. Każdy artykuł opatrzę stosownymi grafikami. Kontakt na PW.
 4. Tak z ciekawości: masz już linki z komentarzy w tych miejscówkach?
 5. Koba

  Top 9

  Ja to zaobserwowałem chyba z rok temu, teraz faktycznie coraz częściej trafiam na takie skrócone wyniki. Mam nadzieję, że któregoś dnia z rozpędu wytną wszystkie wyniki "naturalne" i nastanie koniec tej wyszukiwarki
 6. Estończycy bardzo fajnie rozwiązali kwestię podatków płaconych przez firmy zagraniczne. Masz zyski i chcesz inwestować, to nie płacisz podatków wcale. Chcesz wyciągnąć kasę - płacisz jakąś konkretną stawkę, chyba koło 30%. Milusio Właściwie to można powiedzieć, że skarb państwa inwestuje podatki rękoma przedsiębiorców zagranicznych
 7. Jeżeli wszędzie ma być ta sama tematyka, to ja osobiście zrobiłbym wspólne zaplecze, min. dlatego, że: lepiej mieć linki z większej liczby domen, niż z mniejszej wielkie G podobno zlicza tylko n pierwszych linków z danej domeny a pierwszy daje więcej niż kolejny strony linkujące do jednej tylko domeny wyglądają podejrzanie - lepiej żeby linkowały do kilku (dywersyfikacja linków wychodzących)
 8. Kurczątko - wykład po prostu genialny. Coś czuję, że trafi do mnie na bloga Mało jest osób, które poważne tematy, jak problemy alkoholowe, potrafią przedstawić w tak lekki sposób - później nazywa się ich "dobrymi mówcami".
 9. Można gdzieś pooglądać jak to cudo działa? Pod powyższym linkiem wymagany jest jakiś login i pass.
 10. Przypuszczam, że malec podając kwoty także uwzględniał adblocka, choćby nieświadomie. Nawet jeśli nie, to po odjęciu tych 35% potencjalnego zysku wychodzi kwota większa niż za nic nierobienie. A na osobach korzystających z AdBlock też można zarobić, chociażby na płatnej captcha: http://www.milion-przed-30.pl/sposoby-zarabiania/zarabianie-na-captcha/ - tak więc warto próbować także na blogach polskich.
 11. Osobiście chcąc przeskoczyć katalogi prawdopodobnie dodałbym stronę do tych katalogów
 12. Czy ktoś może mi wyjaśnić, co znaczy "linkujemy blogi przez potrójne, ukryte przekierowanie"?
 13. Koba

  Blog

  I właśnie druga wersja - mojastrona.pl/blog mi siębardziej podoba, tylko w tym wariancie trzeba znacznie ostrożniej linkować, żeby całej domenie nie zaszkodzić.
 14. W komentarzach fajne jest to, że można szybko i łatwo znacząco zwiększyć liczbę domen linkujących do naszej. Mniej fajne jest to, że linków wychodzących często jest całkiem sporo, przez co każdy z nich ma mniejszego powera.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy