Jump to content

bluro

Forumowicze
 • Content Count

  237
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About bluro

 • Rank
  Banned

Contact Methods

 • Website URL
  http://monavie-polska24.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. też mam zdanie takie ,ze człowiek zmierza do odizolowania. Technika fajnie ,ze sie rozwija jednak ma pewną wadę ... coraz wiecej ludzie ma słabsze relacje jak było to kiedyś. Pędzący tryb życia też temu nie sprzyja. czas dziś jest niesamowicie cennym towarem.
 2. u mnie neostrada działa , bezproblemowo
 3. nie wiem jak u was ,ale u mnie same wzrosty co mnie bardzo bardzo cieszy
 4. dokładnie raz ,ze ożywia dwa nie każdy lubi czytać. duży procent woli jednak naoglądać video
 5. również potwierdzam to co mówią koledzy. pewnie prędzej wstawiłeś link na jakąś "smieciówke" ewentualnie Twoje linki zostały usunięte z jakiegoś ważnego miejsca dla Twojej strony.
 6. Xiaomi polecam albo jiayu. bardzo bardzo dobre telefony sam ma zamiar takie cudeńko zakupić
 7. daroln ​najlepiej wstawić w treści artykułu z anchorem. Anchor to inaczej wyraz powiązany z Twoją stroną. np promujesz kwiaty w Katowicach więc anchorem będzie kwiaty Katowice lub tanie kwiaty w Katowice. Przykład: Na wielkimi klombie stało dziś wielu gapiów, Oglądali piekne i tanie kwiaty Katowice. Zachwyt bił im z oczu a słońce opalało promieniami ich nagie twarze. Gratuluję ,że masz takie fajne miejsce szczególnie jak mało osób sie tam linkuje
 8. bluro

  Pingwin 3

  aż podskoczyłem z krzesła udało sie Tobie.
 9. mcmagikmasz jakieś dowody na potwierdzenie swojej tezy? koledzy maja odmienne zdanie....
 10. dokładnie jak mówisz @up. dlatego sie zainteresowałem
 11. ja zazwyczaj jak dodawałem linki, to niebył on niestety klikalny.
 12. Witajcie, od jakiegoś czasu jestem zainteresowany postami seo-synonimy. Nie podaje żadnej strony tylko adres e-mail w celu kontaktu. Początkowo wyglądało mi to na wałek ale skoro tyle czasu sie ogłasza nikt go nie kasuje,wiec chyba jest uczciwy. Pytanie kieruję do użytkowników,którzy korzystali z usług tego pana (lub pani)
 13. ale to musiałbyś wtedy pisać w innym języku. Czeskim czy Słowackim. Sam chciałem zrobić tak jak ty aby jedna domena pl była w checzach usa np czy gdzieś i lipa. zresztą zaraz Koledzy tak odpiszą zapewne.
 14. bluro

  Pingwin 3

  niestety nei mogę edytować : teraz patrzę reklamy już są
 15. chyba ,ze zaczną to respektować. Wytoczą np 1000-2000 spraw to już sie echem odbije. Nic tak nie budzi respekt jak strach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy