Skocz do zawartości

Aukcja przyczepy kempingowej


rebuk

Rekomendowane odpowiedzi

ponad milion wyświetleń O_O Była ze 2 lata temu akcja, że koleś sprzedawał THE JASZCZOMBIA i miał od groma wejść ale tylu to nie było chyba... Ciekawostka, że byle szrota z durnowatym opisem ludzie kupią a coś lepszego z normalnym stoi miesiącami...

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałem w "wolnej chwili" w biurze (totalna cisza) łzy cisnęły się na policzki (ze śmiechu), gość powinien założyć kabaret, dobór słów-perfekcja, bez mieszarek tworzy wpisy unikalne pod każdym kątem.

Poszukujesz nieszablonowe biura rachunkowe w Krakowie, koniecznie zajrzyj na www.luka-krakow.pl.

Chcesz kupić gotowe spółki z oo to musisz kliknąć w poprzedzający link, aby nie żałować, zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wśród lemingów ten towar miałby większe wzięcie ;)

najki.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przyczepa jest sucha jak żarty Karola z Familiady..." cytować można sporo, z pewnością jednak warto, w celu zdecydowanej poprawy nastroju, przeczytać cały opis :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale merytorycznie prawidłowo i dokładnie opisał proces rejestracji przyczepy z UK, właśnie tez to robiłem (dodatkowo musiałem zapłacić za nabicie NR na ramę i zrobienie tabliczki, wszytko na stacji kontroli pojazdów ) i nie polecam tez procedury nikomu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kwas jakiś... :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności