Jump to content

rebuk

Forumowicze
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. youtube > http://www.seokatalogi.pl/blog/faq-jak-dodac-filmik-youtube-do-podstrony-szczegolow-wpisu/ zdjęcia to chyba wystarczy włączyć BBCode w panelu
 2. Ciekawostka: rzadko ale jednak, zdarza mi się, że do moderacji trafiają opisy krótsze niż ustawione minimum. Dzisiaj padł rekord i zgłoszony został opis który miał 17 znaków Czy komuś zdarzyło się coś podobnego, zastanawiam się co może być przyczyną że walidacja potrafi nawalić...
 3. Kliknij w edycję grupy i masz tam pole Pozycja
 4. Witajcie, zastanawiam się jak można zrobić automatyczną zmianę rekordu w bazie po przekroczeniu zadanej daty. Czyli chodzi mi o coś co można spotkać np. na stronach z ogłoszeniami - mam w tabeli m.in. kolumny status i data_zakonczenia i chciałbym żeby po 'przeterminowaniu' danego ogłoszenia zmienił się jego status (np. z aktywne na zakończone). Myślałem o Cronie lub Event Scheduler, ale nie wiem czy częste uruchamianie (może nawet co sekundę) to dobre rozwiązanie gdy np. najbliższe ogłoszenie kończy się za tydzień... Czy są jakieś lepsze sposoby?
 5. dobrze wiedzieć, bo już sam chciałem się łapać za css
 6. u mnie to samo, ciągle rośnie ilość katalogów do detekcji. (też jupe)
 7. u mnie logowanie trwa 30 sek. Niby Oka mówił, że " Prawdopodobnie serwer z Donlinkage ma bana na połączenia z pierwszym serwerem licencji i musi łączyć się z drugim (a to trwa).", ale zgrało się to co do minuty z aktualizacją do v5.
 8. porażka... @tur77ek, w SEOKatalogu możesz się zarejestrować podając ten sam email co przy dodawaniu, wtedy będziesz mógł edytować wpisy.
 9. rebuk

  Shoutbox

  albo wzrok już mi się posunął albo wcześniej pojawiał się tylko jeden "x" do zwijania, dzięki
 10. rebuk

  Shoutbox

  a gdzie można je wyłączyć?
 11. przy edycji projektu nie zapisuje opisu i tytułu dla QlWeb'a a to zmiana serwera przy V5 nastąpiła? bo chwilę przed aktualizacją wszystko śmigało.
 12. pomogło ... na wszystko z wyjątkiem logowania, które dalej się dłuży
 13. czy komuś jeszcze po aktualizacji DLA bardzo zwolnił? Wywołanie dowolnej akcji (logowanie, przechodzenie między zakładkami itd) trwa z 15-20 sek.
 14. wygląd, kolorystyka, układ reklam i wiele innych czynników ma znaczenie. Taki mój przykład z ostatniego czasu: mam dwie małe stronki o tej samem tematyce ale różnych skórkach, jedna ma 200uu dziennie druga ok. 60uu. Ta z mniejszym ruchem potrafiła zarabiać więcej (teraz, po testowaniu i zmianach już jest inaczej) Także testu różne rozwiązania, zmieniłeś wygląd, to teraz dobierz najlepsze rozwiązania dla reklamy.
 15. Mam pytanie o system wyjątków cache, nie rozumiem jak to ugryźć. mam jakiś kod <?php costacostam ?>, co mam wstawić do pola 'obiekt 1' a co do kodu strony?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy