Skocz do zawartości

Pozycjonowanie - jaka firma


Rekomendowane odpowiedzi

Zadaj jedno pytanie tym firmom :

"Czy raport z działań będzie zawierał dokładne lokalizacje tych działań" i wymagaj możliwości rozwiązania umowy bez podania przyczyn max po 2-3 miesiącach na piśmie :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz oferty zgaduje, że nie masz jeszcze umów.

Zwykle są one tak napisane, że chronią interes tylko jednej strony więc słuchaj @Beerbant bo inaczej w niedługim czasie założysz inny wątek.

Pod tytułem: " Mija już pół roku i nie mam efektów a za rozwiązanie umowy są kary itd"

 

Jak wybrać firmę od seo tez już było kilka wpisów na forum jak i na blogach.

 

Dobór słów kluczowych,w tym sposób określania trudności tych słów, sposób rozliczenia, raportowanie prac,sposób rozwiązania umowy (czas, kary, jak będą ściągać linki itd) to są podstawowe rzeczy, które możesz sobie zabezpieczyć na wstępie, aby nie zrobić sobie krzywdy.

 

Natomiast to czy ci te frazy wejdą ,czy nie i w jakim czasie to tylko wróżbita Maciej odpowie. Bo mając dwa identyczne serwisy czasami nie da się powtórzyć działań, które spowodują taki sam rezultat.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Beerbant napisał:

Zadaj jedno pytanie tym firmom :

"Czy raport z działań będzie zawierał dokładne lokalizacje tych działań"

 

tzn. czy gość klepiący te linki siedział z laptopem w biurze przy stole, w kiblu, czy pod palmą na plaży? ;D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D dobra , sprecyzuję, lokalizacji internetowych efektów tych podjętych działań :P

  • Like 2

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pytanie jakie zadałbym firmie :

 

1. Poprosze o dowolny przykład klienta który był pozycjonowany w 2017 roku..

 

Słaba firma będzie zasłaniać się Nda  lub podobnymi zapisami

 

Dobra firma bez problemu pokaże Ci takiego klienta.

 

2. Pytanie co jeśli nie bedzie efektów po 3/6/12 miesiącach waszych działań - chyba najczęstsza sytuacja w seo

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, czym kierowałeś się pisząc to pytanie ( jeśli to nie próba szeptanki). Teraz pomyśli 90% osób z tego forum świadczą usługi pozycjonowania lub usługi związane i 100% osób odpowiadające na Twoje pytanie. Teraz zadaj sobie pytanie jak będą oceniać inne konkrecyjne firmy? Myślisz będą zachwycać się ich ofertą?
Jedni delikatnie inne nie ale będą Tobie próbować oferować swoje usługi a ofertach konkrecji szukać to co w ich ocenie nie jest dobre, a oni mogą to zrobić niby po innemu :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, seocrates napisał:

Dzięki za tyle podpowiedzi. Wszystko za notowane. :) 
A jak bym sam chciał się tym zając, jakie narzędzia są niezbędne?
i druga kwestia, czy możecie mi coś o firmie Clearsense (CSGroup) powiedzieć? Warzna jest aktualna sytuacja, a nie ta z przed lat.

 

Trochę to dziwne, że pytasz o firmę i od razu zaznaczasz, że Warzna jest dla Ciebie sytuacja aktualna, a nie ta z przed lat. Czy to znaczy, że kiedyś ta firma miała bardzo dobrą reputację czy bardzo złą?

 

Pojawia się także pytanie o narzędzia, które mogłyby Tobie posłużyć do samodzielnego pozycjonowania. Otóż, jeżeli frazy masz łatwe (wiem, upraszam) to myślę, że każda firma to ogarnie lepiej lub gorzej, Ty sam pewnie też ogarniesz jeżeli poświęcić czas - nie koniecznie pieniądze, chociaż w wielu przypadkach czas to pieniądze.

 

Dla przykładu ja postanowiłem sam zająć się pozycjonowaniem, ale to ze względu na to, że: frazy mam łatwe, jasne cele, kilka różnych stron związanych z poszczególnymi elementami oferty, stosunkowo łatwy start, gdyż w połowie fraz, które mnie interesują już teraz jestem w topach.

 

Kolega MaxPan, jak widzę szybko wyłapuje podejrzane posty, które mogą być szeptanką. Ja też uważam, że każdy kto:

- potrafi zalogować się na forum;

- interesuje się narzędziami do pozycjonowania;

- oczekuje porady na temat: jak monitorować poczynania firmy pozycjonerskiej,

będzie również w stanie skutecznie i wiarygodnie ocenić oferty firm i ich dotychczasowe osiągnięcia.

 

 

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matiusz poza paroma przypadkami wszyscy wiedzą, jakie tu panują zasady a jako nowy user powinieneś wiedzieć, że gniew Maxa stanowi większe zagrożenie niż pukający do Twoich drzwi pluton wojsk nieprzyjacielskich. Nikt się tak chamsko nie lansuje bo to nie ten poziom. Jakby to było forum gimnazjalne lub spamowisko - ofert byłoby więcej niż kilometrów na wyświetlaczu w moim Mondeo ( a licznik na pewno nie jest kręcony).

  • Like 1

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2017 o 14:27, matiusz napisał:

Myślałem, że tu każdy poleci własna firmę, albo firmę w której pracuje - a takie zaskoczenie... :)

No i miałbyś z tego jakąś korzyść? Poczytaj w necie opinie na temat każdej z firm, wyciągnij wnioski, przeczytaj dokładnie umowę, ponownie wyciągnij wnioski i wybierzesz najbardziej korzystną.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, brn napisał:

Nie lepiej pójść do Macieja wróżbity??

 

Prosta droga do dołączenia do kolejnej firmy, której "nie wyszło" i zamknięcia DG. Tzw. ludzi sukcesu łączy przytomne zachowanie, orientacja w dziedzinie w której podejmują decyzje, dobre przygotowanie do negocjacji. Takie moje małe obserwacje z codziennego życia ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności